منتخب بازارچه

شماره مجازی Google Voice

larsa.ir

Registered User
امتیاز - 100%
4   0   0
تاریخ عضویت
17 مارس 2015
نوشته‌ها
143
لایک‌ها
22
سن
33
محل سکونت
ارومیه
فروش google voice اختصاص یک شماره مجازی آمریکا و کانادا برنامه google voice

گوگل ویس یا google voice چیست؟
google voice یک نرم افزار و امکان هست که گوگل به کاربران آمریکایی و کانادایی خودش داده که با شماره ای که در اختیار افراد این کشور ها قرار میده میتوانند به صورت رایگان با همدیگر در تماس و حتی اسم ام اس رایگان بزنن google voice به شما یک شماره اختصاصی یا پیش کد 1+ میده که این شماره به صورت اختصاصی میباشد. از همه جای دنیا میتوانید دریافت تماس و دریافت پیامک داشته باشید هزینه دریافتی های تماس و اس ام اس رایگان میباشد که در نوع خودش قابل توجه است.

آیا من میتونم اکانت google voice داشته باشم؟
کلا برای ایجاد اکانت و شماره google voice شما باید در آمریکا یا کانا مقیم باشید تا بتوانید با شماره خودتان یک حساب google voice باز کنید.

هزینه ماهانه شماره google voice به چه صورته
کلا شماره گوگل ویس به صورت رایگان و اختصاصی بدون زمان انقضا میباشد و هیچ گونه هزینه ماهانه یا سالانه ندارد. قابل ذکر است اگر شما بخواهید یک شماره اختصاصی آمریکا یا کاندا از دیگر برنامه ها یا شرکت ها تهیه کنید مجبورین ماهانه حدود 20 هزار تا 30 هزار تومان هزینه کنید که برای دریافت اس ام اس یا حتی تماس از شما هزینه نیز کم میکند ولی تو شماره مجازی گوگل ویس به صورت رایگان میباشد.

تماس با google voice
شما میتوانید به صورت رایگان و نامحدود با شماره های آمریکا و کانادا در تماس باشید و هیچ هزینه ایاز شما کسر نمیشود حتی متوانید به شماره های آمریکا و کانادا اس ام اس رایگان ارسال کنید! جالبه نه

تماس با google voice به چه صورته
شما میتوانید به صورت رایگان و نامحدود با شماره های آمریکا و کانادا در تماس باشید و هیچ هزینه ایاز شما کسر نمیشود حتی متوانید به شماره های آمریکا و کانادا اس ام اس رایگان ارسال کنید! جالبه نه

نرم افزار های google voice چطوری کار میکنند
شما برای استفاده از google voice لازم نیست برنامه خاصی یا دستگاه خاصی داشته باشید تو گوشی اندروید یا اپل ویا هر گوشی که دارید با نصب برنامه hangouts میتوانید از این شماره و امکانات استفاده کنید.

ویژگی های کلی google voice
دریافت یک شماره اختصاصی با پیش کد 1+ قابلیت ست شدن در جیمیل شما در هنگام دریافت اس ام اس و زنگ با خبر بشید قابل انتقال به دیگر حساب های جیمل دریافت اس ام اس و تماس به صورت رایگان و نامحدود تماس رایگان و نامحدود با کشور های کانادا و آمریکا قابلیت وریفای اکانت های بیشتر سایت هایی هم چون پی پال ، اسکریل ،ویزا کات و مستر کارت و همه سایتها اینترنتی بدون هزینه نگه داری ماهانه ویا حتی سالانه قابلیت استفاده در گوشی و لب تاپ
توضیح پایانی و تکمیلی
به زبان ساده تر میشه گفت بیشتر کسانی که در سایت های خارجی ثبت نام میکنند ویا با نرم افزارهای خارجی سرو کار دارند به علت تحریم ها بیشتر سایت های خارجی و شرکت ها شماره ایران رو قبول نمیکند و حتی برای وریفای تماس یا ارسال پیامک نیز خدماتی نمیدهند بخاطر همین شما مجبور هستید از شماره های اختصاصی یا فیزیکی استفاده کنید خوب شماره های فیزیکی هزینه بالا داره هزینه نگه داری ماهانه و سالانه وبرای دریافت اس ام اس یا زنگ نیز از شما هزینه میگیرند. شماره های موجود مجازی نیز خوب یا باید خریداری بشه یا اینکه تریال و یا مدت دارو استفاده کنید که خوب زیاد خوب نیست چون بعد یک مدت شماره میپره پس میمونه شماره مجازی با قابلیت تمدید ماهانه و اختصاصی که این شماره ها هم ماهانه هزینه هایی رو دارند که شما باید متقبل بشید که حدود3 تا 5 یا 10 دلار میباشد ماهانه که حالا بعضی سایت ها میفهمند این شماره شما مجازی و به دردتون نمیخوره به غیر از بحث ماهانه 25 تا 30 هزار تومان مدتی هم تمدید نکنید شمارتون حذف میشه ولی شماره های مجازی گوگل ویس چون برای شرکت گوگل هست تا زمانی که گوگل و شرکتش هست این شماره ها هم مال شماست.ومهمترین مزیتش اینه که شما یک شماره اختصاصی دارید میتونید اس ام اس و تماس دریافتی داشته باشید میتونید به آمریکا و کانادا رایگان تماس بگیرید قابلیت انتقال به دیگر حساب های جیمیل یا همون گوگل اکانت رو هم داره کاربریش خیلی اسونه و کلی امکانات دیگر باز هم اگر سوالی و موردی بود با شماره های تماس ما در ارتباط باشید.

شماره تماس و تلگرام : 09337090173

وب سایت فروش گوگل ویس GOOGLEVOICE
 

Gladiator19

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر [؟]
امتیاز - 0%
0   0   0
تاریخ عضویت
10 می 2017
نوشته‌ها
79
لایک‌ها
25
دوستان این فرد کاملا کلاهبردار است و مشخصات سایتش در نماد که الان از سایت برداشتنش، اگر کسی از ایشان شکایت کرده اطلاع بده تا بنده هم سهیم بشوم.

این شماره تماس در وب سایت ایشان کاملا جعلی است:
شماره تماس:04433865526

تلگرام خودشان را نیز پاک کردند.

اسکایپ هم انلاین هستند و پاسخ نمیدهند.- - - Updated - - -

هر کس از این فرد شاکی است بگه تا یک شکایت دسته جمعی علیه ایشان تنظیم بشه و پولاتون برگرده!
 
بالا