برگزیده های پرشین تولز

شما با کسی که نامزد داشته قبلا ازدواج میکنید ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ansaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
342
من تا حالا gf نداشتم (یعنی میتونستم داشته باشم ولی بنا به دلایلی ترجیح دادم با کسی نباشم)
ولی الان کمتر دختری رو میبینم که یه دوستی با پسری نداشته باشه
مگه اینکه دختره سیبیلو باشه که هیچکی سمتش نره
به دخترا هم حق میدم خوب از سنین پایین نیاز به جنس مخالف دارن
نیازشون هم عاطفیه مثه پسرا نیست که یه کفدستی بزنی فروکش کنه
پس زیاد گذشته اون برام مهم نیست
ولی میترسم بعد ازدواج چون خودم همچین تجربه ای نداشتم عقده ای بشم یا حسرت بخورم و....
به نظر شما قبل از ازدواج gf اختیار کنم؟

ansaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
342
خب نوکرتم مگه من جز این حرفای تو چیزی گفتم؟ دقیقا همون چیزی که من می خواستم بگم رو شما گفتی! همین حرفا که زدی رو من بارها طوطی وار برای خیلی ها گفتم و تکرار کردم. منم که گفتم در مورد این موضوع، به خودم نگاه می کنم. من تا الان با هیچ دختری رابطه که چه عرض کنم، رابطه جنسی نداشتم و با توجه به اخلاقی که دارم و خودم رو می شناسم، در آینده هم نخواهم داشت. قصد ازدواج هم ندارم ولی اگه روزی خواستم ازدواج کنم، یقینا زنی نمی گیرم (یعنی نمی تونم بگیرم!) که قبل از من با پسر رابطه داشته باشه. چرا، اگه آدمی بودم که روزی با یکی باشم و ... اصلا مشکلی نداشت، همونطور که من حق داشتم نیازهام (که کاملا هم طبیعی هست و حقم ـه) رو رفع کنم، قطعا این حق رو به طرف مقابلم هم میدم. جای بحثی نیست دیگه. ولی وقتی خودم چنین آدمی بوده و هستم البته که برام زور داره که زنی رو بگیرم که قبل از من با کسی بوده. دیگه چه برسه به اینکه رابطه فلان و اینا هم باهاش داشته باشه.
والا ما هم نگفتیم که هرکی رو دیدیم پریدیم روش و دنبال دختر آفتاب مهتاب ندیده می گردیم! از همون اول هم گفتم که من همچین آدمی نیستم. اگه هم بخوام زنی بگیرم، قبلا این چیزها رو باهاش طی می کنم. چون اگه بعد از ازدواجم بفهمم که قبلا با کسی بوده و رابطه ای چیزی داشته یا خودم رو می کشم یا اونو.
دوست عزیز شما از کجا میفهمید که گذشته اون فرد چطور بوده؟
والا این دوره زمونه از روی ظاهر هم نمیشه تشخیص داد
شده فوق مذهبی چادری دیدم که نمازش همیشه اول وقت بوده ولی دوست داشته
اینجوری سرتون کلاه نمیره ؟

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
خدا کنه فقط دوست داشته باشه! :)
من چادری‌ای دیدم که از ۱۰۰تا تیپ و قیافه تابلو حرفه‌ای‌تره... :general105:

پ.ن: جالبه برام می‌بینم هنوزم کسایی هستن که فک می‌کنن چادر مساویه با پاکی و فرشته بودن!
قصد ندارم دلتونو بشکونم ولی باور کنین اینطور نیست... دیدم که میگم، اونم به کرات!

Last edited:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,306
این تیپ سوالا کاملا شخصی و روی تجربه و دید هر نفر با این قضایا پاسخ داده میشه که جواب هیچ دو نفری شبیه هم نیست چون هرکدوم از ماها لحظاتی تو زندگی داشتیم که تاثیر روی زندگیمون عقایدمون افکارمون گزاشته و دیگری ازش خبری نداره!
شما خودت ببین نظرت چیه با نظر دیگران نمیتونی تصمیم بگیری.
Sent from my F**king life
پتانسیل این پست خیلی بالا بود..
مرسی..

silva14

Registered User
لایک‌ها
454
اگه طرف خانوم دکتر باشه و وضعش خوب که مپریم بغلش وگرنه دنبال سیر کردن شکم باشه که تو مال خودمون موندیم

Sent from my HUAWEI Y511-U30 using Tapatalk

mohammad1992

Registered User
لایک‌ها
461
نه

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
من تا حالا gf نداشتم (یعنی میتونستم داشته باشم ولی بنا به دلایلی ترجیح دادم با کسی نباشم)
ولی الان کمتر دختری رو میبینم که یه دوستی با پسری نداشته باشه
مگه اینکه دختره سیبیلو باشه که هیچکی سمتش نره
به دخترا هم حق میدم خوب از سنین پایین نیاز به جنس مخالف دارن
نیازشون هم عاطفیه مثه پسرا نیست که یه کفدستی بزنی فروکش کنه
پس زیاد گذشته اون برام مهم نیست
ولی میترسم بعد ازدواج چون خودم همچین تجربه ای نداشتم عقده ای بشم یا حسرت بخورم و....
به نظر شما قبل از ازدواج gf اختیار کنم؟
عزیز همون سیبیلوش هم داره شما ساده ای... حتا کور و کچل ترین و زشت ترین دخترا هم الان دارن. به قول گفتنی "وقتی فصل جفتگیری برسه این چیزا بی معنی میشه"! هیچ دختری روی زمین نمی مونه. این پسرا هستن که همیشه باید درد تنهایی رو تحمل کنن. (البته بازم نه همه پسرا، اونایی که مثل خودم هستن رو میگم)
والا عزیز راستشو بخوای از جواب دادن به سوال شما عاجزم چون خودمم واقعا نمیدونم. ولی با تحقیقات زیاد و همینطور اگه طرفت آدم باشه و راستشو بگه شاید بشه یه چیزایی فهمید. کلا من خودم فکر نکنم هیچوقت ازدواج کنم.
از قدیم گفتن هرچی زن عشقی ـه زیر چادر مشکی ـه :)
کلاه منظورتون چیه؟ همین که نفهمم قبلش با کسی بوده یا نه؟ اگه منظورتون همین بود که جواب دادم.

omidhat1

Registered User
لایک‌ها
242
فقط ازش مطمین شو که الان باکسی نباشه و نخواهد بود گذشته هرچی بوده مال قبله و نامزد هم بودن و بهم حلال.گناه نکرده بنده خدا
بخوای بخاطر این چیزا ازش بگذری باید کلن زن نگیری چون دختر افتاب مهتاب ندیده خیلی کمه
خود من جی افم که دوساله باهاشمو از چشمامم بیشتر ازش مطمعنم انتخاب کردم و شکی تو انتخابم ندارم

Sent from my IOCEAN X7 using Tapatalk 2

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,306
دو نفر برای من استثنا هستن :
- کسی که واقعا پشیمون شده باشه از رابطه یا روابط پیشین (که تشخیص واقعی بودن پشیمونیش کار حضرت فیله)
-کسی که حتی توی هر سال با 356 نفر خوابیده باشه ولی هدفش تنوع طلبی و تفریح نبوده باشه..

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
دو نفر برای من استثنا هستن :
- کسی که واقعا پشیمون شده باشه از رابطه یا روابط پیشین (که تشخیص واقعی بودن پشیمونیش کار حضرت فیله)
-کسی که حتی توی هر سال با 356 نفر خوابیده باشه ولی هدفش تنوع طلبی و تفریح نبوده باشه..
هیچی پس...

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,569
وسط این بحث شیرین می خواستم بپرسم دوستانی که قصد مزدوج شدن دارن زندگیشون رو با چه سرمایه ای می خوان شروع کنن؟
من خودم به شخصه حداقل 200 میلیون می خوام که فقط خونه (انباری) و ماشین (تو کشورای دیگه بهش می گن اقساطی) بخرم! البته با این پولم هیچ رفاه خاصی در کار نخواهد بود تو این وضعیت.

soroosh_cz

Registered User
لایک‌ها
1,153
پسر/دختر فرق نمیکنه.
فرض کن نامزد قبلیشو دوست داشته، بعد همیشه اون رو جای تو تصور کنه؛ موقع خواب، شام، گردش، تنظیم خانواده و...
برای اون به اصطلاح روشنفکرایی که فکر میکنن، هرگونه ارتباط پسر با دختر آزاده( حالا تو نامزدی یا...) فکر نکنم مشکلی باشه، ولی افراد عادی اگر تودار باشن، از فکر کردن دیوونه میشن، اگر هم نگرانیشونو علنی کنن، رابطه شون به گاج میره...

Sent from my ST15i using Tapatalk

demo13621362

Registered User
لایک‌ها
2,868
این که گفتی همش نظریه داروین بود دیگه
وجود خدارم به طور غیر مستقیم نقض کردی

پ.ن:از اونجایی که همکار جدید این بخش خیلی سخت گیره و چپ و راست داره همرو بن میکنه نمیخوام بیشتر راجع بهش توضیح بدم

نه داداش گلم بنده خدا رو نقض نکردم و خودم هم به وجود خداوند اعتقاد دارم . ولی ببین بحث علم و دین رو نباید با هم دیگه قاطی کرد . در دین ما از ایمان و روابط قلبی
و یقینی صحبت میکنیم در صورتیکه ما در علم تنها برای وقایع فیزیکی تفسیر ارائه میکنیم . ما در علم چیزی به نام حقیقت قطعی و مطلق و صد در صد درست نداریم و هر
نظریه ای هر چقدر هم که موفق باشه باز هم یه تفسیر موقتیه . مثلا نظریه کوانتوم یا نسبیت یا تکامل همه تفسیرهای موقتی هستند نه حقیقت یقینی صد در صد درست .
برای همین هم اساسا از علم نمیشه هیچ قاعده ی اخلاقی استنباط کرد چون ما تنها از حقایق مطلق و جاودان ( مثل دین ) میتونیم اخلاق رو استخراج کنیم . نظریه تکامل رو
هم شما باید به این دید نگاه کنی . مثلا یک زمانی در اروپای قرون وسطی ( زمان سلطه ی کلیسای کاتولیک رم و تفتیش عقاید ) نظریه ی زمین مرکزی کوپرنیک رو مخالف با
دین میدونستند و فکر نکنم لازم باشه ماجرای برخورد با جوردانو برنو و گالیله رو ذکر کنم ولی ما میدونیم نظریه زمین مرکزی هیج منافاتی با هیچ کدوم از ادیان نداره . از یک
نظر دیگه توی فلسفه اسلامی خودمون وجود انسان رو در دو بخش در نظر میگیرند : 1 - نفس یا روح 2 - جسم مادی . در فلسفه ی غرب هم رنه دکارت ( و تا حدودی هم
اسپینوزا ) همین تقسیم رو درباره ی انسان میکنند . حالا اگه ما بخوایم نظریه تکامل رو درباره ی انسان به کار ببریم شامل تنها جسم مادی انسان میشه و روح انسان رو که
خداوند آفریده در بر نمیگیره . همون طور که در ادیان توحیدی هم اومده انسان از لحاظ جسمی برتری بر حیوانات نداره و جسمش عین جسم حیوانات شامل بیماری و ضعف و
پیری و در نهایت نابودی میشه و این روح انسانه که بصورت امانت الهی در وجود انسان نهاده شده . به نظر من مولانا هم به همین نکته در اشعارش اشاره میکنه :

از جمادی مُردم و نامی شدم ---------- وز نما مُردم به ‌حیوان سر زدم

مُردم از حیوانی و آدم شدم ----------پس چه ترسم؟ کی ز مردن کم شدم

R.jahanfar

Registered User
لایک‌ها
930
ولی کشتی خودتو ها..واقعا بقیه ارزشی برا این حرفا قائل هستن؟؟

demo13621362

Registered User
لایک‌ها
2,868
دوست من این مسائلی‌ که گفتید از نظر حیوانات و مسائل کلی‌ بسیار آموزنده و جالب بودن
اما از منظره انسانی‌ بنظرم کمی‌ متفاوت!
می‌گید که نر‌های قوی تر پیروز می‌شدن و چند ماده رو داشتن درست!اما منظور قدو هیکلو اندام اونا بود نه عقلو عشقو احساس دوس داشتن

اگه با معیارای الان مقایسه کنیم یعنی‌ اونایی ک هیزتر بی‌ اخلاقتر و حقّه بازتر هستند می‌تونه چند ماده رو داشته باشه!وگرنه کسی‌ که صادق باشه نمی‌تونه با چندین نفر هم زمان باشه چون باید دائما دروغ بگه و بسیار دقلکار باشه

منظورم اینه که اخلاق احساسات این چیزا الان دخیل هست در روابط

حتی خود دخترها(به قول شما ماده‌ها) امروزه هیچکدومشون حاضر نیستن کسی‌ رو که دوس دارن با کسی‌ تقسیم کنن.

بنظرم این دیده زیاده خواهی و از بالا نگاه کردن مردها باید بالاخره از بین بره

ممنون از محبتی که داری . درسته الان روابط عاطفی خیلی پیچیده تر از قدیم ها هست . ولی بنده ( البته بنا به نظر شخصی ایم ) روابط عاشقانه رو دارای دو قطب میدونم
یکی علاقه یکی نفرت . یعنی وقتی شما به چیزی شدیدا علاقمند هستی احتمالا به همون نسبت هم ازش تنفر داری . یعنی عشق اساسا از نظر من ترکیب و تناسبی از علاقه
و نفرت هستش . مثلا فروید روان انسان و کلا هستی رو دارای دو غریزه و نیرو میدونه : 1 - دوست داشتن ( اروس ) که میل به وحدت و یگانگی داره 2 - غریزه ی مرگ یا نفرت
(تاناتوس ) که میل به تخریب و ویران کردن همه چیز داره . از نظر فروید عشق مطلق در نهایت به انهدام و از بین بردن و یکی شدن با معشوق منتهی میشه . شما عین همین
احساس رو البته در شکل ناسالمش در روابط سادیسمی و مازوخیستی هم میبینی که در عین حال که عاشق به معشوق علاقمند هست در همون حال هم قصد صدمه زدن و
نابود کردن معشوق داره و معشوق هم نه تنها از این تخریب اذیت نمیشه بلکه کمال خودش رو در همین نابودی میدونه . در عرفان خودمون هم داریم که هدف انسان " فنی فی
الله " هست یعنی حل شدن و نابودی در عاشق ازلی و فکر کنم سعدی هم در شعر : " در نیستی کوفت تا هست شد " به همین نکته اشاره داره . حالا از این حرف ها گذشته
عشق بین زن و مرد هم اساسا از همین نوع کشمکش و تنش هست و بنده با ساختار روحی انسان بعید میدونم بشه در روابط عاطفی با جنس مخالف ( چه زن چه مرد ) بشه
به نوعی دموکراسی رسید و کلا زیبایی و جاذبه ی بین زن و مرد در همین نابرابری و ناهمخوانی این روابط هست . به قول نیچه : " زن و مرد خود را درباره ی یکدیگر فریب میدهند
چرا که هر جنسی جز به آرمانهای جنس خودش به چیزی دیگیری فکر نمیکند "

demo13621362

Registered User
لایک‌ها
2,868
ولی کشتی خودتو ها..واقعا بقیه ارزشی برا این حرفا قائل هستن؟؟

والا من خودمم نیت نداشتم که جواب جدی به این بحث ها بدم و اگه دیده باشی اول هم با شوخی شروع کردم . یه جورهایی 8 سال از عمر خودم با کتاب و بحث کردن فنا کردم
رفت . شاید بهترین توصیف وضعیت من رو شوپنهاور گفته باشه ( البته شوپنهاور درباره ی خودش گفته که شامل حال من هم میشه ) : " گهگاهی با دیگران حرف میزنم همان طور
که دختربچه ای با عروسکش حرف میزند . دختربچه میداند که عروسکش حرف ها و احساسات او را درک نمیکند ولی با این حال از این گفتگو برای خودش تسلی خاطر و شادمانی
کوچکی فراهم میکند "

amindead

Registered User
لایک‌ها
171
یک نگاه به رابطه های گذشته خودت بکن و عکس او عمل کن متاسفانه تو ایران جواب میده

Rivolta

Registered User
لایک‌ها
220
نه قربان . داشتم فرمایش شما رو تایید میکردم البته با یک مقدار شرح و بسط بیشتر و فلسفی تر
سپاس و تشکر .
مواقع خاصی در زندگی دخترک پیش میاد که باید به قصه ای که عروسکش برای او تعریف میکنه , گوش بده .....

محرم این هوش جز بی هوش نیست .......................... مر زبانرا مشتری جز گوش نیست

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا