برگزیده های پرشین تولز

شما بودین چه می کردین تاپیک جدی هست

جواب شما

• ازدواج میکردم

Votes: 5 10.9%
  • ازدواج نمی کردم

Votes: 14 30.4%
  • ازدواج میکردم ولی بچه دار نمی شدم

Votes: 13 28.3%
  • اگه واقعا دوسش داشتم ازدواج می کردم فقط

Votes: 14 30.4%

• Total voters
    46

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
245
سیانید، تالیوم، آتروپین، بدید به من.
کاندوم بدید به آقا.

Arya Man

Registered User
لایک‌ها
3
اگه از لحاظ مالي و معيشتي تو زندگي مشكلي نداشته باشم حتما ازدواج ميكردم چون اگر هم بچه خدايي نكرده معلول شد سندي ميشه براي علاقه من و همسرم به همديگه و ممكنه عشقمون هر روز قوي تر بشه ولي بايد خودتون رو موظف كنيد هميشه در كنار فرزندتون باشيد و هيچ موقع اجازه نديد احساس كمبود بكنه

دوست عزیز شما فکر اون بچه چه زجری میکشه هم روحی و هم جسمی... این مواقع چه طرف مایه دار باشه یا نباشه
اگر ازداج کرد نباید بچه دار بشه چونکه با اینکه میدونسته بچشو برای همیشه ناقص کرده... اخه عشق و محبت میشه جای اون معلولیت های بچه رو میگیره؟!؟

یخورده درست فکر کنید...

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
بابا 12% که زیاد نیست تقریبا از 10 تا بچه یکی !!!!
.
من بودم میگرفتم البته اگه میخواستمش واقعا وگرنه اگه تو مرحله ی خواستگاریه که نه ...

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
اشتباهه محض منظورت بود یا یه کلا یه عبارت جدیدی بود اینی که گفتی؟
rolleyessmileyanim.gif

هم میگن اشتباهه محضه هم میگن محض اشتباهه این کار. :D

خدا وکیلی نشنیده بودی یا ما رو میذاری سر کار منثور جان ؟ :lol:
شیطون شدیا :p

gasho

Registered User
لایک‌ها
403
پس اسپری و کان..دوم رو برای چی ساختن

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607

aliqq

Registered User
لایک‌ها
1
دقیقا اینجور موردی رو سراغ دارم ،الان با گذشت سالها همچنان مثل روز اول عاشق هم هستن ،اما چون نباید بچه دار بشن کمی پشیمونن ( عاشق اما پشیمون :blink: )

به نظر من آدم فقط یه بار فرصت زندگی کردن داره ،پس از زندگیت لذت ببر،حالا واسه یکی ممکنه بچه مهم باشه واسه

یکی نه !

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
پس اسپری و کان..دوم رو برای چی ساختن

نمیشه که یه عمر خودشونو از لذت واقعی جنسی محروم کنن با اسپری و کاندوم!!
به نظر من اگر هر دو واقعا تصمیم دارند که بچه دار نشن اونم برای همیشه!!اگر ازدواج کنن ایرادی نداره
ضمن اینکه بچه پرورشگاهی رو هم من مخالفم که بیارن بزرگ کنن چون بیماری ندارن که نتونن بچه دار بشن ضمنا بچه باید از پوست و گوشت و خون خود آدم باشه
اگرگ بخوان ازدواج کنن و بچه دار بشن و بچه ناقص به دینا بیران که اوج فاجعست
چرا باید به خاطر خودخواهیشون موجودی رو به دنیا بیارن که زندگیش فقط رنج و درد باشه و زندگی خود اونا رو هم جهنم کنه حالا با خرج و مخارجی که یه بچه معلول و مریض می تونه رو دستشون بذاره کاری نداریم هرچند اگر از لحاظ مالی قوی نباشن از اون لحاظ هم کلی ضربه میخورن.با اینگار روزی صد بار خودشونو لعنت می کنن که ای کاش از اول ازدواج نمی کردیم.
در مورد ازدواج فامیلی هم من به شخصه زیاد موافقتی ندارم چون فامیل تقریبا مثل خانواده خود آدمه دیگه و نسبت به دخترای فامیل احساس خواهر برادری داریم و نمی تونیم بهشون به عنوان همسر نگاه کنیم.ازدواج فامیلی هم واسه عهد قاجار بوده و حداکثر 40 50 سال پیش.چون اون زمان ازدواج با غریبه رو بد می دونستن و همینطور واسه زمانی که انسان ها قبیله ای زندگی می کردن و وقتی مردی از یخ قبیله دیگه دختر می گرفته مثل این بوده که به اون قبیله تجاوز کرده!!!!ولی الان قرن بیست و یکمه.البته ازدواج فامیلی دو تا حسن داره یکی پاک موندن نژاد قومی و فامیلی هست.و دیگری شناخت دو طرف نسبت به هم چون از بچگی با هم بزرگ شدن و شاید احتمال اختلاف و جدایی بینشون بعدا کمتر پیش بیاد.

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
مگه هدف اصلي از ازدواج داشت فرزند است؟؟؟
با گرفتن فرزند از پرورشگاه ميشه مشكل رو حل كرد. :blush:

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81
اگه خارج از کشور بود همچین مشکلی پیش نمی اومد دوطرف ازدواج میکردن تو دوران بارداری هم ازایشات مخصوص انجام تو هر ماه از باداری هم که بودن اهمیتی نداشت کافی بود بفهمنن بچه مشکل داره سقطش میکردن

درضمن من با پیشنهاد بچه های دیگه موافقم به هرحال ادم میخواد یه عمر کنار یه نفر که دوسش داره احساس ارامش داشته باشه وزندگی کنه حالا طرف فامیلش از اب در اومده ازدواج کنن ولی راه بچه دارشدنشون از اول ببند بعدشم برن یه نوزاد از شیرخوارگاه بیارن که بیشتر باهاش اوخت بشن به هر حال اون ها احتیاج به خانواده دارن

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
بی خیال ازدواج با این شخص می شدم

نه دل به یار ببند و نه بر دیار ببند ..... که بر و بحر وسیع است و آدمی بسیار

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
245
اگه خارج از کشور بود همچین مشکلی پیش نمی اومد دوطرف ازدواج میکردن تو دوران بارداری هم ازایشات مخصوص انجام تو هر ماه از باداری هم که بودن اهمیتی نداشت کافی بود بفهمنن بچه مشکل داره سقطش میکردن

درضمن من با پیشنهاد بچه های دیگه موافقم به هرحال ادم میخواد یه عمر کنار یه نفر که دوسش داره احساس ارامش داشته باشه وزندگی کنه حالا طرف فامیلش از اب در اومده ازدواج کنن ولی راه بچه دارشدنشون از اول ببند بعدشم برن یه نوزاد از شیرخوارگاه بیارن که بیشتر باهاش اوخت بشن به هر حال اون ها احتیاج به خانواده دارن

تو ایران هم آبورشن هست فقط باید بسلفی به دادگاه.

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
دوست عزیز شما فکر اون بچه چه زجری میکشه هم روحی و هم جسمی... این مواقع چه طرف مایه دار باشه یا نباشه
اگر ازداج کرد نباید بچه دار بشه چونکه با اینکه میدونسته بچشو برای همیشه ناقص کرده... اخه عشق و محبت میشه جای اون معلولیت های بچه رو میگیره؟!؟

یخورده درست فکر کنید...

دوست عزيز

بالاخره هر كي يه نظر و طرز فكري داره

اولا قرار نيست بچشون معلول بشه ، درصدي احتمال داره كه معلول بشه

دوما فقط پول رو نگفتم ، گفتم موظف هستند پشتش باشند و بي توجهي نكنند

عشق كه يه موضوع قطعي نيست ، نسبي هستش اگر شروع كردند پس بايد پاي تلخي هاي احتمالي بعدش هم وايسن ( البته اين دوستمون نگفت سنشون چقدره )

من از يه ديد ديگه نظرمو گفتم ( خودتو بذار تو اين موقعيت ) آره خب منم الان پشت ميزم نشستم و راحت ميگم اينكار اشتباه محضه !

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
من حتما ازدواج میکردم و بچه دار نمیشدم اگر واقعا عاشق زنم بودم ... عشق خیلی بالاتر از این حرفاست !

اونایی که میبینی میگن نمیدونیم و اینا عاشق واقعی نیستن ! هیچوقت هم نمیتونم بچه پرورشگاهی بزرگ کنم

به این قضیه که بچه باید از خون و پوست آدم باشه اعتقاد دارم ( نمیگم اعتقادم درسته یا نه ) اما روی این موضوع

حساسم

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
یکی از فامیل هامون. پسر خاله و دختر خاله بودن! یعنی چهارتا بودن! بعد این با اون ازدواج کرد! و اون با این!

گرفتید؟

بعدش یکی از جفت ها بچشون عقب افتاده شد :(

ولی اون یکی جفت، 2 تا بچه تولید کردن که جفتشون هم سالمن

--------------------------

راستی من شنیدم یه دارویی میدن بخوری که بچت اونجوری نشه!

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
@MD66 : شما که به این حرفا اعتقاد داری، قرآن رو باز کن، ببین خوب میاد یا بد، اگه خوب اومد بچه هم خوبه دیگه، اینجوری نیست مگه؟!

lamia.boy

Registered User
لایک‌ها
0
همچین ازدواجی اشتباهه از نظر من.
شما الان رو فقط نبین چند سال دیگه بعد از زندگی مشترک که آتش عشق هم کمی فروکش میکنه نیاز به بچه احساس میشه اونوقت هست که مشکل پیش میاد ...
بنظر من باید از خیر همچین ازدواجی گذشت ...

تایید میشه ! :blush:
خیلی راحت میتونه یه نفر دیگه رو پیدا کنه ! و ازدواج کنه :f34r:

amiriano

Registered User
لایک‌ها
2
تصمیم واقعا سخت و خطرناکی هست.من دو نمونه از اطرافیانم این مدل ازدواج رو انجام دادند که متاسفانه در یک موردشون بچه اونها ناشنوا شد البته نه کامل ولی خب صداهایی نا مفهومی با کمک سمعک میشنوه که تا الان هم نتونستن کاریش کنن.سخته واقعا.خواهشا بهشون بگید که یک موجود معصوم و بی گناه رو قربانی عشقشون نکنن.ازدواج کنند ولی هرگز بچه دار نشن.این یه ظلم بزرگ و خیانتی جبران ناپذیر هست.خواهشا جدی بگیرید این قضیه رو!

gasho

Registered User
لایک‌ها
403
یه راه حل دیگه هم هست که نیاز به اسپری و کاندوم نداره
و اون عمل وازکتومی برای مرد هستش

بالا