برگزیده های پرشین تولز

شیء نورانی

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واییییییییییییی
الان یدونه از اینا از بالا سرم رد شد
رفتم بالا پشتبوم به خرگوشم غذا بدم دیدم یه چیزه سفید رد شد
یعنی کسی میخواد منو از بین ببره؟
ایا خطری منو تهدید میکنه؟
ادامه قصه در هفته بعد
هودادا دادا دادا دادا
crazy.gif
crazy.gif
crazy.gif

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
نه اتفاقا من منظورم UFO نبود. من فکر نمیکنم وجود داشته باشه و بنظرم اینهایی که ماها میبینیم چیزی نیست جز ابر تکنولوژیهایی توسط کشورهایی ساخته شده ولی هنوز رو نشده ;)
حالا اگر گفتم ماهواره جاسوسی شاید درست نبوده، بهتره بگم ابزار جاسوسی

305.gif
تایید میکنم

Tatan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
واییییییییییییی
الان یدونه از اینا از بالا سرم رد شد
رفتم بالا پشتبوم به خرگوشم غذا بدم دیدم یه چیزه سفید رد شد
یعنی کسی میخواد منو از بین ببره؟
ایا خطری منو تهدید میکنه؟
ادامه قصه در هفته بعد
هودادا دادا دادا دادا
crazy.gif
crazy.gif
crazy.gif

دختر همسایه شبای تابستون میومد روی بوم هر دفه یه گلی پرت میکرد میون خونمون

Tatan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
حیف که اینجا بچه مچه زیاد رد میشه وگرنه اصل قضیه رو میذاشتم

Tatan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
تنگنا اینجا بهش میگن تنگنا ولی توی سایت های دیگه جز پروفسور های نظامی حساب میشه

فرشید

Registered User
لایک‌ها
122
دوستان لطف کنید تاپیکو به .... ندید یا امشب چند از اینا رو امشب میفرستم سراقتونا!!

سیاره زهره بوده :D
چرا .. میگید، اخه مگه ما چند تا زهره داریم بعدم زهره که یهو گازشو نمیگیره بره نمیدونم چرا هر چی میشه میگن زهره بوده

ماهواره یه تعریف دیگه داره. بهتره به این چیزی که دیدید بگم UFO یا همون یشقاب پرنده.

من به حرفت اطمینان دارم. چون در طول عمرم با همچین چیزی حدودا 3 بار برخورد کردم. یک بارش به قدری برام جالبه
که فکر نمی کنم باورتون بشه.
خوب تعریف کن ببنیم چی دیدی :rolleyes:

موقعیکه میگید از بالای کوه فلان رد شده هواپیمای جاسوسی الترا سونیک آمریکا بوده حتما زیر این کوه خبری هست شاید دارن بمب اتمی درست میکنند و ماهواره های نظامی آمریکا درست حدس زدند اون هم داشته عکسبرداری میکرده
اگر CIA این موضوع رو بفهمه که شما اون پرنده رو دیدید اقدام به ربودن شما میکنه
دمت گرم گل گفتی یعنی میریم امریکا:thumbsup:

ولی گذشته از شوخی دوستانی که میگن هواپیما بدون سرنشین یا فوق مدرن بوده، قبول منم بهش خیلی فکر کردم ولی یه مسئله پیش میاد اونم اینکه این وسیله با این سرعتی که داشت حرکت میکرد یعنی چند ده هزار کیلومتر دیوار صوتی رو شکسته و حتما بعد از عبورش باید یه صدایه مهیبی شنیده میشد ولی باین که در کوه سکوت کامل بود ما هیچ صدایی نشنیدیم

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70

mosyhey1

Registered User
لایک‌ها
4
شما مطمینید ارتفاعش پایین بوده. اگر بالا بوده ممکن است ماهواره های معمولی باشند.

فرشید

Registered User
لایک‌ها
122
شما مطمینید ارتفاعش پایین بوده. اگر بالا بوده ممکن است ماهواره های معمولی باشند.
ارتفاعش پایین تر از جو بود ولی خیلی پایین نبود دقیق نمیشه گفت چقدر ارتفاع داشت اما ماهواره در صورتی دیده میشه که نور خورشید رو منعکس کنه پس در حین حرکت سو سو میزنه یا از نورش کاسته میشه ولی این با این که به سمت شرق حرکت کرد تا اون آخر که ما دیدیمش اصلا از نورش کم نشد

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
خوب تعریف کن ببنیم چی دیدی

هر حرفی جایی، هر نکته مکانی .....

اینجا بگی میزننش به لودگی و بحث رو منحرف میکنن. ترجیح میدم چیزی نگم

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
ولی گذشته از شوخی دوستانی که میگن هواپیما بدون سرنشین یا فوق مدرن بوده، قبول منم بهش خیلی فکر کردم ولی یه مسئله پیش میاد اونم اینکه این وسیله با این سرعتی که داشت حرکت میکرد یعنی چند ده هزار کیلومتر دیوار صوتی رو شکسته و حتما بعد از عبورش باید یه صدایه مهیبی شنیده میشد ولی باین که در کوه سکوت کامل بود ما هیچ صدایی نشنیدیم

فرشید خان شما اینجا یک اشتباه کوچیک کردین , درسته که موقع شکستن دیوار صوتی صدای مهیبی بوجود میاد اما این صدا فقط موقع شکستن دیوار صوتی هست و ادامه نداره بنابر این امکان داره یک هواپیما هزار کیلومتر دورتر دیوار صوتی رو شکسته باشه و دلیلی نداره که حتما شما وقتی هواپیما رو میبینین اون صدا رو هم بشنوین .
هرچند من بعید میدونم که هواپیما بوده باشه اما بزارین یه ماجرای جالب براتون تعریف کنم , پنج یا شش سال پیش سخنگوی پنتاگون توی یک مصاحبه مطبوعاتی گفت سلاح ها و جنگ افزار هایی که ما داریم اگر ببینین فکر میکنین مال فیلم های علمی تخیلی هست , نتیجه ؟ همون روز از پستش برکنار شد :wacko:

اما ماهواره در صورتی دیده میشه که نور خورشید رو منعکس کنه پس در حین حرکت سو سو میزنه یا از نورش کاسته میشه ولی این با این که به سمت شرق حرکت کرد تا اون آخر که ما دیدیمش اصلا از نورش کم نشد

خیر اینطور نیست ماهواره بر خلاف ستاره ها اصلا سوسو نمیزنه و تا لحظه آخر که توی سایه زمین میره با نور یکسانی میدرخشه , چون توی مدار های پایین به دور زمین میچرخه سرعتش خیلی زیاد به نظر میاد که البته زیاد هم هست.
هرچند با قطعیت نمیشه گفت اما محتمل ترین حدس میتونه همون ماهواره جاسوسی باشه.

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
هرچند با قطعیت نمیشه گفت اما محتمل ترین حدس میتونه همون ماهواره جاسوسی باشه.

عجب ماهواره جاسوسی بوده که چند نفر آدم روی کوه اتفاقی با چشم غیرمسلح دیدنش بعدش هم بحثش توی انجمن پی تی راه افتاده :D
لاید سیستم ضدرادار هم داشته واسه همین هیشکی دیگه نفهمیده :D

n0doom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان من دیشب یه چیز خیلی عجیبی توی آسمون دیدم نمی خوام بگم بشقاب پرده بود و این حرفا ولی برام خیلی جالبه که این چی میتونه باشه البته من تنها نبودم با برادرم و دو نفر دیگه بودیم که اونا هم دیدن اینو.
قضیه از این قرار بود که دیروز بعد از ظهر ما رفتیم کلک چال البته زیاد هم بالا نرفتیم و نرسیده به ایستگاه یک یه جا پاتوق کردیم و نشستیم کسانی که تهران هستند و رفتند حتما میدونند که کلک چال هم دید خیلی خوبی به آسمان داره و هم به تهران ما هم محو تماشای مناظر بودم که تقریبا حدودای ساعت هفت یه چیزی مثل یه ستاره پر نور و شفاف درست روبروی ما که میشد شمال غربی تهران و تقریبا نزدیک به زهره توی آسمون ظاهر شد این قدر نورانی بود که ما سریع متوجهش شدیم و با سرعت زیاد شروع به حرکت کرد به سمت شمال شرقی تهران و تقریبا از بالای سر ما رد شد نمی دونم درباره حرکنش چه جوری توضیح بدم انگار که با اون سرعت زیاد هیچ شتابی نداشت و توی خط مسیری که طی میکرد ثابت و مستقیم نبود و حالت لرزه داشت از اونجایی که ما دیدیمش حدودا چهل ثانیه طول کشید تا به پشت ما و شرق رسید و دیگه کوه جلویه دید ما رو گرفت و نتونستیم ببینیمش تو این مدتی که من کوه میرم تا حالا همچین چیزی به این واضحی ندیده بودم نمیدونم واقعا چی بود فکر نمیکنم هواپیما بوده چون سرعتش زیاد بود یه طور خاصی حرکت میکرد و با توجه به ارتفاش نور زیادی داشت و اصلا از اونجا هواپیما رد نمیشه حالا نمیدونم کس دیگه ای هم دیشب اینو دیده یا نه اگه کسی نظری داره ممنون میشم بگه

آقا یه سوال میپرسم لطفا دقیق جواب بدین: فرق این شی نورانی هنگام حرکت در آسمان با یک ستاره ی معمولی چی بود؟ اگه این شی نورانی در فضا ساکن بود میتونستید شناساییش بکنید؟ منظورم اینه که آیا فرقی با یک ستاره ی معمولی داشت یا نه؟ اگه در فضا ساکن بود میشد تشخیص داد که ارتفاعش نسبت به بقیه ی ستاره ها به زمین کمتره؟

آمریکا یک هواپیمای جاسوسی بدون سرنشین داره که در ارتفاع بسیار بالا و با سرعت بسیار بالا حرکت میکنه و از دید ساکنان زمین به شکل یک ستاره ی در حال حرکت کند در آسمان دیده میشه.

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
عجب ماهواره جاسوسی بوده که چند نفر آدم روی کوه اتفاقی با چشم غیرمسلح دیدنش بعدش هم بحثش توی انجمن پی تی راه افتاده :D
لاید سیستم ضدرادار هم داشته واسه همین هیشکی دیگه نفهمیده :D

آقا شما که سن و سالی ازتون گذشته , شما دیگه چرا ؟ :D
توجه کنین که بیشتر موارد گزارش شده از مشاهده UFO ها بالونهای هواشناسی , هواپیما , پدیده های جوی و ماهواره های مدار پایین هستند.
برای این که باور کنین ماهواره ها رو میشه با چشم غیر مسلح در شب دید یه googel کردن کوچولو به شما هزاران پاسخ میده , اینم نمونش :
http://www.space.com/spacewatch/satellite_hunting_020524.html

و اما بابت رادار ;)
ماهواره های مدار پایین ارتفاعی در حدود 300 کیلومتر از زمین دارن و در زمانی حدود نود دقیقه دور زمین میچرخن , حالا اگه شما فکر میکنین ایران راداری داره که بردش 300 کیلومتر باشه من دیگه جوابی ندارم به شما بدم ;)
از اون گذشته بر فرض هم که داشته باشه ! چیکار باید بکنه ؟ نابودش کنه ؟ باچی ؟

ما که حرفامونو گفتیم اما خلاصه شما پیر مردی و احترامتون واجب , پس مخلصیم . :D

بالا