برگزیده های پرشین تولز

شیوع بیماری زگیل تناسلی/ یک میلیون مبتلا در ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohammad1.t

Registered User
لایک‌ها
36
عكس با نام كاربري؟

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
تاخیرش یا ساده؟:D
نوع ساده توصیه می شود
نوع تاخیری بدلیل ایحاد تاخیر و القاء خنکی بوسیله مشتقات طعم میوه باعث افزایش لذت زمان قلیان کشی می شود و احتمال ابتلا را دو چندان می کند.

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
اوه اوه چقدر ناجوره

عجب دنیای غریبیه به چیزمونم رحم نکرد :(

virus69

Registered User
لایک‌ها
441
نترس نميگيري :goatee:
آره قبلا ديدم
---

كرمانشاهيا خيلي مردماي خوبين

خوبی از خودته
====
اخه من هفته ای سه رو استلخ میرم خیلی وحشتناکن عکسا بگیرم خودم ببینمش سکته میکنم!:D

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

D.X

Registered User
لایک‌ها
4,002
خبرشو قبلا خونده بودم فکر نمیکردم اینقدر جدی شده باشه ....
cry_L.png

بابت اطلاع رسانی ممنون
074.gif

farzad.sadeshi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
در فصل سرما قرص ویتامسین سی یا جوشان بخورید

farzad.sadeshi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان خیلی مواظب خودتون باشید
هیچ چیز سلامتی نمیشه

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
خبرشو قبلا خونده بودم فکر نمیکردم اینقدر جدی شده باشه ....
cry_L.png

بابت اطلاع رسانی ممنون
074.gif
جدی نگیرید این ها همه شایعه است که مردم را وحشت زده کنند تا به روابط ایمن و سالم رو بیاورند به عبارتی ازدواج کنند و با همسرشان مقاربت برقرار کنند و یا صیغه کنند و روابط هم در همان محدوده باشد و روابط خارج از این محدوده روابط غیر ایمن و احتمال ابتلا به این بیماری را زیاد می کند. شما که استاد زبان خارجی هستید واژه ی genital wart را در گوگل جستجو کنید تا عرض بنده را متوجه شوید.

• Like
Reactions: D.X

javad707

Registered User
لایک‌ها
170
جدی نگیرید این ها همه شایعه است که مردم را وحشت زده کنند تا به روابط ایمن و سالم رو بیاورند به عبارتی ازدواج کنند و با همسرشان مقاربت برقرار کنند و یا صیغه کنند و روابط هم در همان محدوده باشد و روابط خارج از این محدوده روابط غیر ایمن و احتمال ابتلا به این بیماری را زیاد می کند. شما که استاد زبان خارجی هستید واژه ی genital wart را در گوگل جستجو کنید تا عرض بنده را متوجه شوید.
چی رو متوجه بشه ؟

اچ آی وی مثبت

Registered User
لایک‌ها
150

دوست محترم اینم شایعس؟؟؟؟

hpv - Bing Bilder

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
دوست محترم اینم شایعس؟؟؟؟

hpv - Bing Bilder

عزیز من شما منظور بنده را متوجه نشدید. در صفحات قبل نظر یک کارشناس را درباره این خبر گذاشتم. در اینکه امار بیماری های مقاربتی در کشور ما زیاد هست شکی نیست ولی رو چند تا عکس قضاوت نکنید. در این زمینه تحقیق کنید خودتون متوجه می شید. این ویروس ببش از چهل نوع داره و فقط دو مورد اون سرطان زا و خطرناک گزارش شده. بقیه موارد بیشتر نگرانی جنبه زیبایی دارند و با لیزر و جراحی هم درمان میشه. هزاران مورد بیماری های بسیار خطرناک تر مانند نام کاربری خودتان در ایران هست که با جان انسان ها در ارتباط هستن و هیچوقت تابحال امار دقیقی در خبرگذاری ها منتشر نشده و هر اماری هم که با تعداد زیاد بصورت غیر رسمی گزارش شده یا تکذیب شده یا در نطفه خفه شده. حال چه شده نگران یک زگیل شدند و در همه خبر گذاری ها منتشر شده آن هم از طرف یک مددکار نه یک کارشناس! تمام سیاست این خبر هم همین است که مردم را به ارتباط جنسی در چارچوب قانون و شرع دعوت کنند و بگویند اگر رابطه ال و بل و جیمبل دارید اوضاتون خیته و قاراشمیشه! ما یک عمر با این سیاه نمایی های این جماعت معلوم الحال بزرگ شدیم. اطلاعات بیشتر رو در ویکی پدیا و سایت زیر مطالعه کنید.
http://www.plannedparenthood.org/health-topics/stds-hiv-safer-sex/genital-warts-4268.htm

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا