برگزیده های پرشین تولز

صدای تق هنگام روشن شدن لپ تاپ

3aman021

Registered User
لایک‌ها
12
بعد از تعویض ویندوز و آپدیت درایورها هنگام روشن شدن لپ تاپ صدای جرقه مانند میاد بیشتر موقع بالا اومدن ویندوز فرقی نمیکنه که اسلیپ باشه یا خاموش در تمام حالات هنگام بالا اومدن صفحه
قبل از اینکه این مشکل پیش بیاد هارد در حالت باتری هنگامی که صفحه خاموش میشد صدای ثابتی نداشت و مدام ریستارت میشد ولی در حالت برق مستقیم چنین مشکلی وجود نداشت
همچنان این مشکل پا برجاست + اینکه مشکل صدای تق بهش اضافه شده علت چیه و چاره چیه؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
صدا از بلندگو میاد یا سخت افزار؟

3aman021

Registered User
لایک‌ها
12
دقیقا مشخص نیست
ولی دقت کردم یکم انگار از طرفای پایینه که هارد میشه یا وسط اگر باشه هارد نیست شایدم بلندگو باشه هر بار از یه جایی صداش شنیده میشه
این اتفاق بعد از اینکه خواستم آپدیت کنم رو باتری بود که صفحه خاموش شد و هارد شروع کرد به سر و صدا دادن بعد 8 ساعت رسیدم دیدم باتری تموم شده و لپتاپ خاموش شده
درایورا هم ناقص نصب شده که بعد بروزش کردم اما خب ازون به بعد صدای تق شروع شده دیگه حس ویندوز عوض کردن نیست نمیشه همه چیزو انداخت گردن ویندوز
صدای ریستارت هاردم فکر میکردم از ویندوزه اما با تعویض حل نشد
خلاصه شما نظرتون چیه ؟ میدونید کلی بخوام بگم صداش شبیه اون صداییه که بعضی وقتا از پاور خاموش میکنی و صدای تق میده اینم عین همونه.

3aman021

Registered User
لایک‌ها
12
خب... کسی نمیدونه؟ الان این مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری لپ تاپ رو باز کنم یا نه ویندوز عوض کنم ؟
محل دقیق درایور ها کجاست غیر از swsetup ؟که بکاپ بگیرم از درایورها لامصب آپدیتم که نمیده باید با پک سولوشن نصب کنی اونم قدیمیه اکثر آپدیت هاش

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
یا فن یا هارد

3aman021

Registered User
لایک‌ها
12
یا فن یا هارد

از طرفای فن نمیاد
از وسط لپ تاپ میاد شده از پاور خاموش کنی یه صدای تق بده ؟ این همون صداست
هارد راسته اون وسط میترسم تغذیه و اینا باشه بدبخت میشم تو این گرونی
باز از هارد باشه بازش میکنم ببینم چشه .. تستم گرفتم بدسکتوری چیزی نداره

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
سی دی رام نیست ؟

3aman021

Registered User
لایک‌ها
12
مشکل رفع شد
چه میکنن این درایور ها با لپ تاپ...
این درایور پک و این داستانا اصلا جالب نیستن
این سایت ها اگر آپدیت میکردن درایورهاشون رو هیچوقت چنین مشکلاتی نبود متاسفانه درایورهای خود سایت قدیمیه و ما چاره ای نداریم جز این برنامه ها که آخرش میشه همین مچ نشدن و چنین مشکلاتی صدا از ساب ووفر لپ تاپ بود علتشم باگ درایور بود که با پاک کردن و نصب قدیمی حل شد .

بالا