برگزیده های پرشین تولز

صدای تیک تیک هارد

SaeedEsi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
هارد اینترنال Seagate دارم که از اول روی سیستم بوده و الان 5 سال هست، 10 روز میشه که دچار مشکل شده و تو این مدت سه دفعه صدای تیک تیک داده و ویندوز هم کار نکرده، بار اول یک دقیقه همین صدا رو داد و کامپیوتر رو خاموش کردم، بار دوم هم 5 بار که خودش درست شد، بار سوم هم 30 ثانیه صدا داد و کامپیوتر رو خاموش کردم، قبل از این مشکل هم ارور CRC داشت، دو بار هم که داشتم فایل کپی میکردم سرعت ویندوز خیلی اومد پایین، مشکل از چیه و چیکارش کنم؟ ممنون

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
مشکل مکانیکال داره و احتمال هد هارد کرش کرده . قابل تعمیر نیست . ریکاوری اطلاعاتش هم بالای 300 تومن برای شما در میاد .

nima3p2p

Registered User
لایک‌ها
25
مال منم همینطوری شد خوبه برای شما عمرشو کرده

APAV

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
هارد اینترنال Seagate دارم که از اول روی سیستم بوده و الان 5 سال هست، 10 روز میشه که دچار مشکل شده و تو این مدت سه دفعه صدای تیک تیک داده و ویندوز هم کار نکرده، بار اول یک دقیقه همین صدا رو داد و کامپیوتر رو خاموش کردم، بار دوم هم 5 بار که خودش درست شد، بار سوم هم 30 ثانیه صدا داد و کامپیوتر رو خاموش کردم، قبل از این مشکل هم ارور CRC داشت، دو بار هم که داشتم فایل کپی میکردم سرعت ویندوز خیلی اومد پایین، مشکل از چیه و چیکارش کنم؟ ممنون

با سلام

دوست عزیز احتمالا هارد شما ضربه خورده یا پس از گذشت این مدت به دلیل اب و هوای نامساعد دچار فرسایش شده ، اگر اطلاعاتت مهمه بهتره به یک مرکز معتبر ریکاوری ببری ، اگرم که نیست به قول دوست عزیزمون یک هارد دگر تهیه کن

بالا