برگزیده های پرشین تولز

صدای نویز پس زمینه هنگام استفاده از هدفون

igrooved

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام به همگی. من تازه لومیا 920 خریداری کرده ام و عاشق طراحی و استحکامش شدم
heart.png
. ولی مشکلی وجود داره که خیلی عجیبه و توی فروم های خارجی هم بهش اشاره کرده بودند. مشکل اینه که هر وقت هندزفری یا هدفون را به گوشی متصل میکنم، اگر ولوم پایین باشه (1 یا 2)، یک صدای هوای اضافی (یک نویز پس زمینه) همراه آهنگ شنیده میشه.
crying.png

روی بقیه آهنگ ها هم چک کردم و همین مشکل باز هم وجود داشت.
sad.png

هدفون و هندزفری را هم عوض کردم ولی همچنان مشکل ادامه داره.
disappointed.png

برای من کیفیت موسیقی خیلی خیلی خیلی اهمیت داره و واقعا نمیدونم با این مشکل چکار کنم؟

آیا کس دیگه ای هم این مشکل را تجربه کرده؟
یک نکته هم بگم: باید در محیط خیلی ساکتی قرار بگیرید تا متوجه این نویز بشوید. این نویز را حتا وقتی موسیقی هم پخش نمیشه، موقع تایپ روی کیبرد، میشه شنید!

راه حلی وجود داره یا مشکل سخت افزاریه؟
surprised.png

گوشی: لومیا 920 - ویندوز فون 8.1

ممنون همگی شما هستم

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
من موسیقی رو با ولوم ۱ گوش نمیکنم،دوست عزیزم این که عیبی نیست ،راحت از گوشیت لذت ببر

igrooved

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من موسیقی رو با ولوم ۱ گوش نمیکنم،دوست عزیزم این که عیبی نیست ،راحت از گوشیت لذت ببر

ولی من خیلی به کیفیت موسیقی حساس هستم، آخه خودم یه جورایی آهنگساز هم هستم و این مشکلات آزارم میده. شب ها هنگام خواب هم با موسیقی میخوابم و اونجاست که حتا ولوم 1 هم زیاده و صدای هوای نویز زیادتر از صدای آهنگ میشه!

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
ولی من خیلی به کیفیت موسیقی حساس هستم، آخه خودم یه جورایی آهنگساز هم هستم و این مشکلات آزارم میده. شب ها هنگام خواب هم با موسیقی میخوابم و اونجاست که حتا ولوم 1 هم زیاده و صدای هوای نویز زیادتر از صدای آهنگ میشه!

درباره سوالتون و روش حلش اطلاعاتی ندارم. اما پیشنهاد می کنم جهت راحتی بیشتر و بهتر ؛ بجای موبایل از MP3 Player یا دستگاه های شبیه به اون استفاده کنید که مخصوص این کار هست. بحث اشعه موبایل و خیلی چیزهای دیگه ، بهتره از موبایل استفاده نکنید.

انشاالله هم که مشکل خاصی نباشه و حل بشه.

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
بالا