برگزیده های پرشین تولز

طراحی لوگو - تیزر تبلیغاتی قیمت مناسب ، کیفیت مناسب ....

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Navid.I

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
اگه امکانش هست تیزر های تبلیغاتی حرفه ای تون رو خصوصی کنید
اون هایی ک توی صفحه ی آپارات بود رو دیدم اگه امکانش هست غیر اونا رو بذارید
اگه امکانش هست قیمت رو هم ذکر کنید
ممنون

vatanseo

Registered User
لایک‌ها
18
سلام
لوگو تایپ فارسی و انگلیسی ترکیبی قیمت آخر بفرست . چند روزه تحویل میدی؟

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
برای دوستان خصوصی شد

ufont

لایک‌ها
4,086
هزینه تیزر 10 ثانیه ای برای اول اموزش های ویدیویی رو لطفا در خصوصی بگید+اگه نمونه کار در این زمینه دارین .
خصوصی کردم قربان

این سفارش اولم بوده
میزارم که از کار این دوست خوبم لذت ببرید

مشاهده پیوست 802822
اینم سفارش دوم بنده هست
خیلی ممنون از اقا مهدی گل

فقط منتظرم امشب فایل اصلی رو دریافت کنم
مشاهده پیوست 802819
فدای شما ، مرسی دوست عزیز

saamaan217

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نظر شما با فتوشاپ بهتر میشه لوگو طراحی کرد یا با adobe illustrator ؟ به طور کلی بهترین برنامه برای طراحی لوگو چیه؟ نمیدونستم این سوال رو کجا مطرح کنم . هر کی میدونه جواب بده.

ufont

لایک‌ها
4,086
به نظر شما با فتوشاپ بهتر میشه لوگو طراحی کرد یا با adobe illustrator ؟ به طور کلی بهترین برنامه برای طراحی لوگو چیه؟ نمیدونستم این سوال رو کجا مطرح کنم . هر کی میدونه جواب بده.
بهتر از احاظ نتيجه كار يا راحتي انجام كار؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

ufont

لایک‌ها
4,086
مطمئنا از لحاظ نتیجه کار
ایلواستریتور به واسطه قدرت بالا ، طراحی بی نقص و همچنین امکان ویرایش جز جز کار بهترین هست ، ضمنا فرمتی که خروجی میده وکتور و بصورت برداری است که هم محدودیتی در سایز نداره و هم دستگاه های تراش ، نرم افزار های انیمیشن سازی سه بعدی و .. نیاز به این پسوند دارند ولی فتوشاپ بصورت بیت مپ هست که مشکلات فراوانی داره برای ساخت استهای مورد نیاز یه کسب کار درست و حسابی مثلا یه تابلو چلنیوم رو نمیشه با بیت مپ تراش داد و ...

saamaan217

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ایلواستریتور به واسطه قدرت بالا ، طراحی بی نقص و همچنین امکان ویرایش جز جز کار بهترین هست ، ضمنا فرمتی که خروجی میده وکتور و بصورت برداری است که هم محدودیتی در سایز نداره و هم دستگاه های تراش ، نرم افزار های انیمیشن سازی سه بعدی و .. نیاز به این پسوند دارند ولی فتوشاپ بصورت بیت مپ هست که مشکلات فراوانی داره برای ساخت استهای مورد نیاز یه کسب کار درست و حسابی مثلا یه تابلو چلنیوم رو نمیشه با بیت مپ تراش داد و ...
جدای بحث فرمت، من لوگو های تایپو گرافی رو میبینم که طوری طراحی شدند که گویا امکان طراحی آن با فتوشاپ نیست ! من ایلوستریتور رو بلد نیستم ولی فتوشاپ بلدم . تنها چیزهایی که تو فتوشاپ یاد گرفتم ویرایش تصویر و ساخت پوستر و بنر تبلیغاتی و... است. چطور میشه یک لوگوی تایپوگرافی که هیچ تصویر اولیه برای ویرایش نداریم میشه خلق کرد؟ آیا برای طراحی این گونه لوگو ها باید از اشکال استفاده کرد؟

ufont

لایک‌ها
4,086
جدای بحث فرمت، من لوگو های تایپو گرافی رو میبینم که طوری طراحی شدند که گویا امکان طراحی آن با فتوشاپ نیست ! من ایلوستریتور رو بلد نیستم ولی فتوشاپ بلدم . تنها چیزهایی که تو فتوشاپ یاد گرفتم ویرایش تصویر و ساخت پوستر و بنر تبلیغاتی و... است. چطور میشه یک لوگوی تایپوگرافی که هیچ تصویر اولیه برای ویرایش نداریم میشه خلق کرد؟ آیا برای طراحی این گونه لوگو ها باید از اشکال استفاده کرد؟
عزیز فتوشاپ نرم افزار ادیت هست برای ساخت لوگو ایلواستریتور خوبه ، ولی خوب فتوشاپ دنیای امکانات هست من خودم باهاش میتونم لوگو بزنم فقط باید ابزار ها و ... رو کامل بلد باشی تا بتونی از هر راهی به اون نتیجه ای که توی ذهنت هست برسی

gamekey

Registered User
لایک‌ها
58
سلام داداش xeex شمارو معرفی کرد به من
عزیز هدر هم درست میکنید؟
کیفیت خیلی برای من مهمه
نمونه هدر هم درست کردم که کمکی بشه برای طراحی هدر

gamekey

Registered User
لایک‌ها
58
داداش چند روز گذشته ها یه زمان دقیق بگو کی این هدر ما تموم میشه

HeSaM4388

Registered User
لایک‌ها
225

ericsson

Registered User
لایک‌ها
52
دزود
داداش من واسه جلو در مغازه میخوام بنر بزنم تبلیغاتی ... حدود قیمت چجوریاست ؟؟؟ فقط طراحی
مغازه سوپر مارکت

startToday

Registered User
لایک‌ها
323
سلام.
ما هم با ایشون برای لوگوتایپ فارسی+انگلیسی همکاری داشتیم، طراحی هولوگرام و لوگوتایپ انگلیسی رو که دریافت کردیم و خیلی هم خوب بود. اما جناب سلحشوری فکر نمیکنید یه مقدار، تکمیل و ادیت لوگو تایپ فارسی زیادی طول کشیده ؟

PadinaShop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
تاخیر بسیار زیاد و عدم پاسخگویی!

ufont

لایک‌ها
4,086
سلام.
ما هم با ایشون برای لوگوتایپ فارسی+انگلیسی همکاری داشتیم، طراحی هولوگرام و لوگوتایپ انگلیسی رو که دریافت کردیم و خیلی هم خوب بود. اما جناب سلحشوری فکر نمیکنید یه مقدار، تکمیل و ادیت لوگو تایپ فارسی زیادی طول کشیده ؟
عرض ادب ، با عرض پوزش متاسفانه کارتون رو عرض کردم پیگیری هم نکردید بخاطر همین طولانی شده ، براتون عصر میفرستم

تاخیر بسیار زیاد و عدم پاسخگویی!
دوست گرامی براتون این طرح رو مگه نزدم ؟
http://s6.picofile.com/file/8194510726/PMOK.jpg
فرمودید کلا عوض بشه اطاعت امر کردم، فکر نمیکنید اتد جدید زمان بر هست ؟
ما به دنبال راضی کردن شما هستیم و سعی در تحویل بهترین کار رو داریم
امیدوارم درک کنید

PadinaShop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
عرض ادب ، با عرض پوزش متاسفانه کارتون رو عرض کردم پیگیری هم نکردید بخاطر همین طولانی شده ، براتون عصر میفرستم

دوست گرامی براتون این طرح رو مگه نزدم ؟
http://s6.picofile.com/file/8194510726/PMOK.jpg
فرمودید کلا عوض بشه اطاعت امر کردم، فکر نمیکنید اتد جدید زمان بر هست ؟
ما به دنبال راضی کردن شما هستیم و سعی در تحویل بهترین کار رو داریم
امیدوارم درک کنید

فرموده بودید نهایتا" 3 روز !
طرح اول رو 5 روزه دادید که هیچ سنخیتی هم با کار بنده اصلا" نداشت . از بنده یسری اطلاعات گرفتید که به هیچ وجه در کار بکار نرفت!
مورد دوم جواب دادن به پی ام ها هست که چند روز یه بار جواب میدید...

باید توجه کنید که مشتری بر طبق تعهد زمانی شما کاراش رو هماهنگ میکنه، پس اینکه کار چند روز به تاخیر بیوفته و جواب هم ندید ، بی احترامی به شعور سفارش دهنده هست.

در مورد اتود جدید هم بنده فکر کنم پی ام دادنم بعد از 3 روز مرحله دومی بود که گفته شد ولی جوابی دریافت نشد، برای این اینجا پست گذاشتم

ufont

لایک‌ها
4,086
فرموده بودید نهایتا" 3 روز !
طرح اول رو 5 روزه دادید که هیچ سنخیتی هم با کار بنده اصلا" نداشت . از بنده یسری اطلاعات گرفتید که به هیچ وجه در کار بکار نرفت!
مورد دوم جواب دادن به پی ام ها هست که چند روز یه بار جواب میدید...

باید توجه کنید که مشتری بر طبق تعهد زمانی شما کاراش رو هماهنگ میکنه، پس اینکه کار چند روز به تاخیر بیوفته و جواب هم ندید ، بی احترامی به شعور سفارش دهنده هست.

در مورد اتود جدید هم بنده فکر کنم پی ام دادنم بعد از 3 روز مرحله دومی بود که گفته شد ولی جوابی دریافت نشد، برای این اینجا پست گذاشتم
شما درست میفرمایید من برای مشتری هایی هم که کارشون طولانی میشه همیشه یه چندتا سفارش رایگان تحویل میدم البته جبران نمیشه ولی خوب میخوام نشون بدم که اتفاقاتی که میوفته ( طولانی شدن و ... ) از قصد نیست و به هیچ وجه نمیخوام بدقولی کنم چه کنم که روی کار حساس هستم و تا منو راضی نکنه نمی فرستم

hypertemp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی از کاراتون خوشم اومد راه های رتباطی هم خصوصی کنید لطفا ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا