برگزیده های پرشین تولز

طراحی وب در صفحه نمایش 15.4 Wide

ProxyDoor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
صفحه نمایش لپتاپ من 15.4 Wide است میخواستم بدونم چجوری میتونم طراحی صفحه مورد نظرم جوری باشه که در بقیه صفحه نمایش های 17 و 15 هم بدرستی نمایش داده بشه؟ در طراحی صفحات وب با این صفحه نمایش باید چه مواردی رو مد نظر داشت؟ من میخوام که طراحی که در صفحه نمایش 15.4 Wide انجام میدم دست کم در صفحه نمایش های دیگه بدرستی نشون داده بشه. لطفاً در این مورد من رو راهنمایی کنید. ممنونم.

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
اگه عرض صفحه رو 640 پیکسل بذاری تو همه مانیتورا درست نشون میده

ProxyDoor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یعنی از طریق Display Setting صفحه نمایش را در حالت 800 در 600 قرار بدم و بعد طراحی صفحه رو انجام بدم؟
الانه این 640 پیکسل که گفتید توی لیست تنظیمات صفحه نمایش نیست. میشه در اینباره کمی بیشتر من رو راهنمایی کنید؟ الانه اگر من طراحی های صفحات رو در این اندازه انجام بدم مشکل خاصی برای مشاهده در صفحه نمایش های 15 تا 17 دیگه نیست؟ خیلی ممنونم.

ProxyDoor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من با برنامه فرانت پیج کار میکنم.

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
ببينيد. شما ميتونيد براي اينكه در سايز بالاي صفحه نمايش كار كنيد و در عين حال صفحات استاندارد 800×600 يا 1024 در 768 بسازيد, ميتونيد يك بار مانيتور رو روي 800 در 600 يا بالاتر تنظيم و Browser خودتون رو به صورت full screen با اون set كنيد. و بعد سايز مانيتور رو دوباره به حالت اوليه در اورده و با حالت هميشگي با اون كار كنيد , به اين صورت هر وقت preview را در برنامه فرونت پيج ميزنيد, به صورت استانداردي كه براي خودتون در نظر گرفتين ميبينيد.

بالا