برگزیده های پرشین تولز

طراحی وب سایت

ramo_masih

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام ، چجوری یک طراح وب سایت شوم ؟

لطفاً بدون جانب گرایی و طرفداری بی منطق از موسسات و نفرات ، فقط با توجه به قدرت دانش و تدریس حرفه ای ، این جانب را برای طراح وب سایت شدن راهنمایی کنید .

خواهشند اگر موسسه ای ، شخصی یا روشی را مطرح می کنید ، دلیل های خود را نیز بیان کنید.
خواهشند روشی اصولی و مفید ارائه دهید چون میخوام بعنوان شغل آیندم این علم را انتخاب کنم .
خواهشند همه شرکت کنند تا راهکاری مفید از این سایت به علاقه مندان این علم معرفی گردد.

پرانتز باز
HTML & Photoshop ==> CSS & JavaScript ==> Dreamweaver | Frontpage ==> Designer Static ==> Server Side ( PHP | ASP.NET ) ==> Jquery & Mootools & Seo ==> Developer
پرانتز بسته​

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
با سلام ، چجوری یک طراح وب سایت شوم ؟

لطفاً بدون جانب گرایی و طرفداری بی منطق از موسسات و نفرات ، فقط با توجه به قدرت دانش و تدریس حرفه ای ، این جانب را برای طراح وب سایت شدن راهنمایی کنید .

خواهشند اگر موسسه ای ، شخصی یا روشی را مطرح می کنید ، دلیل های خود را نیز بیان کنید.
خواهشند روشی اصولی و مفید ارائه دهید چون میخوام بعنوان شغل آیندم این علم را انتخاب کنم .
خواهشند همه شرکت کنند تا راهکاری مفید از این سایت به علاقه مندان این علم معرفی گردد.

پرانتز باز
HTML & Photoshop ==> CSS & JavaScript ==> Dreamweaver | Frontpage ==> Designer Static ==> Server Side ( PHP | ASP.NET ) ==> Jquery & Mootools & Seo ==> Developer
پرانتز بسته​

دانش آموز در حالی که دماغش درآمده و با آستین آن را پاک میکند گفت : آقا اجازه اولیش رو من بگم ؟

معلم با لحنی مهربانانه گفت : بگو جانم ٬ بگو تا از یادت نرفته :blink:

دانش آموز در حالی که از این گفته معلم هم خشنود شده و هم تعجب کرده گفت : آقا اجازه مهمترین عامل در

یادگیری هر چیزی داشتن علاقه فراوان و پیگیری و دنبال کردن موضوع تحت هر شرایطی است :blink:

معلم با نگاهی عاقل اندر سفیه گفت : خوب اینکه وگفتی یعنی چه :D

دانش آموز گفت : اجازه آقا یعنی پشتکار ٬ یعنی تحمل کردن سختی ٬ یعنی امتحان کردن تمام راهها ٬ یعنی پیگیری

مداوم ٬ یعنی سفر به دیگر شهرها و کسب تجربه و خیلی یعنی های دیگه :)

معلم در حالی که از تعجب پشمهایش ریخته بود و اشک در چشمانش حلقه زده بود به سایر بچه های کلاس گفت :

اینجا یا جای منه یا جای این پدرسوخته

و از زور عصبانیت به دانش آموز پشت سری این دانش آموز اشاره کرده که یک پس گردنی محکم به کله کچل این بخت

برگشته بزنه تا عقلش بیاد سرجاش :wacko:

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
اگر چیزی نمیدونی به نظر من از بلاگفا شروع کن;)
جدی میگم

ali-boofaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
66
اگر تونستی طراحی وبسایتو در حداکثر 3 ماه برای php, mysql, css , html, javascript یاد بگیری که پتانسیلشو داری و میتونی موفق بشی
ولی اگر بخوای چندسال بشینی پای یک وبلاگی که روزی 30 تا ویزیتور داره و پیش خودت فکر کنی سایت داری نه به جایی میرسی نه موفق میشی تلفن رو هم بیخودی اشغال کردی مردم کار دارن میخوان زنگ بزنن

بالا