برگزیده های پرشین تولز

طراحی و کدنویسی وب سایت و امور گرافیکی - جمع آوری نمونه کار

rahcode

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بنده با 8 سال سابقه کاری (یادگیری کدنویسی) تصمیم گرفتم از امروز سفارش جذب کنم و نمونه کار برای خودم جمع کنم
قیمتا در برابر کیفیت فکر میکنم منصفانه باشه
کدنویسی کاملا ولید و سئو هست و سرعت لود بین 1 تا 2 ثانیه تضمین میشه
طراحی و کدنویسی وب سایت
طراحی گرافیک بنر و کاور
پذیرفته میشه
قیمت رو هرکس خودش میتونه تایین کنه

rahcode

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنده بهتون گفتم نمونه کار کمن چون برای جمع اوری نمونه کار دارم قالب میزنم چونکه 8 ساله دارم یاد میگیرم و مثه بقیه نیستم که تا کدنویسیو یاد گرفتن بیام قالب زدن شروع کنم
اول کمی خودمو حرفه ایی میکنم و وقتی تجربه کافی کسب شد مسئولیت قبول میکنم که به نظرم به اون حد رسیدم.
اما از لحاظ گرافیک و همچنین کدنویسی من تصمین میکنم حالا این وب سایتم وب سایت خودمه میتونید به عنوان نمونه ببنید:
https://www.rahcode.com
البته این وب سایت ریسپانسیوش فعلا کامل نیست پس با کامپیوتر واردش بشید بهتره (چونکه توی کار قالبه جدیدشم رو این قالب کار نمیکنم تا نسخه جدید افتتاح شه)
در کل این توضیحاتو دادم اگر شکی یا سوالی هست برطرف بشه
قیمت حالا خودتون بین 100 تا 300 میتونید بدید

rahcode

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام یک قالب برای سایت www.ihitz.ir بزنید بصورت فلت چقد هزینه داره ؟ نمونه کارها ؟
بنده بهتون گفتم نمونه کار کمن چون برای جمع اوری نمونه کار دارم قالب میزنم چونکه 8 ساله دارم یاد میگیرم و مثه بقیه نیستم که تا کدنویسیو یاد گرفتن بیام قالب زدن شروع کنم
اول کمی خودمو حرفه ایی میکنم و وقتی تجربه کافی کسب شد مسئولیت قبول میکنم که به نظرم به اون حد رسیدم.
اما از لحاظ گرافیک و همچنین کدنویسی من تصمین میکنم حالا این وب سایتم وب سایت خودمه میتونید به عنوان نمونه ببنید:
https://www.rahcode.com
البته این وب سایت ریسپانسیوش فعلا کامل نیست پس با کامپیوتر واردش بشید بهتره (چونکه توی کار قالبه جدیدشم رو این قالب کار نمیکنم تا نسخه جدید افتتاح شه)
در کل این توضیحاتو دادم اگر شکی یا سوالی هست برطرف بشه
قیمت حالا خودتون بین 100 تا 300 میتونید بدید

بالا