برگزیده های پرشین تولز

طرح تامین محتوا برای سایت های تفریحی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
با سلام خدمت دوستان گرامی سیستمی اماده شده برای تامین محتوای سایت های تفریحی
مشخصات طرح:
ما به دو صورت می توانیم مطالب رو برای سایت شما ارسال کنیم روش اول آرشیو مطالب هست که فعلا در حدود 28000 مطلب هست و روزانه بالای 5000 مطلب از سایت های تفریحی جمع می گردد و برای دوستان تازه کار برای داشتن ارشیو مفید هست

روش دوم تامین مطالب جدید سایت هست یعنی مطالبی که به تازگی ارسال شده اند برای سایت شما نیز ارسال می گردد

قیمت هر مطلب 20 تومان می باشد مطالب شامل بدنه اصلی مطلب به همراه عکسها -عنوان -کلمات کلیدی می باشد که به صورت پیشنویس به سایت شما ارسال می گردد (در صورت تمایل به صورت ارسال مستقیم روی سایت نیز قابل ارسالاست)
دوستانی که تمایل به مشارکت در این طرح دارند لطفا پی ام بدن

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
دوست عزيز يك سوال اين جا پيش مي ايد
درسته قيمت خوبه
واي پست ها كپي هستند
و ممكنه گوگل طبق
گوگل پاندا و گوگل پنگوئن اسپم شناسايي بكنه و بره تو بك ليست گوگل
ولي طرح خوبي هست
قبلا يكي از دوستان اين طرح را زده بود و به نظرم استقبال نيز شد

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
خب ببینید الن وقتی ما نویسنده هم استخدام می کنیم طبق برداشتی که من کردم اونا هم تغییر چندانی رو پستا نمیدن البته با استفاده از این طرح دوستان می تونن به جای نویسنده ویرایشگر انتخاب کنن که دیگه موضوع جستجو و غیره مطرح نباشه و اونا فقط موارد لازم رو اصلاح کنن

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
تا الان 6500 مطلب گردآوری شده که دوستانی که تمایل دارن اطلاع بدن تا روی سایتشون ارسال بشه

جالب نیست سایت بعد چند روز اصلا تو گوگل دیگه دیده نمیشه
ولی برای کاربران ثابت سایت میتونه خوب باشه
البته من چندین ماه هست روی الگوریتم های جدید گوگل مطالعه می کنم و چندین سایت آزمایشی برای تست هم ایجاد کرده و نتایج جالبی رو در مورد طرز کار تشخیص مطالب کپی به دست آوردم ودر حال اضافه کردن بخشی با هوش مصنوعی برای اصلاح متون هست
اما در مورد حذف سایت دوست گرامی این درست نیست کپی کردن مقرراتی داره و سایت های اسپم و زرد هم شرایطی دارن هر سایتی رو که اسپم نمی شناسه گوگل

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا