برگزیده های پرشین تولز

طرفدارای Silent hill بدوین بیاین تو

mohammadmehdi_g

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت تمام دوستان عزیز

گفتم بد نیست بعد از گذشت تقریبا 2 سال از اخرین شماره از سری silent hill یادی از اون کنیم (من خودم شخصا ارادت خاصی نسبت به این سری دارم )و این با مرور Soundtrack های اون امکان پذیر میشه که واقعا Akira yamaoka گل کاشته :D

سری کامل Soundtrack های این سری رو میتونید مجانی اینجا download کنید

http://www.silenceisbroken.com/soundofsilence

sunny4u

Registered User
لایک‌ها
8
برای نسخه 2 و 3 یه فیلم از پشت صحنه بازی درست کردند که با سازندگان بازی مصاحبه شده بود. شما خبر دارید که برای نسخه 4 هم همچین فیلمی درست کردند یا خیر؟

در ضمن فیلم silent hill هم در حال اتمامه و بزودی میره رو پرده سینما! اینم trailer هاش:
http://www.themovieinsider.com/md2826-silent-hill.html

mohammadmehdi_g

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از sunny4u :
برای نسخه 2 و 3 یه فیلم از پشت صحنه بازی درست کردند که با سازندگان بازی مصاحبه شده بود. شما خبر دارید که برای نسخه 4 هم همچین فیلمی درست کردند یا خیر؟

در ضمن فیلم silent hill هم در حال اتمامه و بزودی میره رو پرده سینما! اینم trailer هاش:
http://www.themovieinsider.com/md2826-silent-hill.html

سلام

من فقط از سری trailer ,silent hill های مربوط به بازی و interview های چند دقیقه ای اونو دیدم متاسفانه چیزی تحت عنوان فیلم که مدت اون بیشتر باشه ندیدم
اگه چیزی سراغ دارید خبرم کنین:D
ممنون

یه سری به اینجا بزنید http://felixmcli.org/silenthill.shtml

sunny4u

Registered User
لایک‌ها
8
با سایت felixmcli.org چند سال پیش از طریق gamefaqs آشنا شده بودم, البته اون موقع سایتش اینقدر پر محتوا نبود! خب به یاد قدیما یه سر به فروم www.silenthillforum.co.uk زدم و در اونجا به این سایت www.shm.dustfungo.com برخوردم که به نظر میرسه هرچی از silent hill بخوای این تو پیدا میشه! اینطور به نظر میرسه که برای نسخه چهارم فیلمی از پشت صحنه بازی ساخته نشده.
لینک فیلمهای مصاحبه با سازندگان بازی مربوط به نسخه 2 و 3 رو اینجا گذاشتم که البته حجم هرکدوم دوربر 100مگابایت هست.
http://www.shm.dustfungo.com/sh2/movie/MakingofSH2.wmv
http://www.shm.dustfungo.com/sh3/movie/MakingofSH3.wmv

اینم متن مصاحبه با سازندگان بازی در نسخه دوم بازی هست:
http://thebitterend.50webs.com/articles/sh2_dvd.htm

arth_uhzard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره.من واقعا عاشق اين بازي هستم.حالا از شماها يه سوال ميكنم.
اگه جوابشو بدين باعث ميشين يه بنده خدا نصف عمرش بر باد نره.
پس بدويين: من تو بازي silent hill 1 واسه پلي استيشن 1 تو اون آخراي بازي گير كردم و الان چن ساله كه تو خماريش موندم.كسي ميتونه كمك كنه؟؟

mohammadmehdi_g

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از arth_uhzard :
آره.من واقعا عاشق اين بازي هستم.حالا از شماها يه سوال ميكنم.
اگه جوابشو بدين باعث ميشين يه بنده خدا نصف عمرش بر باد نره.
پس بدويين: من تو بازي silent hill 1 واسه پلي استيشن 1 تو اون آخراي بازي گير كردم و الان چن ساله كه تو خماريش موندم.كسي ميتونه كمك كنه؟؟

اگه شما دقیقا بگید کجا اونوقت می تونیم کمکتون کنیم؟

Imannnn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من سایلنت 4 رو مدتیه تموم کردم اما با پایان چهارم (بدترین نوع پایان)
کسی هست که با حالتای دیگش تموم کرده باشه؟
اگر هست بگه چن تا سوال دارم........
ممنون

عاشق

Registered User
لایک‌ها
126
به نقل از Imannnn :
من سایلنت 4 رو مدتیه تموم کردم اما با پایان چهارم (بدترین نوع پایان)
کسی هست که با حالتای دیگش تموم کرده باشه؟
اگر هست بگه چن تا سوال دارم........
ممنون

اگر منظورت Silent hill the door هستش من همه چیزش رو بلد بودم
تا اونجایی که یادمه البته
حدود 2 سال پیش بود که بازی کردم
یادمه چیزایی که ربط داشت به خوب و بد تموم کردن بازی این بود که یک جایی ( حافظه مرغ رو دارم من ) یک یارو میاد فکر کنم عروسکی چیزی مثل اون بهت میده البته شاید یک چیز دیگر بود فقط یادمه رو پله نشسته بودی که ازت میپرسه این رو میخوای بگیری یا نه
اون طور که من یادمه گرفتنش بیشتر اذیت میکرد تا نگرفتنش
شاید ربطی به خوب بد تموم کردن بازی نداشته باشه ولی یک چیزایی رو تغییر میداد
خوب و بد تموم کردنش فکر کنم شما میبایستی قبل از این که دختره بمیره شما کار اون قول رو تموم کنی
راستی هر چی دختره تو مراحل قبل بیشتر کتک خورده باشه سریعتر قدم بر میداره
اگر میخواهید دیر به دیر قدم بر داره سعی کنید اسیب نبینه
راستی یک نکته توپ بهتون بگم که خیلی جالبه ( یک دفعه یادم اومد )
همون طور که گفتم دختره وقتی اسیب ببینه زود به زود قدم بر میداره
اگر اخرین جایی که دختره و پسره با هم هستن رو یادتون باشه شما فکر کنم پسره باشید
و دوربین هم از بالا شما رو داره نشون میده
یک دایره ای در وسط روی زمین کشیده شده ( البته اگر درست گفته باشم شاید حلال باشه )
شما سعی کنید دختره رو به سمت مرکز اون دایره هول بدید بد که رفت اون جا یک شمع زیرش روشن کنید
در این صورت اگر اشتباهی نکرده باشید حال دختره خوب میشه و در اخر مبارزه دیر به دیر قدم بر میداره
راستی فکر کنم 4 نوع تموم شدن وجود داشته باشه
اگر نمیتونید 4 نوعش رو تموم کنید
میتونید بیاید بیرون از بازی و برید فیلمهایی که در پوشهاش هستش رو باز کنید و دمو اخر بازی رو ببینید
البته ماله من یکیش خراب بود و فقط 3 تاش ور توستم ببینم
من تو این بازی یک سری جاهاش گیر کردم
که از روی یک hint انگلیسی تونستم بازیش رو تموم کنم
خدا وکیلیش این بازی بعد از بازی Age of Empire برای من خدا ترین بودش مخصوصا اهنگهاش و معماهاش
البته Age بازی هستش که خیلی قدیمی هستش ولی چون انلاینش خیلی حال میده بهترین بازی من محسوب میشه
کلا میشه گفت 2 ساله دارم بازیش میکنم
راستی اگر خبری دارید از بازی جدید Silent hill به ما هم بگید

Imannnn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از عاشق :

اگر منظورت Silent hill the door هستش من همه چیزش رو بلد بودم
تا اونجایی که یادمه البته
حدود 2 سال پیش بود که بازی کردم
یادمه چیزایی که ربط داشت به خوب و بد تموم کردن بازی این بود که یک جایی ( حافظه مرغ رو دارم من ) یک یارو میاد فکر کنم عروسکی چیزی مثل اون بهت میده البته شاید یک چیز دیگر بود فقط یادمه رو پله نشسته بودی که ازت میپرسه این رو میخوای بگیری یا نه
اون طور که من یادمه گرفتنش بیشتر اذیت میکرد تا نگرفتنش
شاید ربطی به خوب بد تموم کردن بازی نداشته باشه ولی یک چیزایی رو تغییر میداد
خوب و بد تموم کردنش فکر کنم شما میبایستی قبل از این که دختره بمیره شما کار اون قول رو تموم کنی
راستی هر چی دختره تو مراحل قبل بیشتر کتک خورده باشه سریعتر قدم بر میداره
اگر میخواهید دیر به دیر قدم بر داره سعی کنید اسیب نبینه
راستی یک نکته توپ بهتون بگم که خیلی جالبه ( یک دفعه یادم اومد )
همون طور که گفتم دختره وقتی اسیب ببینه زود به زود قدم بر میداره
اگر اخرین جایی که دختره و پسره با هم هستن رو یادتون باشه شما فکر کنم پسره باشید
و دوربین هم از بالا شما رو داره نشون میده
یک دایره ای در وسط روی زمین کشیده شده ( البته اگر درست گفته باشم شاید حلال باشه )
شما سعی کنید دختره رو به سمت مرکز اون دایره هول بدید بد که رفت اون جا یک شمع زیرش روشن کنید
در این صورت اگر اشتباهی نکرده باشید حال دختره خوب میشه و در اخر مبارزه دیر به دیر قدم بر میداره
راستی فکر کنم 4 نوع تموم شدن وجود داشته باشه
اگر نمیتونید 4 نوعش رو تموم کنید
میتونید بیاید بیرون از بازی و برید فیلمهایی که در پوشهاش هستش رو باز کنید و دمو اخر بازی رو ببینید
البته ماله من یکیش خراب بود و فقط 3 تاش ور توستم ببینم
من تو این بازی یک سری جاهاش گیر کردم
که از روی یک hint انگلیسی تونستم بازیش رو تموم کنم
خدا وکیلیش این بازی بعد از بازی Age of Empire برای من خدا ترین بودش مخصوصا اهنگهاش و معماهاش
البته Age بازی هستش که خیلی قدیمی هستش ولی چون انلاینش خیلی حال میده بهترین بازی من محسوب میشه
کلا میشه گفت 2 ساله دارم بازیش میکنم
راستی اگر خبری دارید از بازی جدید Silent hill به ما هم بگید

خیلی ممنون
بالاخره یکی پیدا شد جواب مارو بده!:rolleyes:
حالا من تو گیم اسپات خوندم تو همون اتاق 106 جایی که اون جعبه قرمزه رو پیدا میکنیم باید جلوی پای آیلین یک شمع روشن کنیم..........جالبه.....اگه بازم چیزی یادت اومد بگو
در مورد فیلمای بازیم برم نگاه کنم اگه بشه این یکی واقعا خدا بود.......دمت گرمه:D
در ضمن روحای توی اتاقو من نکشتم واسه همین پایان اول (بهترین پایانو) نمیتونم ببینم حتما باید از اول شروع کنم یا همین آخر بازیم بکشمشون کافیه!؟ (همونا که توی اتاق خودم در میان)

mohammadmehdi_g

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Imannnn :
خیلی ممنون
بالاخره یکی پیدا شد جواب مارو بده!:rolleyes:
حالا من تو گیم اسپات خوندم تو همون اتاق 106 جایی که اون جعبه قرمزه رو پیدا میکنیم باید جلوی پای آیلین یک شمع روشن کنیم..........جالبه.....اگه بازم چیزی یادت اومد بگو
در مورد فیلمای بازیم برم نگاه کنم اگه بشه این یکی واقعا خدا بود.......دمت گرمه:D
در ضمن روحای توی اتاقو من نکشتم واسه همین پایان اول (بهترین پایانو) نمیتونم ببینم حتما باید از اول شروع کنم یا همین آخر بازیم بکشمشون کافیه!؟ (همونا که توی اتاق خودم در میان)

سلام

می بینم که محفل و گرم کردید(چند روز بود اینجا سر نزده بودم):D

اما باید بگم که برایه اینکه پایان اول ببینید :
1:باید ایلین زنده بمونه
2:باید تواتاق هیچ روحی نباشه (برای اینکار باید در جاهای مختلف اتاق شمع روشن کنید)
ممنون

s.s_dvd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان.
مي خواستم بدونم كه كسي از شما عزيزان ميتونه لطف كنه و داستان دقيق سري بازي هاي Silent Hill رو بنويسه؟
از شماره 1 تا 4 (داستان قسمت 3 و 1 از همه مهمتر است)... البته من فكر مي كنم كه قسمت هاي فرد با هم و قسمت هاي زوج هم با يكديگر ارتباط موضوعي و داستاني دارند.به هرحال ممنون.

RoOozbeh

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
25
داستان تمام قسمت های بازی رو میتونید اینجا ببینید
20.gif

http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=24287&highlight=silent+hill

Imannnn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mohammadmehdi_g :
سلام

می بینم که محفل و گرم کردید(چند روز بود اینجا سر نزده بودم):D

اما باید بگم که برایه اینکه پایان اول ببینید :
1:باید ایلین زنده بمونه
2:باید تواتاق هیچ روحی نباشه (برای اینکار باید در جاهای مختلف اتاق شمع روشن کنید)
ممنون

با سلام
کمکی نکردی استاد! ;)
اینا رو که من میدونم :D
اما مسئله اینجاست که اگه روحها رو از اول بازی تا حالا تو اتاق از بین نبرده باشی بازم راهی داره که (با آخرین باری که در اتاق هستیم) بتونیم با از بین بردن اونها به بهترین پایان برسیم که فکر میکنم جوابش منفی باشه ینی اگه از اواسط بازی (زمانیکه در اتاقها سرو کله این روحا پیدا میشه) اونا رو نکشی بار آخر فکر نمیکنم فایده ای داشته باشه! ینی من کردم نشد :rolleyes: حالا نمیدونم! اگر راهی داره شما بگو استفاده میکنیم :blush:

در مورد ایلینم من تو سایت گیم اسپات یه چیزایی خوندم منتها مکانی که این دوستمون اینجا برای روشن کردن شمع نزدیک آیلین گفت با اونی که اونجا نوشته بود فرق میکنه....حالا نمیدونم کدموش درسته :blink: جفتشونم بخوام امتحان کنم که حوصلم نمیاد :lol: شما اینو امتحان نکردی؟! (روشن کردن شمع در نزدیکی آیلین برای بدست آوردن بهبودیش)

بازم ممنون

mohammadmehdi_g

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Imannnn :
با سلام
کمکی نکردی استاد! ;)
اینا رو که من میدونم :D
اما مسئله اینجاست که اگه روحها رو از اول بازی تا حالا تو اتاق از بین نبرده باشی بازم راهی داره که (با آخرین باری که در اتاق هستیم) بتونیم با از بین بردن اونها به بهترین پایان برسیم که فکر میکنم جوابش منفی باشه ینی اگه از اواسط بازی (زمانیکه در اتاقها سرو کله این روحا پیدا میشه) اونا رو نکشی بار آخر فکر نمیکنم فایده ای داشته باشه! ینی من کردم نشد :rolleyes: حالا نمیدونم! اگر راهی داره شما بگو استفاده میکنیم :blush:

در مورد ایلینم من تو سایت گیم اسپات یه چیزایی خوندم منتها مکانی که این دوستمون اینجا برای روشن کردن شمع نزدیک آیلین گفت با اونی که اونجا نوشته بود فرق میکنه....حالا نمیدونم کدموش درسته :blink: جفتشونم بخوام امتحان کنم که حوصلم نمیاد :lol: شما اینو امتحان نکردی؟! (روشن کردن شمع در نزدیکی آیلین برای بدست آوردن بهبودیش)

بازم ممنون

سلام
الان براتون بطور کامل توضیح میدم امیدوارم مشکل حل شه:D
برای پاک سازی اتاق از روحها که از اواسط بازی تو اتاق ظاهر میشن 2 راه وجود داره
1:saint medallion
2:holy candles
برای پاکسازی اتاق مهم نیست که از کی اقدام میکنید مهم اینه که وقتی برای کشتنه walter sullivan میرید 80% اتاق باید از روح پاک سازی شده باشه,که بهترین راه هم به نظر من اینه که جلوی روحها شمع روشن کنید.
در مورد ایلینم باید بگم من خودم نمیذاشتم زیاد اسیب ببینه برا همین برام مشکل ایجاد نکرد.
در مورد اینم که میگید میتونید اونو خوب کنید من چیزی نمیدونم.
ممنون

عاشق

Registered User
لایک‌ها
126
سلام
IMAAAAAN جان بلاخاره تونستی دموهاش رو ببینی ؟؟
منظورم این هستش که بری تو پوشهاش ببینی ؟؟؟؟

Imannnn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از عاشق :
سلام
IMAAAAAN جان بلاخاره تونستی دموهاش رو ببینی ؟؟
منظورم این هستش که بری تو پوشهاش ببینی ؟؟؟؟

خیلی ممنون عزیز :)
تونستم همه پایان ها رو ببینم....دمت گرم :D ......همین مسئله باعث شد در مورد سه تا پایانی که نتونسته بودم
در بازی ببینمشون بی خیال بازی بشم ! چون اگه میخواستم تو بازی بهشون برسم می بایست برگردم از وسط بازی
که عمرا همچین کاری میکردم :wacko:
خلاصه روش خیلی جالبی بود....ممنون:lol:

Imannnn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mohammadmehdi_g :
سلام
الان براتون بطور کامل توضیح میدم امیدوارم مشکل حل شه:D
برای پاک سازی اتاق از روحها که از اواسط بازی تو اتاق ظاهر میشن 2 راه وجود داره
1:saint medallion
2:holy candles
برای پاکسازی اتاق مهم نیست که از کی اقدام میکنید مهم اینه که وقتی برای کشتنه walter sullivan میرید 80% اتاق باید از روح پاک سازی شده باشه,که بهترین راه هم به نظر من اینه که جلوی روحها شمع روشن کنید.
در مورد ایلینم باید بگم من خودم نمیذاشتم زیاد اسیب ببینه برا همین برام مشکل ایجاد نکرد.
در مورد اینم که میگید میتونید اونو خوب کنید من چیزی نمیدونم.
ممنون

بازم ممنون و ببخشید که دیر پاسخ میدم :happy:
من قبلا گفتم بار آخر روحهای اتاقها رو از بین بردم.......زمانیکه دیگه میخواستم برم به جنگ والتر ! اما بازم بعد از کشتنش پایان چهارم (بدترین نوع) بود.......شاید من اشتباه کرده باشم! نمیدونم! البته ناگفته نماند من فقط با از بین بردن یک روح (روحی که در دیوار حال نزدیک آشپزخونه بود رو زیرش شمع روشن کردم) تونستم بقیشونو ناپدید کنم:blink: یعنی توی بقیه اتاقا (دستشویی - اتاق خواب- انبار) دیگه روحی وجود نداشت......با رفتن یکی بقیه هم رفته بودن! بنابراین دیگه شمعی واسه اونا روشن نکردم! چون آخه دیگه روحی نبود!!! حالا من نمیدونم باید بازم اینکارو میکردم یا نه؟! :(

mohammadmehdi_g

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Imannnn :
بازم ممنون و ببخشید که دیر پاسخ میدم :happy:
من قبلا گفتم بار آخر روحهای اتاقها رو از بین بردم.......زمانیکه دیگه میخواستم برم به جنگ والتر ! اما بازم بعد از کشتنش پایان چهارم (بدترین نوع) بود.......شاید من اشتباه کرده باشم! نمیدونم! البته ناگفته نماند من فقط با از بین بردن یک روح (روحی که در دیوار حال نزدیک آشپزخونه بود رو زیرش شمع روشن کردم) تونستم بقیشونو ناپدید کنم:blink: یعنی توی بقیه اتاقا (دستشویی - اتاق خواب- انبار) دیگه روحی وجود نداشت......با رفتن یکی بقیه هم رفته بودن! بنابراین دیگه شمعی واسه اونا روشن نکردم! چون آخه دیگه روحی نبود!!! حالا من نمیدونم باید بازم اینکارو میکردم یا نه؟! :(

سلام

عجیبه من وقتی برا یکی شمع روشن می کردم بقیه بودن هنوز. نمیدونم والا:wacko:

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
Silent Hill 5 کی میاد ؟

mohammadmehdi_g

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از S.T.S :
Silent Hill 5 کی میاد ؟

هنوز بطور رسمی از جایی اعلام نشده که این بازی کی و برای چه کنسولی خواهد امد اما شایعاتی وجود داره که این بازی برا PS3 خواهد امد

بالا