برگزیده های پرشین تولز

عابر بانک پولم رو خورد!!چی کار کنم؟!!

اسلام عزیز

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
مراجعه کنید به بانک . مسئولان خدمتگذار رسیدگی خواهند کرد ان شاءالله

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
مطمئناً پول بر می گرده خیالتون رو راحت باشه
بعد از 72 ساعت کاری اگر برنگشت (یعنی شما دو شنبه رو حساب کن) کارت خودت رو می بری شعبه ای که برداشت خودپرداز برای اونها بوده یا شعبه خودت
خیلی راحت برمی گرده تو حسابت

پس یعنی میفرمایید فردا نرم همون بانکی که از عابر بانکش استفاده کردم؟

_Mostafa_

Registered User
لایک‌ها
21
اصلا غصه نخور
برای خود من هم دوبار این مشکل پیش اومد
یه بار 5میلیون و یه بار 170تومن پولمو خورد
در این مواقع تا حداکثر سه روز بعدش مبلغ به حسابتون بر میگرده و جای نگرانی نیست
مال من حتی به یک روز هم نکشید و پولم برگشت
ارسال شده از GT-P7300 با استفاده از تپاتالک 2

ببخشید من با عابر نهایت 3 میلیون تومن میتونم جا به جا کنم شما چطوری 5 میلیونو اجرا کردید؟؟!!!!

چه بانکی؟!!!!

:evo:

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
شما باید اول کار از بانک خودت صورتحساب بگیری بعدش مراجعه کنی به بانکی که خود پردازش برات این مشکل رو به وجود آورده و اونجا یک فرم مغایرت هست پر می کنی . اونها بررسی می کنند و اگه حق با شما باشه نهایتاً ظرف یک هفته پول رو برگشت می زنند . صورتحسابی هم که از بانک صادر کننده کارت میگیری باید حتماً مهر بانک روش خورده باشه.

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
ای بابا
نتونستی پولتم پس بگیری مهم نیست ، مهم اینه که عابر بانک خودتُ نخورد و الان صحیح ُ سالمی

مراجعه کنید به بانک . مسئولان خدمتگذار رسیدگی خواهند کرد ان شاءالله

آهرین
نظر بنده با ایشان نزدیکی می کند .

babakparsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
63

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
شما باید اول کار از بانک خودت صورتحساب بگیری بعدش مراجعه کنی به بانکی که خود پردازش برات این مشکل رو به وجود آورده و اونجا یک فرم مغایرت هست پر می کنی . اونها بررسی می کنند و اگه حق با شما باشه نهایتاً ظرف یک هفته پول رو برگشت می زنند . صورتحسابی هم که از بانک صادر کننده کارت میگیری باید حتماً مهر بانک روش خورده باشه.

امروز رفتم بانک گفت ۷۲ ساعت صبر کن بعد یه صورت حساب بگیر بیار اینجا.

Hell-Golden

Registered User
لایک‌ها
463
ببخشید من با عابر نهایت 3 میلیون تومن میتونم جا به جا کنم شما چطوری 5 میلیونو اجرا کردید؟؟!!!!

چه بانکی؟!!!!

:evo:

من جا به جا نکردم
با کارت پرداخت کردم.در پرداخت مبلغ با کارتخوان میشه مبلغ بالای حتی ده میلیون هم پرداخت کرد
رفتم کلی جنس خریدم.اومدم با کارت حساب کنم دیدم کارتخوانشون ارور داد و وقتی موجودی گرفتم دیدم دقیقا همون مبلغی که باید بهشون میپرداختم(حدود پنج میلیون تومن)از حسابم کسر شده؟
رفتم بانک. بهم گفتند تا حداکثر هفتاد و دو ساعت پولت برمیگرده به حسابت
عصر همون روز پولم برگشت
پ.ن:ولی خداییش بدجور تو اون فروشگاه جلو همه ضایع شدم:(

ارسال شده از GT-P7300 با استفاده از تپاتالک 2

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
اقا این اتفاق برای من شخصه ده بار افتاده هیچ جای نگرانی هم نداره 2 روز نهایتا صبر کنی برگشت میخوره :)
کلا یه چیز عادیه هست تو شبکه بانکی ایران :دی

شما هم بیخودی نگرانی ... هیچ اتفاقی برای پولت نمیوفته ! نهایتش این هست که یه مراجعه به شعبه باید بکنی و بری دنبالش ...

کلا انقدر از این اتفاق ها میوفته هر روز که برای بانک ها هم مسئله عادی هست :) ثابت کردن و فیلم عابر بانک و موجودی این داستان ها نمیخواد :دی

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
اقا این اتفاق برای من شخصه ده بار افتاده هیچ جای نگرانی هم نداره 2 روز نهایتا صبر کنی برگشت میخوره :)
کلا یه چیز عادیه هست تو شبکه بانکی ایران :دی

شما هم بیخودی نگرانی ... هیچ اتفاقی برای پولت نمیوفته ! نهایتش این هست که یه مراجعه به شعبه باید بکنی و بری دنبالش ...

کلا انقدر از این اتفاق ها میوفته هر روز که برای بانک ها هم مسئله عادی هست :) ثابت کردن و فیلم عابر بانک و موجودی این داستان ها نمیخواد :دی

اخه اکثرا تو پرداخت های الکترونیک این مشکلات پیش میومد این اولین باره که با عابر بانک به مشکل برخوردم!موردم اورژانسی بود پول میخواستم برا همین صبح زود
رفتم که اینجوری ضد حال زد:(

بالا