برگزیده های پرشین تولز

عشق اول

Katatonia

Registered User
لایک‌ها
171
سلام
اگه عشق اولتون الان برگرده،با تمام خیانت ها و نامردی هایی که در حقتون کرده،با تمامی زخم زبان ها و دل شکستن ها
با همه خاطرات خوب و بدی که با هم داشتید و بخاطر جدایی همه اون خاطراتو به خاک سپردید آیا حاضرید دوباره باهاش باشید؟
چرا نمیشه عشق اول رو فراموش کرد؟؟؟:(

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
متاسفانه خاطرات رو نمیشه از خاطر برد و هر شب هم ممکنه خواب اش رو ببینی و بهش فکر کنی و این تا آخر عمر اذیت ات کنه و همیشه به این فکر میکنی که اگر با اون بودی چه زندگی داشتی و .. ولی خوب یه ضرب المثلی هست که میگه Life is not fair
بیشتر برای آقایان اینجوریه که عذاب میکشن .. ولی ما تا جایی که دیدیم خانم ها سریع Change میکنند و براشون مهم هم نیست، مگر در مواردی نادر که شخص مقابل یه مزایایی داشته که دیگه همچین موقعیتی براشون پیش نمیاد.. شما برای اینکه فراموش اش کنی باید اول به بدیهایی که در حق ات کرده فکر کنی بعد هم خودت رو با 3-4 نفر دیگه مشغول کنی ..
من که به هیچ حالتی حاضر نیستم کسی رو که بهم خیانت کرده رو دوباره به زندگی خودم راه بدم ..

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,757
متاسفانه خاطرات رو نمیشه از خاطر برد و هر شب هم ممکنه خواب اش رو ببینی و بهش فکر کنی و این تا آخر عمر اذیت ات کنه و همیشه به این فکر میکنی که اگر با اون بودی چه زندگی داشتی و .. ولی خوب یه ضرب المثلی هست که میگه Life is not fair
بیشتر برای آقایان اینجوریه که عذاب میکشن .. ولی ما تا جایی که دیدیم خانم ها سریع Change میکنند و براشون مهم هم نیست، مگر در مواردی نادر که شخص مقابل یه مزایایی داشته که دیگه همچین موقعیتی براشون پیش نمیاد.. شما برای اینکه فراموش اش کنی باید اول به بدیهایی که در حق ات کرده فکر کنی بعد هم خودت رو با 3-4 نفر دیگه مشغول کنی ..
من که به هیچ حالتی حاضر نیستم کسی رو که بهم خیانت کرده رو دوباره به زندگی خودم راه بدم ..

خوب نیست یک طرفه به قضیه نگاه کنیم.از کجا معلوم که خودمون به اون شخص خیانت نکرده باشیم؟خودمون باعث رنجشش نشده باشیم.شاید مشکل بیشتر ما نداشتن شناخت از طرف مقابل باشه.اگر اون فرد آدمی باشه که با یک نگاه یا چند تا حرف از شخص سومی بی خیال شما بشه این رو نمیشه گفت عشق.فکر میکنم رابطه ی بین ما و اون فردی که معشوقه به حساب میاد خیلی ساده تر از این باشه که بهش بشه گفت عشق یا دوست داشتن.و نمیتونیم در مورد خانم ها این طور قضاوت کنیم که زود چنچ میشن با یک نفر دیگه.همه ی اون ها این طور نیستند و همه ی مرد ها بهشون خیانت نشده.شاید اون فردی که از ما جدا شده (جدا از بحث جنسیتش ) دلایل خودش رو داشته باشه
------------------------------------
در مورد موضوع تایپیک هم باید بگم شروع دوباره رابطه ای که قبلا" قطع شده به نظرم زیاد جالب نیست.میتونه غمگین باشه و همچنین پر از اشکال.ولی اگر هر دو طرف از صمیم قلب با این موضوع مشکلی نداشته باشند و باور کنند هر دوی اون ها دلایل کافی خودشون رو برای قطع رابطه داشتند میتونوه زندگی زیبایی باشه.ولی به شرط این که از صمیم قلب باشه

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
خوب نیست یک طرفه به قضیه نگاه کنیم.از کجا معلوم که خودمون به اون شخص خیانت نکرده باشیم؟خودمون باعث رنجشش نشده باشیم.شاید مشکل بیشتر ما نداشتن شناخت از طرف مقابل باشه.اگر اون فرد آدمی باشه که با یک نگاه یا چند تا حرف از شخص سومی بی خیال شما بشه این رو نمیشه گفت عشق.فکر میکنم رابطه ی بین ما و اون فردی که معشوقه به حساب میاد خیلی ساده تر از این باشه که بهش بشه گفت عشق یا دوست داشتن.و نمیتونیم در مورد خانم ها این طور قضاوت کنیم که زود چنچ میشن با یک نفر دیگه.همه ی اون ها این طور نیستند و همه ی مرد ها بهشون خیانت نشده.شاید اون فردی که از ما جدا شده (جدا از بحث جنسیتش ) دلایل خودش رو داشته باشه
در مورد موضوع تایپیک هم باید بگم شروع دوباره رابطه ای که قبلا" قطع شده به نظرم زیاد جالب نیست.میتونه غمگین باشه و همچنین پر از اشکال.ولی اگر هر دو طرف از صمیم قلب با این موضوع مشکلی نداشته باشند و باور کنند هر دوی اون ها دلایل کافی خودشون رو برای قطع رابطه داشتند میتونوه زندگی زیبایی باشه.ولی به شرط این که از صمیم قلب باشه

والا من هم منظورم کلی نبود .. به طور کل منظورم این هست که اینقدر که آقایون حاضرن بسوزن ، خانم ها نیستن .. در موارد متعددی که از زندگی دیگران دیدم .. یا بلاهایی که سر خودم آوردم!

camaro z28

Registered User
لایک‌ها
4
گور اون پدرش غلط کرده باز بخوادبیاد تازه آدامس خیانکارو به یه زوری کندمش تف !

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
(جدی)

یه دوستی داشتم ، اسمش شقایق بود. چیز زیادی ازش یادم نمیاد ولی مامانم میگه خیلی هم ـو دوز داشتین

عکسشو دارم هنوز
خیانت نکرد بهم ، ولی کودکستانمون که تموم شد دیگه ندیدمش
monkey.gif

الانم اگه ببینمش یحتمل نمیشناسمش دیگه. هیچی که نباشه 19~20 سال گذشته

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
(جدی)

یه دوستی داشتم ، اسمش شقایق بود. چیز زیادی ازش یادم نمیاد ولی مامانم میگه خیلی هم ـو دوز داشتین

عکسشو دارم هنوز
خیانت نکرد بهم ، ولی کودکستانمون که تموم شد دیگه ندیدمش
monkey.gif

الانم اگه ببینمش یحتمل نمیشناسمش دیگه. هیچی که نباشه 19~20 سال گذشته

:):blink::hmm:

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889

درود

به نكته واقعا جالب و بسيار مهمي اشاره كرديد! بعضي وقتها بعضي رابطه ها واقعا مشكل جدي نداشتند ها ولي يك سري سوء تفاهمها و يا بيان نادرست بعضي چيزها يك وقتهايي فاصله انداخته جوري كه وقتي كل موضوع رو با دقت بررسي مي كنند، نشانه اي از خيانت و يا مواردي كه اساس يك رابطه رو به هم ميزنه توش نمي بينند، اينجاست كه به نظر بنده هم اگه از صميم قلب بتونن يك بار ديگه بودن با هم رو باور كنند، واقعا مي تونه به يك زندگي زيبا و سرشار از عشق تبديل بشه! :happy:

Last edited:

rommatti

Registered User
لایک‌ها
1,065
رابطه با عشق اول معمولا رابطه ایه که از نظر زمانی چون بلند مدت میشه و هر دوطرف شرایط درست با هم بودنو ندارن غالبا هم به جدایی ختم میشه و ایجاد ناراحتی میکنه

اول فک میکردم چیزه بدیه و فک میکردم چه طرفندی بزنیم که مثلا داداش کوچیکه رو راهنمایی کنیم کمتر از ما اذیت شه
اما بد که یکم بیشتر تحقیق کردیم و اطرافیانمو نگاه کردم دیدم این مسله ایه که بالاخره هر کسی باید با هاش مواجه بشه و علی رغم بعضی ناراحتی ها خیلیم بد نیست بالاخره دچار فرسایش زمانی میشه:blush:

Katatonia

Registered User
لایک‌ها
171

خیلی دوستش داشتم.2 سال پیش همزمان با من 5 تا دوست پسر داشت و گفت جز من با کسی نیست.خیلی بهم زخم زبون زد و دلمو شکست اما الانم که الانه نمیتونم فراموشش کنم.قضیه ای که عیدو زهر مارم کرد این بود که نامزد کرده.
نمیتونم با دختر دیگه ای دوست بشم.نه این که قیافه خوشگل ندارما اتفاقا خیلی ها میخوان باهام دوست بشن اما نمیدونم چرا دلم پیشش گیر کرده با همه بدی هایی که در حقم کرد.دارم دیوون میشم چیکار کنم؟

Katatonia

Registered User
لایک‌ها
171

حرف شمارو دقیقا قبول دارم اما من هیچ بدی در حقش نکردم.فقط عاشقش بودم و به دلایل دیگه ای که خودتون میدونید باهاش دوست نبودم.اما نمیدونم چرا عشق اولم اینطوری شد و خاطراتش عذابم میده.میدونید چی میسوزونه منو؟وقتی یه دختری از کنارم رد میشه و ادکلن اونو میزنه:(

Katatonia

Registered User
لایک‌ها
171
رابطه با عشق اول معمولا رابطه ایه که از نظر زمانی چون بلند مدت میشه و هر دوطرف شرایط درست با هم بودنو ندارن غالبا هم به جدایی ختم میشه و ایجاد ناراحتی میکنه

اول فک میکردم چیزه بدیه و فک میکردم چه طرفندی بزنیم که مثلا داداش کوچیکه رو راهنمایی کنیم کمتر از ما اذیت شه
اما بد که یکم بیشتر تحقیق کردیم و اطرافیانمو نگاه کردم دیدم این مسله ایه که بالاخره هر کسی باید با هاش مواجه بشه و علی رغم بعضی ناراحتی ها خیلیم بد نیست بالاخره دچار فرسایش زمانی میشه:blush:

خب من بعد 2 سال جدایی دارم مثل شمع میسوزم چه کاری بکنم تا درد نامزد کردنش از یادم بره؟:(

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
اقا نكن اينكارو . اصلا مثل سابق نميشه . درسته الان رفته و تنهايي و دوستش داري و ميخواي باشه ولي اگه برگرده اصلا اونطور كه انتظار داشتي نميشه . به جان خودم . ديدم كه ميگما . ميگي كاش دوباره بره

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
خیلی دوستش داشتم.2 سال پیش همزمان با من 5 تا دوست پسر داشت و گفت جز من با کسی نیست.خیلی بهم زخم زبون زد و دلمو شکست اما الانم که الانه نمیتونم فراموشش کنم.قضیه ای که عیدو زهر مارم کرد این بود که نامزد کرده.
نمیتونم با دختر دیگه ای دوست بشم.نه این که قیافه خوشگل ندارما اتفاقا خیلی ها میخوان باهام دوست بشن اما نمیدونم چرا دلم پیشش گیر کرده با همه بدی هایی که در حقم کرد.دارم دیوون میشم چیکار کنم؟

شما عزیزم به یه مشاور خوب مراجعه کنید .. قدم به قدم با شما جلو میره و این مشکل رو براتون حل میکنه ..
کسی که با شما نمونده حتما لیاقت شما رو نداشته .. بعد هم زندگی تجربه است .. الان میدونی که قبل از اینکه با یه شخصی خیلی جلو بری و وابسته اش بشی باید به یه سری موارد هم توجه کنی که خاطره بد این دفعه براتون تکرار نشه .. شما با چند نفر دیگه که دوست بشید دوباره اعتماد به نفس پیدا میکنید و خودت هم نمیفهمی که چطوری فراموش اش کردی .. رو سیاهی هم به زغال میمونه پس ناراحت نباش ..

Katatonia

Registered User
لایک‌ها
171
درود

به نكته واقعا جالب و بسيار مهمي اشاره كرديد! بعضي وقتها بعضي رابطه ها واقعا مشكل جدي نداشتند ها ولي يك سري سو، تفاهمها و يا بيان نادرست بعضي چيزها يك وقتهايي فاصله انداخته جوري كه وقتي كل موضوع رو با دقت بررسي مي كنند، نشانه اي از خيانت و يا مواردي كه اساس يك رابطه رو به هم ميزنه توش نمي بينند، اينجاست كه به نظر بنده هم اگه از صميم قلب بتونن يك بار ديگه بودن با هم رو باور كنند، واقعا مي تونه به يك زندگي زيبا و سرشار از عشق تبديل بشه! :happy:
ممنون از نظر خوبی که دادید اما حکایت منو عشق اولی که خیانت کرد بهم این شعره:
کاش میشد اما نمیشه،این مرام روزگاره
رفتنت همیشگی بود....دیگه برگشتن نداره:(

Katatonia

Registered User
لایک‌ها
171
شما عزیزم به یه مشاور خوب مراجعه کنید .. قدم به قدم با شما جلو میره و این مشکل رو براتون حل میکنه ..
کسی که با شما نمونده حتما لیاقت شما رو نداشته .. بعد هم زندگی تجربه است .. الان میدونی که قبل از اینکه با یه شخصی خیلی جلو بری و وابسته اش بشی باید به یه سری موارد هم توجه کنی که خاطره بد این دفعه براتون تکرار نشه .. شما با چند نفر دیگه که دوست بشید دوباره اعتماد به نفس پیدا میکنید و خودت هم نمیفهمی که چطوری فراموش اش کردی .. رو سیاهی هم به زغال میمونه پس ناراحت نباش ..

وقتی دوست خوبی مثل شما دارم که راهنماییم میکنه چه نیازی به مشاور دارم؟؟کاش داداشی مثل شما داشتم:(
البته الان دیگه علاقه ای به دوستی با دختر ندارم چون منو خیلی از زندگی عقب انداخت.من دنبال کسی هستم که واقعا عاشقم باشه مثل خودم صاف و ساده باشه.نه این که فکر کنید از الان بفکر ازدواج هستم.بر عکس میخوام
کسیو پیدا کنم که چند سال باهاش باشم و حسابی محک بزنمش تا اگه خداوند بهم عمری داد همون خانم همدم من تا آخر عمر بشه.اما نمیدنم چرا نمیتونم به دختری اعتماد کنم.حتی آدمی نیستم مثل سایر جوون ها دخترا های متعدد رو
تجربه کنم یا تو جیبم چند تا شماره باشه و به هر دختری شماره بدم.به تنهایی هم عادت کردم دیگه.با شناختی که از خودم دارم میترسم دوباره دوست بشم و نا خود آگاه دل ببندم و دوباره دلمو بشکنن:(

street design

Registered User
لایک‌ها
555

Katatonia

Registered User
لایک‌ها
171
اقا نكن اينكارو . اصلا مثل سابق نميشه . درسته الان رفته و تنهايي و دوستش داري و ميخواي باشه ولي اگه برگرده اصلا اونطور كه انتظار داشتي نميشه . به جان خودم . ديدم كه ميگما . ميگي كاش دوباره بره

آقای patteerr مرسی از راهنمایی و نظری که دادید.خیلی ممنون
اما اون دیگه رفته.
:(نمیشه برگرده اما از شما چه پنهون من موندم و یه دل شکسته و یه دنیا عذاب کشیدن.مشکلم اینه نمیتونم فراموشش کنم.فکرش مثل خوره داره منو از بین میبره.کاش میشد به خانم دیگه ای دل ببندم.

Katatonia

Registered User
لایک‌ها
171
کسي را که دوست داري رهايش کن اگر سوي تو برگشت از آن توست و اگر برنگشت از اول براي تو نبوده

مرســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی.چه جمله قشنگیه.اما اگه برای من نبوده پس چرا یه مدت احساساتم رو به بازی گرفت؟اصلا چرا وارد زندگیم شد؟

بالا