برگزیده های پرشین تولز

عكاسي خفن !

Bamshad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من بامشادم . مي خواستم يه سوالي بكنم ببينم كسي هست بهم جواب بده يا نه ؟ من چند وقت پيش يكي از دوستام چند تا عكس از خودش آورده بود كه خيلي خفن بودند ! از اين فيگور هاي خفن گرفته بود و عكس انداخته بود تو عكاسي . مثلا تو يكي از عكس ها رو يه صندلي مثل پانكز ها نشسته بود تيريپ خفن نصف بدنش تو سايه بود نصف ديگش تو نور ! كسي هست اينجا كه تو تهران عكاسي رو بشناسه كه بشه از اين جور عكسا گرفت . اين عكس ها مدل يا اسم خاصي دارند . يكي بهم جواب بده پيليز ...

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از mehrdad1355 :
سلام منم اردلم!!!!!!!!!خوب عکسو بزار اینجا ببینن تا بگن چیه!میترسی بشناسنش صورتشو سیاه کن!!!!!!!!

مهرداد تو اردل بودي خودت رو بروز نميدادي... :lol:

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
بامشاد جان ما رو سر كار گذاشتي...!

راستش من مي خواستم يه بحث فلسفي در اين مورد بكنم ولي خوب چون بچه ها خيلي اصرار كردند كه زير سيكل حرف بزن ما بفهميم مجبورم يه خورده ساده تر توضيح بدم..!

ببين عزيز دل برادر ... :cool:

اولا كه اين دوست شما خوش تيپ مكويين تشريف دارند...؟ :blink: :lol:
دوما از كجا معلوم كه با كامپوتر عكسش رو اين طوري نكرده...؟ :blink:
سوما به اين عكس ها چي مي گن...؟ :blink: ( فر فورژه ميگن ؟! :blink: :lol: )

راستش يه عكاسي خفن تو ميرداماد هست سر ميرداماد تو اسكان حالا نميدونم از اين جور عكس ها كه نصف تو شب نصف تو روز باشه ميگيره يا نه...

ولي مي خواي برو اون جا ببين چيه...

راستي عكس اون خوشتيپ مكويين رو بزار اينجا بچه ها دسته جمعي يه ... بزنند ! :blink: :lol: :blink:

منتظر جواب شما هستيم..!

بچه ها شما نظري براي اين هنر پيش خوبه سينما نداريد ...! :lol: :blink:

راستي بامشاد جان شما امضا نميدي ...؟! :lol:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
راستش اون عكاسي تو اسكان رو من رفتم.خفن هست ولي فكر نكنم اين كارو بكنه.من هم يكي از فاميلامون اين كارو كرده بود.توي آرياشهر.عكاسي رضا.ولي يه پرس و جو كن بعد برو.آره قربونش.

qaranfil

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Bamshad :
سلام من بامشادم . مي خواستم يه سوالي بكنم ببينم كسي هست بهم جواب بده يا نه ؟ من چند وقت پيش يكي از دوستام چند تا عكس از خودش آورده بود كه خيلي خفن بودند ! از اين فيگور هاي خفن گرفته بود و عكس انداخته بود تو عكاسي . مثلا تو يكي از عكس ها رو يه صندلي مثل پانكز ها نشسته بود تيريپ خفن نصف بدنش تو سايه بود نصف ديگش تو نور ! كسي هست اينجا كه تو تهران عكاسي رو بشناسه كه بشه از اين جور عكسا گرفت . اين عكس ها مدل يا اسم خاصي دارند . يكي بهم جواب بده پيليز ...

حالا اين لينكزها كيانند ؟

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
aks-yashar-20-tehran.jpg

اگه از اينا منظورته؟ اون كه GT-MAX گفت (اسكان) مى گيره! ولى كامپيوتريه! همين طورى هم مى شه (با چراغ و اينا!!) كه جالب تر هم هست! ولى نمى دونم كجا!

بالا