برگزیده های پرشین تولز

علت انتخاب عکس کاربریتون که گذاشتین چیه؟

Britney

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
منم تسليت مي گم...
دوست دارم عكسي كه از دوستان در فروم مي بينم معرف خودشون باشن...حالا تا حدودي...چون اولين چيزي كه توجه هر فردي رو اول جلب مي كنه آواتوره. اين طور نيست؟ مثلا همين ليلا خانوم گل ما! آواتورت شبيه قلب تير خورده يه همچين چيزي! اين طور نيست؟! البته خوشگله

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
منم تسليت مي گم...
دوست دارم عكسي كه از دوستان در فروم مي بينم معرف خودشون باشن...حالا تا حدودي...چون اولين چيزي كه توجه هر فردي رو اول جلب مي كنه آواتوره. اين طور نيست؟ مثلا همين ليلا خانوم گل ما! آواتورت شبيه قلب تير خورده يه همچين چيزي! اين طور نيست؟! البته خوشگله

آواتور من کلی تفسیر داره بابا!
یکی از بچه ها که الان یادم نیست کی بود جالب تفسیرش کرده بود!زندگی در خفا!به هم زدن آرامشی که به همش میزنن و...
کاش بیا دوباره تفسیرش کنه!:happy:

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
منم تسليت مي گم...

من زندگيم تو اين عكس تفسير ميشه:blush:

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
منم تسليت مي گم...

اليته تخم مرغه ميخ خورده ته قلبه تير خورده:p

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آواتور من کلی تفسیر داره بابا!
یکی از بچه ها که الان یادم نیست کی بود جالب تفسیرش کرده بود!زندگی در خفا!به هم زدن آرامشی که به همش میزنن و...
کاش بیا دوباره تفسیرش کنه!:happy:

اینم تفسیر دوباره
100.gif

زندگی در خفا، سدی که به زندگی خاتمه میدهد ...، ما چه میکنیم، انسان و طبیعت و...

223.gif

titan_550

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم كه آواتار قبليم لوگو سايتم بود ولي عوضش كردم.
چرا؟ چون آواتارم تو كامپيوتر هم همينه.
چون آواتار ياهم مسنجرم هم همينه!
ولي يك مدت بود تو سايت ها ازش استفاده نكرده بودم!
---------
از شخصيتش خوشم مي آد و اون رفتاري كه باهاش مي شه و زندگيش كلا!
شبيهيم!

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دیدم زمانه رضاخان اومده بوده ایران چرچیل رو ترور کنه و کماندوی اس اس مورد علاقه ی هیتلر بوده. خوشم اومد حال کردم عکسشو گذاشتم.

اسمش:

Otto Skorzeny

BiKhial

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
منم چون آواتار و امضامو عوض کردم ( بعد دریافت یه کارت قرمز :p ) دوباره اینجا پست میزنم و فکر کنم احتیاج به توضیح نداره :D

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آواكادو گذاشتي آواتارتو؟:D :blush:

بله، این آواکادو که تو شکمش یک بچه انسانه و بافت خودشم بافت رحم (اندومتریال) هست یکی از تز های من بود در Worth1000 که البته امتیاز B+ گرفت و یک نسخه دیگشم درست کردم که داخل شکمش دوتا زرده تخم مرغه که اون امتیاز B- گرفت.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
منم تسلیت میکم به دوستمون :(

منم که همه میدونن چرا این عگس رو گذاشتم:) :rolleyes:

titan_550

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله، این آواکادو که تو شکمش یک بچه انسانه و بافت خودشم بافت رحم (اندومتریال) هست یکی از تز های من بود در Worth1000 که البته امتیاز B+ گرفت و یک نسخه دیگشم درست کردم که داخل شکمش دوتا زرده تخم مرغه که اون امتیاز B- گرفت.

نديده بودم بچه رو:blink:

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
اینم تفسیر دوباره
100.gif

زندگی در خفا، سدی که به زندگی خاتمه میدهد ...، ما چه میکنیم، انسان و طبیعت و...

223.gif

مرسی از توضیح دوبارت!
با این آوتارت کجا شرکت کردی Bگرفتی!؟من متوجه نمیشم!توضیح میدی!|
27.gif

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
چون موقع عضو شدن تو این فروم وبلاگی درباره یانی داشتم و جزو طرفداراش بودم این آواتار رو گذاشتم

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی از توضیح دوبارت!
با این آوتارت کجا شرکت کردی Bگرفتی!؟من متوجه نمیشم!توضیح میدی!|
27.gif

خواهش میکنم ...

یک مسابقه هست که برای گرافیست های فتوشاپ و عکاس ها، شما کردیت خریداری میکنی بعد تو مسابقات بر مبنای یک تز خاص (مثلا در اینجا تغییر در میوه ها بود) و طبق قوانین خاصی شرکت میکنی و عکست در صورتی که توسط داوران از نظر صلاحیت در شرکت مسابقه مورد تایید قرار بگیره در مسابقه شرکت داده میشه و به نفرات اول تا سوم هر مسابقه کردیت و جوایز مختلف تعلق میگیره ... در مرحله دوم هم عکس هارو میزارن برای فروش و هر عکسی که فروش بره تو گالریشون 50% رو به صاحب اثر میدن در ضمن هر شخص میتونه اسپانسر اثر کسی بشه که کردیت نداره و 50% جایزه اونرو اگر برنده شه و 50% کردیتشو بگیره ... Worth1000 معروفترین مسابقات گرافیک دنیارو (و پرطرفدارترینشون رو) برگزار میکنه.

بالا