برگزیده های پرشین تولز

علت تاخیر گوگل در ایندکس مطالب چیست

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
سلام دوستان
2 سال پیش یه سایت تفریحی داشتم به آدرس http://news.adline.ir/ که کلا سه ماه روش بیشتر کار نکردم و دلیلش هم این بود که گوگل خیلی دیر مطالب رو ایندکس می کرد
شاید حدود 3 تا 5 روز طول می کشید تا مطلب رو ایندکس کنه از لحاظ سئو و google map هم مشکلی نداشت به نظرتون دلیل این همه تاخیر در ایندکس مطالب چی بوده و چکار میشه کرد که این زمان به حداقل برسه؟
البته این موضوع رو رعایت می کردم که در ساعات مشخصی پست بزنم

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
والله من هر روز پست میگذاشتم هر روز حدود 10 پست اما بازم خیلی طولش میداد
اولا پست باید اختصاصی باشه دوما اصول نگارش مورد نظر گوگل توش رعایت شده باشه
شما سایت زومیت را نگاه کن.فکر کنم گوگل هر نیم ساعت یبار بهش سر میزنه

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
به نظر من از گوگل بکش بیرون و فرض کن انگار گوگلی وجود نداره و مطلب بذار و اصلا نگا نکن که اون باهات چه رفتاری میکنه .

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
شما اگه میخاید مطالبتون خیلی سریع ایندکس شه یه راه حل داره
بعد از ساخت نقشه سایت و معرفی به گوگل (کنسول گوگل) مطالب خودتون رو ارسال کنید و هر مطلب که ارسال کردید رو توی کنسول گوگل Fetch کنید
اگر روزانه مطلب میذارید سعی کنید در یک زمان بخصوص و منظم اینکارو انجام بدید
مثلا اگه امروز پست هاتون رو توی ساعت ۱۶:۴۰ گذاشتید، فردا هم توی همون ساعت پست بزارید و برید fetch کنید
اینکارو مدام انجام بدید مثلا یک هفته
بعد از یک هفته دیگه fetch نکنید ولی پست هاتون رو منظم و سر ساعت خودش ارسال کنید
با این راه حل من پست هام آنی ایندکس میشد و گاهی اوقات هم زیر یک دقیقه
با اینکار یعنی fetch کردن منظم توی یک تایم بخصوص باعث میشید که ربات های گوگل مطمئن بشن که شما سر اون تایم همیشه پست هاتون رو ارسال میکنید

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
شما اگه میخاید مطالبتون خیلی سریع ایندکس شه یه راه حل داره
بعد از ساخت نقشه سایت و معرفی به گوگل (کنسول گوگل) مطالب خودتون رو ارسال کنید و هر مطلب که ارسال کردید رو توی کنسول گوگل Fetch کنید
اگر روزانه مطلب میذارید سعی کنید در یک زمان بخصوص و منظم اینکارو انجام بدید
مثلا اگه امروز پست هاتون رو توی ساعت ۱۶:۴۰ گذاشتید، فردا هم توی همون ساعت پست بزارید و برید fetch کنید
اینکارو مدام انجام بدید مثلا یک هفته
بعد از یک هفته دیگه fetch نکنید ولی پست هاتون رو منظم و سر ساعت خودش ارسال کنید
با این راه حل من پست هام آنی ایندکس میشد و گاهی اوقات هم زیر یک دقیقه
با اینکار یعنی fetch کردن منظم توی یک تایم بخصوص باعث میشید که ربات های گوگل مطمئن بشن که شما سر اون تایم همیشه پست هاتون رو ارسال میکنید
ممنون احتمال زیاد همین روش رو پیش بگیرم

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
با سلام و احترام
من فکر میکنم اینکه امروز ساعت 16 مطلب گذاشتیم فردا هم همین ساعت مطلب بذاریم برای گوگل مهم نباشه .
برای گوگل آپدیت شدن سایت با سرعت بیشتر مهمه تا آنتایم بودن مطالب .
منظورم اینه اگه کسی الان ساعت 8 مطلب بذاره ساعت 9 بذاره ساعت 10 بذاره و همینطور تا شب و روز بعد مثلا ساعت 8 نذاره و ساعت 10 بذاره از نظر گوگل مهم نیست که چه ساعتی گذاشته فقط این مهمه که چه فاصله زمانی مطلب گذاشته .
برای همین تاکید میکنم که سعی کنید چند بار مطلب بذارید و نذارید فاصله زمانی زیاد بشه چون در برخی از سایت های تفریحی مشاهده میکنیم که یک ساعت در روز 10 الی 20 تا مطلب پشت سر هم میزنند و میرن تا فردا همین موقع .
به نظرم گوگل اینگونه سایت ها رو قبول نداره که یهو 20 تا مطلب تو یک ساعت بزنند و تا فردا همین ساعت خبری ازشون نشه .

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
به نظر من از گوگل بکش بیرون و فرض کن انگار گوگلی وجود نداره و مطلب بذار و اصلا نگا نکن که اون باهات چه رفتاری میکنه .
میخوام این جملتو طلا بگیرم از دست این احمق ها که فقط تو فکر گوگلن،
پ ن: منظور استارتر نیست راحت باش!

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
اتفاقا من کاملا با شما مخالفم .
هیچکس برای رضای خدا سایت نمیزنه و حتما دلیلی داره که اکثرا موضوع کسب درامده .
برای هر دلیلی که سایت میزنیم باید بازدید کننده وارد سایت بشه .
بازدید کننده مستقیم وارد سایت نمیشه و باید از گوگل وارد بشه .
گوگل هم قوانینی داره و فن هایی داره که اگر بهش توجه نشه شخص صد هزار مطلب بذاره به جایی نمیرسه .
اگر با فله ای قرار دادن مطلب سایت جون میگرفت که الان سایت های اتوماتیک صدر دنیا بودن .
سایت نویسی باید با توجه به قوانین گوگل باشه والسلام .

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
اتفاقا من کاملا با شما مخالفم .
هیچکس برای رضای خدا سایت نمیزنه و حتما دلیلی داره که اکثرا موضوع کسب درامده .
برای هر دلیلی که سایت میزنیم باید بازدید کننده وارد سایت بشه .
بازدید کننده مستقیم وارد سایت نمیشه و باید از گوگل وارد بشه .
گوگل هم قوانینی داره و فن هایی داره که اگر بهش توجه نشه شخص صد هزار مطلب بذاره به جایی نمیرسه .
اگر با فله ای قرار دادن مطلب سایت جون میگرفت که الان سایت های اتوماتیک صدر دنیا بودن .
سایت نویسی باید با توجه به قوانین گوگل باشه والسلام .
بالاخره فرصت شد یه جا بگم این حرف رو: داداچ داری اشتباه میزنی!
مهم گوگل نیست مهم بازدیدکننده است به دو دلیل: اول اینکه گوگل قوانینش برای راحتی بازدیدکننده هاست اسکل نیست که چهار تا قانون بزاره برا وبمسترا چون زورش زیاده وگرنه خیلی وقت پیش ها گوگل چسپر میشد یعنی اگه سایتتون طوری باشه که بازدید کننده دوست داره پس گوگلم دوست داره دوم اینکه وقتی بازدید کننده دوست داره از گوگل هم وارد نشه مثلا از بینگ وارد بشه و بازدیدکننده ثابت شما بشه از 10 تا بازدیدکننده معمولی گوگل با ارزش تره!
با فله ای قراردادن مطلب سایت های زیادی جون گرفتن و الان سایت های اتوماتیک صدر ایران هستن.

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
بالاخره فرصت شد یه جا بگم این حرف رو: داداچ داری اشتباه میزنی!
مهم گوگل نیست مهم بازدیدکننده است به دو دلیل: اول اینکه گوگل قوانینش برای راحتی بازدیدکننده هاست اسکل نیست که چهار تا قانون بزاره برا وبمسترا چون زورش زیاده وگرنه خیلی وقت پیش ها گوگل چسپر میشد یعنی اگه سایتتون طوری باشه که بازدید کننده دوست داره پس گوگلم دوست داره دوم اینکه وقتی بازدید کننده دوست داره از گوگل هم وارد نشه مثلا از بینگ وارد بشه و بازدیدکننده ثابت شما بشه از 10 تا بازدیدکننده معمولی گوگل با ارزش تره!
با فله ای قراردادن مطلب سایت های زیادی جون گرفتن و الان سایت های اتوماتیک صدر ایران هستن.
ببینید من نگفتم قوانین گوگل رو دور بزنیم . گفتم قوانین گوگل رو رعایت کنیم .
قطعا گوگل برای راحتی بازدیدکنندگان قوانینی داره که اگر قوانین گوگل رو رعایت کنیم بازدید کننده راضیه گوگل راضیه و مطالب ما رو بالاتر میاره و خود ما هم راضی میشیم و همه راضین .
بدون شک این رو همه ما میدونیم که در ایران بزرگترین مرجع جست و جو و شاید بهتره بگیم تنها مرجع جست و جو ، گوگله . بینگ و یاهو و ... علاوه بر اینکه مورد توجه مردم ایران نیستند در جست و جو های به زبان فارسی بسیار مشکل دارند .
یاهو و بینگ به راحتی توسط وبمستران دور زده میشن و سایت توش بالا میاد چون همانند گوگل قانون خاصی ندارند و خیلی راحت برخی سئوکاران سایت رو اول میکنند اما چه فایده که کسی نمیره تو این سایت ها دنبال جست و جو .
راستش من خودم چند باری به اینا مراجعه کردم در مورد مقاله ای سرچ میدادم اینقدر مذخرف نتیجه میداد که اصلا کفم برید . یارو اومده سایت زده فقط لینک سایر سایت ها رو گذاشته تو یاهو اوله . خنده داره .
پس وقتی ما میدونیم بیشترین و به جرات میشه گفت تنهاترین جست و جوگر قوی در حال حاضر ایران و دنیا گوگله چرا باید به قوانینش گوش ندیم و هر کاری دوست داریم بکنیم .
شما میفرمایید مستقیم بیان عیبی نداره ما هم میگیم عیبی نداره اما برای مستقیم اومدن باید کلی وقت و هزینه کرد که فکر نکنم برای وبمسترای عادی که فقط سایت رو میزنند درآمد کنند گزینه خوبی باشه .
مثلا خبرپو کلی تبلیغ کرد الان هم الکساش چک کنید زیر 30 درصد ورودی گوگل داره که اونم بخاطر کلمات ورزش3 و باشگاه خبرنگاران هست که احتمال زیاد روش خیلی کارکردند و بک لینک خریدند . یعنی رو خبر خاصی و شخص خاصی بالا نیستند .
میشه چند تا سایت که فله ای مطلب گذاشتند و رنک های خوب دارند را معرفی کنید ؟ البته سایت هایی که بدون توجه به قوانین گوگل این کار رو کردند . چون یه سری سایت هست که قشنگ نشستند و طبق قوانین گوگل یک کد نویسی کردند و یه سایت اتوماتیک بالا آوردند .
البته بر هیچکس پوشیده نیست که بیشتر سایت ها اسپمر بعد یه مدت که بازدید خوب میگیرند کله پا میشن و پنالتی . فقط چند تاشون جون گرفتند اون هم با کلی تبلیغ بنری و التماس تو این سایت های خبرگزاری و کلی وقت و هزینه .

بالا