برگزیده های پرشین تولز

" علي كريمي " رو دوست داريد ؟! بهش راي بديد ! ( تو سايت فوتبال آسيا )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Jassmin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چه عجب يه كم در جمع آوري اخبار كمك كردي؟ :blink:

كم پشت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ميبينم كه منم با شجاعت ميگم آبيته! اگه گفتي چرا؟ :) :rolleyes:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Jassmin :
چه عجب يه كم در جمع آوري اخبار كمك كردي؟ :blink:
مگه اینهمه خبر جمع می کنم کمه!!!!!!! خوب مگه این ایدی و تاون ایدی فرق می کنه :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از mehrdad1355 :
مگه اینهمه خبر جمع می کنم کمه!!!!!!! خوب مگه این ایدی و تاون ایدی فرق می کنه :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
داش مهرداد ما شما رو قبول داريم . بزار بگن

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
ISN - بر اساس اعلام يک منبع موثق ، علي کريمي بازيکن تيم ملي فوتبال ايران به عنوان بهترين بازيکن فوتبال آسيا در سال۲۰۰۴ انتخاب شده است .

از يک منبع موثق کسب اطلاع کرد، کريمي يکي از نامزدهاي کسب اين عنوان بود که از دو رقيب خود پيشي جسته و مرد سال فوتبال آسيا شده است . دو نامزد ديگر "علاحبيل" از بحرين و "ناکامورا" از ژاپن بوده است . بهترين هاي سال فوتبال آسيا در رده هاي گوناگون روز چهارشنبه ۱۸ آذر ماه جاري طي مراسمي در محل هتل اسبهاي طلايي به کوالالامپور پايتخت مالزي معرفي خواهند شد.

پس‌ از مطلع‌ شدن‌ از انتخاب‌ علي‌ کريمي‌ به‌ عنوان‌ برترين‌ بازيکن‌ سال‌ 2004 فوتبال‌ آسيا عصر ديروز با وي‌ تماس‌ گرفتيم‌ تا ضمن‌ تبريک‌ گفتگويي‌ با او داشته‌ باشيم، کريمي‌ که‌ در حال‌ ترک‌ باشگاه‌ الاهلي‌ بود به‌ سؤ‌الات‌ ما اينگونه‌ پاسخ‌ داد:

علي‌ جان‌ تبريک!

ممنون‌ من‌ هم‌ به‌ شما و همه‌ مردم‌ خوبم‌ تبريک‌ مي‌گويم.

کي‌ فهميدي‌ به‌ عنوان‌ برترين‌ بازيکن‌ آسيا انتخاب‌ شدي؟

قبل‌ از ظهر بود که‌ مسئولان‌ باشگاه‌ با من‌ تماس‌ گرفتند و اين‌ خبر را دادند.

چه‌ احساسي‌ داري‌ که‌ برترين‌ بازيکن‌ آسيا شدي؟

خيلي‌ خوشحالم، مسلماً‌ اين‌ انتخاب‌ مسئوليت‌ من‌ را سنگين‌تر مي‌کند تا در آينده‌ ثابت‌ کنم‌ مردم‌ و مسئولان‌AFC در انتخاب‌ من‌ اشتباه‌ نکرده‌اند. باور کنيد از اينکه‌ مي‌ديدم‌ مردم‌ سر تا سر جهان‌ در سايت‌هاي‌ مختلف‌ اينترنتي‌ به‌ من‌ به‌ عنوان‌ برترين‌ بازيکن‌ آسيا رأي‌ دادند بيش‌ از انتخاب‌AFC خوشحال‌ شدم.

سه‌شنبه‌ شب‌ بايد به‌ مالزي‌ بروي‌ و چهارشنبه‌ در مراسم‌AFC باشي‌ پس‌ بازي‌ با الوصل‌ را از دست‌ مي‌دهي.

نمي‌توانستم‌ به‌ مالزي‌ نروم. اتفاقاً‌ در تمرين‌ امروز (دوشنبه‌ شب) بيلاچي‌ به‌ من‌ گفت: بازيکنان‌ الاهلي‌ قول‌ داده‌اند تا به‌ افتخار انتخاب‌ شدن‌ تو برابر الوصل‌ به‌ پيروزي‌ برسند تا جاي‌ خالي‌ات‌ احساس‌ نشود.

راستي‌ مسئولان‌ الاهلي‌ امروز چه‌ برخوردي‌ با تو داشتند؟

آنها هم‌ خوشحال‌ بودند. مديرعامل‌ باشگاه‌ چند ساعت‌ قبل‌ تماس‌ گرفت‌ و به‌ من‌ تبريک‌ گفت. سر تمرين‌ هم‌تيمي‌هايم‌ يک‌ سبد بسيار بزرگ‌ گل‌ تهيه‌ کرده‌ بودند که‌ من‌ واقعاً‌ شوکه‌ شدم.

باور کنيد آنها هم‌ مثل‌ من‌ خوشحال‌ بودند. باشگاه‌ الاهلي‌ باتوجه‌ به‌ بازي‌ حساس‌ روز چهارشنبه‌ به‌ من‌ اجازه‌ سفر به‌ مالزي‌ را داد تا ثابت‌ کند اين‌ باشگاه‌ تنها به‌ فکر کسب‌ جام‌ و قهرماني‌ نيست‌ و من‌ از آنها ممنون‌ هستم.

فکر مي‌کردي‌AFC تو را انتخاب‌ کند؟

من‌ به‌ اين‌ چيزها فکر نمي‌کردم. در چين‌ هم‌ تمام‌ تلاشم‌ موفقيت‌ تيم‌ملي‌ بود و پس‌ از آن‌ تلاش‌ مي‌کردم‌ به‌ تيم‌ملي‌ براي‌ صعود به‌ جام‌جهاني‌ 2006 کمک‌ کنم.

اما پيش‌ از اين‌ احتمال‌ مي‌رفت‌ دو رقيب‌ ديگر تو به‌ اين‌ عنوان‌ برسند.

ناکامورا و حبيل‌ هم‌ خوب‌ بودند. ناکامورا با ژاپن‌ قهرمان‌ جام‌ ملت‌هاي‌ آسيا شد و حبيل‌ هم‌ با بحرين‌ خوب‌ کار کرد و 5 گل‌ زد.

ولي‌ اگر تو آن‌ پنالتي‌ را مي‌زدي‌ شش‌ گله‌ مي‌شدي‌ و ديگر حبيل‌ رقيب‌ تو نبود.

گفتم‌ من‌ به‌ آقاي‌ گل‌ شدن‌ در چين‌ فکر نمي‌کردم. اگر هم‌ الان‌AFC به‌ من‌ رأي‌ داده‌ به‌ دليل‌ عملکرد من‌ در کار تيمي‌ بود.

آيا کريمي‌ پس‌ از انتخاب‌ شدن‌ به‌ عنوان‌ برترين‌ بازيکن‌ آسيا راهي‌ اروپا مي‌شود؟ راهي‌ که‌ عزيزي، دايي‌ و مهدوي‌کيا طي‌ کردند.

فعلاً‌ که‌ در الاهلي‌ هستم‌ و به‌ تيم‌ ديگري‌ فکر نمي‌کنم. بايد ببينم‌ در آينده‌ چه‌ اتفاقي‌ مي‌افتد.

و يک‌ سؤ‌ال‌ ويژه، کريمي‌ چگونه‌ بهترين‌ بازيکن‌ آسيا شد؟

فکر مي‌کنم‌ همانطور که‌ عزيزي، دايي‌ و مهدوي‌کيا به‌ اين‌ عنوان‌ رسيدند يعني‌ توکل‌ به‌ خدا، تلاش‌ و پشتکار ضمن‌ آنکه‌ من‌ هم‌ از کساني‌ که‌ باعث‌ شدند من‌ به‌ اين‌ افتخار برسم‌ تشکر مي‌کنم. مردم‌ خوبم‌ که‌ هميشه‌ يار و ياور من‌ و ساير بازيکنان‌ تيم‌ملي‌ بودند، از مربيانم‌ و مدير برنامه‌هايم‌ که‌ در اين‌ سال‌هاي‌ اخير بدون‌ هيچ‌ چشمداشتي‌ هميشه‌ يار و ياور من‌ بودند تشکر مي‌کنم‌ من‌ اين‌ عنوان‌ و جايزه‌ را به‌ مردم‌ خونگرم‌ کشورم‌ تقديم‌ مي‌کنم‌ و خوشحالم‌ که‌ توانستم‌ نام‌ کشورم‌ را در آسيا به‌ سر زبان‌ها بيندازم.

و حرف‌ آخر؟

از شما و تمامي‌ رسانه‌هاي‌ گروهي‌ که‌ يار و ياور من‌ بودند، ممنونم.
----------------------------------------------------------------------------
سرويس خبري دفتر خاطرات! :blink:

merulaalba

Registered User
لایک‌ها
7
دوستان تبريك!
يادمه تو راي گيري اين سايت براي بهترين بازيكن جام ملتها كريمي بيشتر از 75 درصد راي ها رو جمع كرده بود ولي خوب اون يارو ژاپنيه راي آورد.
براي بهترين بازيكن سال ايندفعه من يه بار نه و سه بار راي دادم! :cool: :cool: :cool: ولي فكر نمي كنم اين راي گيري تاثيري تو انتخاب داشت.به همون دليلي كه اول نوشته گفتم.

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
به به ! من خيلي حال مينم با اين علي اقا ! مباركش باشه ! دمشم گرم !

mori

Registered User
لایک‌ها
14
به نقل از كم پشت :
مطمنا" اگه ما چها رتا راي نميداديم اول نميشد بازم بروبچ پي تي :happy:
چه ربطی به رای دادن ماها داره!
با این رای ها که انتخاب نمیشن!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
پيروزی قاطع کريمی،افتخارامارات به بازيکن ايران

علي كريمي مهاجم شايسته‌ي فوتبال كشورمان، ‌٧/٥٦ درصد آراء كنفدراسيون فوتبال آسيا را براي كسب عنوان بهترين بازيكن قاره كهن كسب كرد.
به گزارش ايسنا، علي كريمي ستاره فوتبال ايران، شونسوكه ناكامورا از ژاپن و علا هوبيل بحريني سه كانديداي كسب عنوان بهترين بازيكن قاره آسيا بودند كه در اين بين پس از راي گيري رسمي AFC از دست‌اندركاران فوتبال قاره آسيا، كريمي ‌٧/٥٦ درصد آراء را به خود اختصاص داد. ناكامورا با ‌٦/٣٩ درصد و علا هوبيل با ‌٧/٣ درصد پس از كريمي قرار دارند.
افتخار بزرگي به فوتبال امارات و بويژه باشگاه الاهلي رسيده است. براي نخستين بار در تاريخ، علي كريمي از فوتبال امارات به عنوان بهترين بازيكن آسيا برگزيده شد.
اين عنوان اصلي روزنامه‌ها و خبرگزاري‌هاي كشور جنوب ايران است. آنها هم به اندازه همه‌ي مردم ايران به داشتن علي كريمي افتخار مي‌كنند. چهار سال است كه كريمي براي الاهلي به ميدان مي‌رود. امروز در كاخ اسبهاي طلايي كوآلالامپور او جام طلايي را لمس مي‌كند.
علي كريمي پيش از ترك امارات و پرواز به كوآلالامپور، اين افتخار را به شيخ محمدبن رشيد المختوم پادشاه دبي و وزير دفاع امارات كه رئيس افتخاري باشگاه الاهلي است تبريك گفت.
علي كريمي چهارمين بازيكن ايران است كه به اين افتخار مي‌رسد

Jassmin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

كم پشت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
باز كي ما رو اينجا ضايع كرد؟ ! آدم نميتونه با خيال راحت پست بزنه :(

وضعیت
موضوع بسته شده است.