برگزیده های پرشین تولز

علي(ali206speed) جان تولدت مبارك

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از mehrdad1355 :
حالا بنز الگانس چه ایرادی داشت؟؟؟؟؟؟ :blink:
ايرادش رو من نبايد بگم ولي چون اون موقع تازه 206 ساخته شده بود و همه عشق 206 داشتن به من هم ميگفتن علي 206

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
خيلي خوشحال شدم كه گفتي چرا يك تايپ براش نميزني چون منتظر بودم طرفدار پيدا كنه البته وبلاگ در اين باره دارم ولي اينجا رو بيشتر دوست دارم حتما تا چند وقت ديگه درست ميكنم ولي منو هم راهي كنيد ممنون

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از ali206speed :
ايرادش رو من نبايد بگم ولي چون اون موقع تازه 206 ساخته شده بود و همه عشق 206 داشتن به من هم ميگفتن علي 206
خوب حالا به روز کن اسمتو ali-elegans-speed چطوره :blink: خوبه کاکو رو اینجوری اسم نگذاشتن و اگرنه کی میدونه اسمش چی میشد؟؟؟؟؟کسی میدونه؟ :blink:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از ali206speed :
خيلي خوشحال شدم كه گفتي چرا يك تايپ براش نميزني چون منتظر بودم طرفدار پيدا كنه البته وبلاگ در اين باره دارم ولي اينجا رو بيشتر دوست دارم حتما تا چند وقت ديگه درست ميكنم ولي منو هم راهي كنيد ممنون
خوب کاری نداره تاپیک رو درست کن بعد تبلیغشو با ادرس بزار تو سیگناتورت اونوقت هرجا مطلب یا نوشته داشته باشی زیر پستت اون تبلیغ نمایش داده میشه لنگه من :cool:

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از mehrdad1355 :
خوب کاری نداره تاپیک رو درست کن بعد تبلیغشو با ادرس بزار تو سیگناتورت اونوقت هرجا مطلب یا نوشته داشته باشی زیر پستت اون تبلیغ نمایش داده میشه لنگه من :cool:
من كه تو سيگناتور نوشتم شما نرفتي ببيني
راستي يه نفر چرا پيدا نميشه عكس گذاشتن تو وبلاگ و تو اين تايپيك هارو كاملا توضيح بده

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از ali206speed :
من كه تو سيگناتور نوشتم شما نرفتي ببيني
راستي يه نفر چرا پيدا نميشه عكس گذاشتن تو وبلاگ و تو اين تايپيك هارو كاملا توضيح بده
نه منظورم یه تاپیک اینجا بزنی چون پرشین بلاگ که قربونش برم خیلی وقتا تو خیلی جاها فیلتره و یا بد بالا میاد درمورد عکس هم اینجا بزار (تا 100کیلو!!هر عکسو تا 5تا هر سری)میشه گذاشت بعد به جایه عکس ، ادرس همین عکسو بزار - تازه یه هاست و دومین بگیر صفا کن !!اگه از اینجا هم ارزونتر خواستی بگردی بعضی جاها شرایشون فرق میکنه ولی ارزون ترن!!تازه میتونی یه هاست بگیری و به جایه دومین یه دومین دات تی کی استفاده کنی که ارزونه(یعنی مفته!!!)تازه همین جا هم که بخواهی هاست رو قسطی هم میدن یه پی ام به امیر بزن کارتو راه میندازه!! :cool: یعنی اینجا 25 مگ هاست +دومین=25000 قسطی 6 ماه هم میشه 17500 تازه شاید در اقساط بیشتر هم ازت بگیرن و یه ام تی هم نصب میکنن میشه یه وبلاگ دبش =صفا میکنی(تریپ بازار یابی برایه پی تی)دیگه مشکل عکس مکس و این حرفا نداری :blink:
تازه عکس گذاشتن تو این تاپیک ها که کاری نداره کافیه حجم عکست زیر 100کیلو باشه دکمه منیج ااتچمنت رو بزنی بعد ادرس عکس رو هارد دو بدی بعی اپلود بعد رو اسمش کلیک راست و پراپرتیزو بعد کپی ادرس بعد کپی این ادرس تو صفحه ای که بعد کلیک رو ایکون(شبیه نامه زرد رنگ زیر اسم فونت هست))اون ادرس رو که کپی کردی اونجا کپی کن . برایه عکس هایه تویه سایر سایتها هم کافیه رو عکس تو اون سایت کلیک راست و پراپرتیز+کپی ادرس و بعد ادامش مثل قبلی :blink:
تو پرشین بلاگ هم فقط میتونی عکس رو از یه جا دیگه فراخونی کنی مثل قسمت دوم که گفتم!!!! :blink:
حالا که خودمو واسه توضیح اینکار کشتم:blink: یادم افتاد بالایه همه صفحات یه قسمتی تحت عنوان راهنما هست بخون از اینجا قشنگ سر در میاری ;)

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
:guitar: تبريک

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از خوبی کن :
آقا اشكان باورم نميشه يعني شما برگشتي ؟؟ :blink:
خيلي از شما ممنون هستم خدا خيرت بده ;)

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
مهرداد تو گفتي Insert Image رو ميزني بعد از هارد عكس رو انتخاب ميكني
اگر به همين راحتي بود كه خودم ياد ميگرفتم ولي وفتي ميزنم آدرس ميخواد بابا يكي بگه من چي كار كنم

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از ali206speed :
آقا اشكان باورم نميشه يعني شما برگشتي ؟؟ :blink:
خيلي از شما ممنون هستم خدا خيرت بده ;)
شمام که از مرحله پرتی ها داش علی بابا کلی وقته بر گشته.....بر نمیگشت که هنوز من داشتم مممممم میکردم :D

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از ali206speed :
مهرداد تو گفتي Insert Image رو ميزني بعد از هارد عكس رو انتخاب ميكني
اگر به همين راحتي بود كه خودم ياد ميگرفتم ولي وفتي ميزنم آدرس ميخواد بابا يكي بگه من چي كار كنم

اين عكس رو از Profile برداشتم ولي من ميخوام يك سايت كه بتونم عكسهاي هارد رو اونجا آپلود كنم و آدرسش رو اينجا بدم تا اينجا معلوم بشه
6617.jpg

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
علي جان خوشحالم كه از سربازي معاف شدي و دو از عمرت رو بي هدف نمگذراني.
اميدوارم كه ديگه معده تون اذيتت نكنه.
اميدوارم با اين تولد، تولد تازه اي در زندگي ات باشه و ساليهايي پر از موفقيت داشته باشي

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
علي جان در مورد گذاشتن عكس در امضا بايد ابتدا عكس را جايي آپلود كرده و سپس آدرس عكس رو بذاريد بين تگ Image

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Mashaheer :
علي جان در مورد گذاشتن عكس در امضا بايد ابتدا عكس را جايي آپلود كرده و سپس آدرس عكس رو بذاريد بين تگ Image
مرسي كه به فكر من هستيد من تقريبا عكس گذاشتن رو ياد گرفتم ولي يك سوال دارم شما اگر خودتون عكس بذاريد اون عكس رو تو چه سايتي آپلود ميكنيد ؟

ak12AFFA6D.jpg

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دير شد ولي تبريكات صميمانه من رو بابت روز تولد بپذيريد(چقده ادبي شد)

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
علي جان
من عكس رو روي يكي از سايتها خودم ميذارم
اگر فضا نداري عكسي كه ميخواهي برام بفرست تا برات بذارم روي سايت

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Mashaheer :
علي جان
من عكس رو روي يكي از سايتها خودم ميذارم
اگر فضا نداري عكسي كه ميخواهي برام بفرست تا برات بذارم روي سايت
من كه خودم فضا ندارم ولي شما خيلي ميگفتيد فضاي مجاني هست
راستي تو سايت ياهو يه قسمت هست كه براي عكسهاي خودمون هست كه به صورت آلبوم ميشه اونجا نميشه ؟

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
نه متاسفانه از سايت ياهو نمي تونيد استفاده كنيد.
شما همچنين مي تونيد از سايتهايي كه فضاي مجاني ميدن و اجازه گذاشتن و لينك دادن عكس در جايي ديگر ميدهند استفاده كنيد

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
اگر يه سرچ توي گوگل بكنيد ليستي از سايتهايي كه فضاي مجاني ميدن رو بهتون خواهد داد

بالا