برگزیده های پرشین تولز

عمل دكمه submit در فرم frontpage

ABBAS87864

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزيز

من يك صفحه contact us براي وب سايت طراحي كرده ام كه در آن از يك فرم استفاده شده كه داراي 4 فيلد زير است:
name, company, e-mail,message

من ميخواهم وقتي كاربر روي دكمه submit فرم كليك كرد . اطلاعات پر شده در فيلدها به آدرس e-mail من ارسال شود.

ولي هرچي در قسمت form properties ، آدرس e-amil را نوشتم در هنگام اجرا ي صفحه و زدن دكمه submit ، صفحه به دنبال --WEBBOT-SELF-- مي گردد و خطاي page con not dispyed مي دهد و اطلاعات ارسال نيمشود.

من نميدانم كه --WEBBOT-SELF-- چيست.( فرم است يا نه) و اگر است كجا است و يا چه جوري ميشه آن را ساخت.

شايد طراحي فرم من ناقص باشد و به چيزهاي ديگر هم نياز داشته باشد.

لطفا راهنمايي كنيد.

راستي كار من با دادن آدرس e-mil در قسمت form properties تمام است يا نه لطفا راهنمايي كامل بفرمائيد.

متشكرم.

منتظر جوابهاي شما دوستان هستم.

mrmj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وقتی با فرانت پیج می خواهید یه فرم بسازید به صورت پیش فرض Action اون رو --WEBBOT-SELF-- می ذاره که شما باید این رو عوض کنید و به یه فایل php یا asp تغییر بدید که وقتی دکمه submit فشرده میشه اطلاعات به اون و سپس به ایمیلتون ارسال میشه
اگه php بخواین بعدن توضیح میدم
:graduated

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از mrmj :
وقتی با فرانت پیج می خواهید یه فرم بسازید به صورت پیش فرض Action اون رو --WEBBOT-SELF-- می ذاره که شما باید این رو عوض کنید و به یه فایل php یا asp تغییر بدید که وقتی دکمه submit فشرده میشه اطلاعات به اون و سپس به ایمیلتون ارسال میشه
اگه php بخواین بعدن توضیح میدم
:graduated
کاملا درسته
به جز فایلهایی با پسوندهای aspx, php از جاوا اسکریپت هم میشه استفاده کرد.

بالا