برگزیده های پرشین تولز

عکس العمل شما بعد از شکست در بازیها چیست؟

TOMASS ANJELLO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
با سلام
خدمت استاد عزیزم
آقا بهروز :happy:

من خيلي اهل بازي نيستم . اما يادمه خيلي سال پيش داشتم delta force را بازي مي كردم .

deltaforceblackhawkdown5b.jpg

اين بازي اصلا save نداشت . در يكي از مرحله ها نمي دانم از كجا يك سرباز مرا مدام مورد هدف قرار مي داد و در بازي delta force برخورد يك گلوله هم كافي بود تا سرباز اصلي بميرد و بازي over شود و از آن مرحله هم نمي توانستم بروم جلو . ديگه خيلي كفري ام كرده بود . ديگه ديدم داره روي اعصابم تاثير منفي مي زاره uninstall كردم
:happy: :happy: :happy:

اما همان شب قبل از خواب ناگهان به نظرم رسيد كه مي دانم سرباز دشمن كجاست . بيدار شدم و دوباره بازي را نصب كردم و رفتم سر وقت سرباز بخت برگشته .

:happy: :lol:

يادش به خير

چقدر آن روزها انرژي داشتيم

یاد آن روز ها بخیر و خوشی
یاد تاپیکهای شما هم در بخش بازیها بخیر
:happy:

ferferi

Registered User
لایک‌ها
1
من که شخصا با هیچ بازی غیر از فوتبال حال نمیکنم، رکورد بازی غیر فوتبالم مال نیدفوراسپید هستش که 5 دیقه بازی کردم بقیه بازی ها به 3 دیقه نمیرسه.
اما توی همین فوتبال هم با اینکه خیلی کم میبازم ولی باز هم پیش اومده که ببازم . در صورتی که بد بازی کرده باشم اعصابم به هم میخوره و تا چند بار نبرم آروم نمیگیرم ولی اگه خوب بازی کرده باشم اگه 60 بار دیگه با اختلاف ببرم بازم وجدانم عذاب میکشه و شب خوابم نمیبره!!!
من روی فوتبال خیلی تعصب دارم

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
من که شخصا با هیچ بازی غیر از فوتبال حال نمیکنم، رکورد بازی غیر فوتبالم مال نیدفوراسپید هستش که 5 دیقه بازی کردم بقیه بازی ها به 3 دیقه نمیرسه.
اما توی همین فوتبال هم با اینکه خیلی کم میبازم ولی باز هم پیش اومده که ببازم . در صورتی که بد بازی کرده باشم اعصابم به هم میخوره و تا چند بار نبرم آروم نمیگیرم ولی اگه خوب بازی کرده باشم اگه 60 بار دیگه با اختلاف ببرم بازم وجدانم عذاب میکشه و شب خوابم نمیبره!!!
من روی فوتبال خیلی تعصب دارم
منظورت کدوم فوتباله؟فیفا یا الون؟

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
ایول دمت گرم.فقط الون.
13.gif

ferferi

Registered User
لایک‌ها
1
ایول دمت گرم.فقط الون.
13.gif

خداییش بازی هیجان انگیز تر از فوتبال نیست، این بازی های تو سبک کانتر گذرا هستند و خوشیشون یک لحظه هستش اما واسه فوتبال میتونی کلی کری بخونی حتی وقتی بازی نمیکنی :D

eshgefilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
الون الون 66666666 فقط الون طبیعی تر دیگه نیست

arashkhan

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
7
من خیلی کم بازی می کنم.حداکثر بازیهایی که کردم دلتا فورس و آی جی آی و ... و آخریش هم فر کرای بوده. وقتی کم میارم به داداش میگم بره از اینترنت چیتش رو برداره بیاره. اون هم که تو اکثر فوروم های ایرانی و خارجی آیدی داره و کار مارو سه سوت انجام میده.

در کل فلسفه بازی رو حروم شدن وقت می دونم. این همه کار انجام بدی آخرش بنویسه you win . خیلی مسخره هست. اما در مورد فوتبال این فکرو نمی کنم. درست عین یک فوتبال واقعی باید وقت بذاری و کلی حال میده. "کاشکی کمپانی نیتندو کنسول مجازی فوتبال هم درست می کرد."

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
نه.هیچ بازی به نظر من هیجان Dota allstars رو نداره.کری خوندنش هم خوبه.اگه بازی کنید میفهمید چی میگم.خیلی زیبا و هیجان انگیزه.
به به... به نفر هم اينجا پيدا شد حد اقل اسمي از Dota allstars ببره، مپي كه به اندازه يه گيم كامل ارزش داره
هيجان بازي هم كه واقعا بالاست، حالا بعضيا ميگن بازي استراتژي rpg كه هيجان نداره!! ولي نميدونين وقتي 5 به 5 ميشينين پاي اين بازي 90 دقيقه تو سر و كله هم ميزنيم چه حالي ميده!

karnavaleroos

Registered User
لایک‌ها
0
چند ماهه بازی نمیکنم ولی شکست تو بازی استراتژیک خیلی دردناکه

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
چند ماهه بازی نمیکنم ولی شکست تو بازی استراتژیک خیلی دردناکه
تایید میشه.شکست تو بازی استراتژیک خیلی حال گیریه چون معمولا اگه از سیو قبلیت هم شروع کنی نمیتونی کارخاصی انجام بدی و باز شکست میخوری.

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
من که خیلی وقته گیم بازی نکردم. ولی اون موقع که اهلش بودم زیاد پیش میومد که تو مراحل مختلف بازیها شکست بخورم. مخصوصاً بایهای FPS. برا همین هیچوقت زیاد اعصلب خودمو خورد نمی کردم...
یادش سبز... چه خاطراتی دارم با بعضی از بازیا...

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یه زمانی عشق فیفا داشتم اما...
... اما الان فقط الون :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
مثه اینکه فیفا 07 بازی نکردین ، وگرنه این حرفو نمیزدین.
33.gif

کاملاً رو جزئیات کار کردن
تعویض شدنا رو نشون میده ، داوریش خیلی خیلی بهتره ، دیگه کریر نداره ، بخش MANEGER داره و و.....
67.gif

پیشنهاد میکنم پدیده ی جدید الکترونیک آرتز رو حتماً امتحان کنین .
3.gif

پشیمون نمیشین.
5.gif

razor-cs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
من اگه بازی رو تا یه جای حساس برم و ببازم محکم می کبونم روی میز. یه بار زدم رو میز شیشه میز شکست...
اگر هم کانتر آنلاین بازی کنم و لگ بگیرم کانترو می بندمو می رم یه چیزی می خورم بعد زنگ می زنم پشتیبانی اینترنت تا سرعت بره بالا و دوباره فردا شروع کنم به بازی کردن.

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
مثه اینکه فیفا 07 بازی نکردین ، وگرنه این حرفو نمیزدین.
33.gif

کاملاً رو جزئیات کار کردن
تعویض شدنا رو نشون میده ، داوریش خیلی خیلی بهتره ، دیگه کریر نداره ، بخش MANEGER داره و و.....
67.gif

پیشنهاد میکنم پدیده ی جدید الکترونیک آرتز رو حتماً امتحان کنین .
3.gif

پشیمون نمیشین.
5.gif

منم با شما موافقم فیفا یه چیز دیگست .
من وقتی گل می خورم تو فیفا دستمو می کشم رو موهام . گلم می زنم با مشت می کوبم چند تا روی میز . :lol:

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من الان دارم Warcraft III بازی می کنم، کمی قدیمی هست ولی مجموعۀ کاملش روی DVD رو گرفتم.
هیچ چیزی مثل بازی استراتژیک خوب نیست. بعد از شکست هم اینقدر تکرار می کنم بازی رو تا برنده بشم.

Behzaf

Registered User
لایک‌ها
0
تاپيک جالبيه کلی خنديدم :lol: من هميشه از بازیهایی که معقول سخت باشن لذت ميبرم و برعکس بازی اگه ساده باشه بيخيالش ميشم، از اونجايی که معمولاً استراتژی بازی ميکنم هميشه از باختن خوشم مياد چون از بازی با هريف يا کامپيوتر ساده خوشم نمياد
ولی در کل اگه تو يه مرحله گير کنم يه چند ساعتی ولش ميکنم بعد دوباره بازی ميکنم
ميدونم خيلی مثبت شد ولی حالا در مورد دوستم بگم که يکم موقع بازی احساساتی ميشه :
ايشون يبار بعد از باخت در بازی red alert 1 که خيلی روش ادعاش ميشد همچين به روی کيبرد بخت برگشته کوبيد که کل ميز کامپيوتر با مخلفات و مونيتر و... اومد پايين ،شيشه ميز هم شکست و خلاصه
102.gif
216.gif
...ما هر چند وقت يبار بايد برای حفظ امنيت جانی و مالی به ايشون بصورت مصلهتی ببازيم تا يوقت حادصه اي رخ نده
101.gif

البته بنظر من بهترين کار فکر کردنه، بايد بازی رو يمدت گزاشت کنار بعد دباره بازی کرد
مثلاً همين اخيرا يکی از دوستان در بازی indigo prophecy گير کرده بود و ميگفت 200 بار بازی کردم نميشه ردش کرد
308.gif
بعد من با يکی که اصلاً اين بازی رو بازی نکرده بود رفتيم بار اول بازی رو رد کرد!

بالا