برگزیده های پرشین تولز

عید تپون

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
امروز در اکثر کشورهای جهان عید فطر است و روز آخر ماه رمضان ایران. دیشب مثل سالهای پیش خیلی اخبار متناقض از اینکه ماه دیده شده یانه میآمد. ولی نهایتا ماه ندیده ها بیشتر شدند. حدود ساعت 10:30 بود که یک sms برره ای آمد: و̕ی گولَنجز که امشب هلال ما رویت نوشه .به گمانم فردارا عیدتپونش کرده بیدند. یک روز دیگه از خودتون تحمل در وَکنین ... . تعجب کردم sms رو برای بیت یکی از آقایانی که می گفت ماه در حال ثابت شدن است فرستادم. فکر کردم یک شوخی بوده. فرزند آن عالم جواب داد: فکر وَ کنم آخرش همین که شما از خودتان در وَ کردین وَشه. همین هم شد. ماه ثابت نشد. از خوانندگان خارج کشور که از آموزش زبان برره ای محرومند عذر خواهی می کنم.

خدا اعمال و عباداتتان را قبول کند و نماز و روزه هاتان مقبول درگاه حق!

امام سجاد دعای زیبائی برای وداع با رمضان دارد. فرصتهایی مثل رمضان فرصت تصفیه ی روح و پالایش درون است.

عید سعید فطر هم مبارک باشد. هر روزتان عید و پر شادمانی باشد. خواجه شیراز چه زیبا گفته است:

ساقی بیار باده که ماه صیام رفت

در ده قدح که موسم ناموس و نام رفت

مستم کن آنچنان که ندانم ز بیخودی

در عرصه ی خیال که آمد، کدام رفت

دل را که مرده بود حیاتی به جان رسید

تا بویی از نسیم می اش در مشام رفت

باز هم تبریک مجدد

http://webneveshteha.com/weblog/?id=2146307228

shazdeh kocholo

Registered User
لایک‌ها
50
به نقل از mehrdad1355 :
امروز در اکثر کشورهای جهان عید فطر است و روز آخر ماه رمضان ایران. دیشب مثل سالهای پیش خیلی اخبار متناقض از اینکه ماه دیده شده یانه میآمد. ولی نهایتا ماه ندیده ها بیشتر شدند. حدود ساعت 10:30 بود که یک sms برره ای آمد: و̕ی گولَنجز که امشب هلال ما رویت نوشه .به گمانم فردارا عیدتپونش کرده بیدند. یک روز دیگه از خودتون تحمل در وَکنین ... . تعجب کردم sms رو برای بیت یکی از آقایانی که می گفت ماه در حال ثابت شدن است فرستادم. فکر کردم یک شوخی بوده. فرزند آن عالم جواب داد: فکر وَ کنم آخرش همین که شما از خودتان در وَ کردین وَشه. همین هم شد. ماه ثابت نشد. از خوانندگان خارج کشور که از آموزش زبان برره ای محرومند عذر خواهی می کنم.

خدا اعمال و عباداتتان را قبول کند و نماز و روزه هاتان مقبول درگاه حق!

امام سجاد دعای زیبائی برای وداع با رمضان دارد. فرصتهایی مثل رمضان فرصت تصفیه ی روح و پالایش درون است.

عید سعید فطر هم مبارک باشد. هر روزتان عید و پر شادمانی باشد. خواجه شیراز چه زیبا گفته است:

ساقی بیار باده که ماه صیام رفت

در ده قدح که موسم ناموس و نام رفت

مستم کن آنچنان که ندانم ز بیخودی

در عرصه ی خیال که آمد، کدام رفت

دل را که مرده بود حیاتی به جان رسید

تا بویی از نسیم می اش در مشام رفت

باز هم تبریک مجدد

http://webneveshteha.com/weblog/?id=2146307228
من هم به مناسبت اين عيد از خودم تبريك دروكنم...
وزنيد آي وزنيد...

بالا