برگزیده های پرشین تولز

"فابيو كاپلو" به عنوان سرمربي تيم ملي فوتبال انگليس برگزيده شد

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
فوتبال نوین ایتالیا؟ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
فوتبال مریض ایتالیا رو نمیخوایم.
مطمئنم که کاپلو به این چرت و پرتا اعتقاد نداره .
ایتالیایی ها برن تیماشون رو درست کنن نمیخواد فوتبال رو به انگلسی ها یاد بدن.
کاپلو در حدی نیست که بخواد به انگلیسی ها درس بده.
در ضمن حرف های پدرام عزیز کاملا تایید میشه.
به عنوان یه طرفدار تیم ملی انگلیس از اومدن کاپلو خوشحالم و مطمئنم موفق میشه ولی از اینکه مربی انگلیس یه ایتالیاییه خیلی ناراحتم.
کاش مورینیو قبول میکرد.
من نمی دونم چرا این بابا رو اینقدر بزرگ کردن
طرف داره میاد مصاحبه کنه واسش موسیقی متن پدرخوانده میزارن..... والا ما که چیزی از این ایتالییها ندیدیم.....
ولی خدایی این حرف که ساچی زده( اگه زده باشه ) خیلی خیلی افتضاحه..... حالا دنیا مونده که شما ایتالییها بهشون فوتبال یاد بدین؟
من اگه به جای مسولین فوتبال انگلیس بودم کاپلو رو دعوت می کردم و بهش میگفتم بیا مربی انگلیس شو بعد وقتی قبول کرد بهش می گفتم مرد حسابی راستی راستی قبول کردی ما مخایم تو رو مربی انگلیس کنیم؟

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
کاش لااقل طرفدار تیمی مثل بارسلونا (عشق من!) یا منچستر یا ... بودید باز میشد گفت یه رقیب جدی هستید ولی بایرن که بابا همه میدونن این چند دوره اخیر کلا بود و نبودش فرقی نداشته با هم! :blush:

ای بابا....

اشکال نداره...2 بار قهرمانی هم خوبه...جدی می گم...نباید نا امید بشید....2 بار دیگه قهرمان شید شما هم می تونید به 4 بار قهرمانی در اروپا برسید...زیاد کار سختی نیست....

یه کم تلاش کنید تا 4-2 رو 4-4 کنید:lol::lol::lol:

Reprisal

Registered User
لایک‌ها
2
پدرام ماکای جان ، اگه بخوایم اینجوری حساب کنیم که ناتینگهام فارست و آژاکس و ... از امثال آرسنال قویترند !!
مهم " الآن " است
23.gif

"فابيو كاپلو" سرمربي ايتاليايي با امضاي قرارداد چهار و نيم ساله به ارزش ‪ ۸/۴‬ميليون يورو ، روز دوشنبه رسما به عنوان سرمربي تيم ملي فوتبال انگليس معرفي شد و قول كسب نتايج مهمي را داد.

به‌گزارش یوفا: سرمربي سابق باشگاه آث ميلان،رم،يوونتوس و رئال مادريد بااين قرارداد،عنوان گران قيمت‌ترين سرمربي در ميان سرمربيان تيم‌هاي ملي فوتبال جهان را يدك مي‌كشد.

وي در كنفرانس مطبوعاتي كه به صورت زنده در بريتانيا پخش شد، در حضور انبوه خبرنگاران گفت:افتخار بزرگي است و رويايي كه محقق شده.اين مسئوليتي است كه هركسي آرزو دارد و انتظارات سنگيني در پي آن است اما با تمام توان تلاش مي‌كنيم تا به اهدافمان دست يابيم.

كاپلو كه از روز ‪ ۷‬ژانويه (‪۱۷‬دي) رسما كار خود را آغاز مي‌كند، اظهار داشت جلسه‌اي با بازيكنان و سرمربيان خواهد داشت تا در مورد مشكلاتي كه موجب تضعيف تيم انگليس شده، بحث كنند.

وي گفت او هم مثل همه از ناكامي انگليس در راهيابي به جام ملتهاي اروپا شگفت زده‌شده و افزود: افتخار پوشيدن پيراهن اين تيم بايد براي همه بازيكنان انگيزه تلاش بيشتر باشد. مي‌خواهم آنها براي تيم ملي كشورشان همانطور بازي كنند كه براي باشگاهشان تلاش مي‌كنند.

كاپلو همچنين قول داد تا شروع اولين جلسه تمرين تيمش كه قبل از ديدار دوستانه روز ‪ ۱۷‬بهمن برابر سوييس است، زبان انگليسي را بياموزد.

وي كه در باشگاه رئال مادريد سرمربي "ديويد بكام" بوده، در مورد دعوت از او گفت: بكام بازيكن كليدي براي انگليس است و حتما او را مد نظر خواهم داشت اما هنوز يك ماه فرصت داريم كه تصميم بگيريم.

سرمربي سابق رئال با چهار دستيار ايتاليايي به لندن عزيمت كرده است.

Reprisal

Registered User
لایک‌ها
2
"ريموند دومنش" سرمربي تيم ملي فوتبال فرانسه پيش از اين هم ثابت كرده كه از هر چيز مرتبط با ايتاليا متنفر است حتي اگر يك ايتاليايي، سرمربي تيم ملي انگليس شود.

دومنش همچنان به جنگ زرگري با ايتاليايي‌ها ادامه مي‌دهد و اين بار تصميم اتحاديه انگليس در مورد انتخاب "فابيو كاپلو" به عنوان سرمربي تيم ملي اين كشور را آماج انتقاد قرار داده است.

وي درعين حال موضع احتياط را رها نكرده و مدعي است موضوع مخالفت او انتصاب سرمربي خارجي است نه فقط كاپلو.

اين سرمربي فرانسوي اظهارداشت: انتخاب كاپلو به عنوان سرمربي تيم ملي انگليس به ضرر همه سرمربيان انگليسي است. انگليس به سرمربي‌اي نياز دارد كه طرزفكر و روحيه مشابه با بازيكنانش داشته باشد.

وي تصريح كرد: نتايج ثابت مي‌كند چه كسي برحق است، دومنش يا اتحاديه فوتبال انگليس؟
فرانسه و انگليس در ماه مارس در شهر پاريس ديدار دوستانه‌اي برگزار خواهند كرد.

هيات مديره‌اتحاديه فوتبال انگليس پنجشنبه شب انتخاب كاپلو را به‌عنوان سرمربي آينده تيم ملي اين كشور تاييد كرد و اين ايتاليايي ديشب وارد لندن شد.

كاپلو متولد ‪۱۹۴۶‬است وفوتبال حرفه‌اي راازسن ‪۱۸‬سالگي در باشگاه "اسپال" آغاز كرد.

وي در سال‌هاي ‪ ۱۹۶۷‬تا ‪ ۱۹۶۹‬در باشگاه رم، هفت سال از ‪ ۱۹۶۹‬تا ‪ ۱۹۷۶‬در يوونتوس و سه سال آخر عمر بازيگري خود از ‪ ۱۹۷۶‬تا ‪ ۱۹۷۹‬را در آ.ث ميلان سپري كرد.

او همچنين از‪ ۱۹۷۲‬تا ‪ ۳۲ ،۱۹۷۶‬بار در تيم ملي ايتاليا بازي كرده و هشت گل نيز براي اين تيم به ثمر رسانده است.

كاپلو در مقام سرمربي در باشگاه‌هاي بزرگ اروپايي نيز كار كرده است.

وي دودوره پنج و يك ساله از سال ‪ ۱۹۹۱‬تا ‪ ۱۹۶۶‬و ‪ ۱۹۹۷‬تا ‪ ۱۹۹۸‬در ميلان، دو دوره مشابه يك ساله از ‪ ۱۹۹۶‬تا ‪ ۱۹۹۷‬و ‪ ۲۰۰۶‬تا ‪ ۲۰۰۷‬در رئال مادريد اسپانيا،پنج سال از ‪۱۹۹۹‬تا‪ ۲۰۰۴‬در رم و دو سال از ‪ ۲۰۰۴‬تا‪ ۲۰۰۶‬در يوونتوس كار كرده است.

اين مربي‌ايتاليايي تاكنون موفق به بردن ‪ ۹‬جام قهرماني در دوره ‪ ۱۶‬ساله مربيگري خود شده است.

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
پدرام ماکای جان ، اگه بخوایم اینجوری حساب کنیم که ناتینگهام فارست و آژاکس و ... از امثال آرسنال قویترند !!
مهم " الآن " است
23.gif

بله دوست عزیز...کاملا حق با شماست.... این بدیهی که تیمی مثل آژاکس البته و صد البته از تیمی مثل آرسنال پر افتخار تره...ولی در شرایط کنونی آرسنال خیلی قوی تره...

اما در کل اگه بپرسن کدوم یک باشگاه بزرگتریه نمیشه به 2-3 سال اخیر نگاه کرد و حکم کرد...البته که آژاکس باشگاه بزرگتریه...;)

اما در مورد بایرن علاوه بر اون موردی که گفتم ما در این سالهای اخیر اون غول های باواریا که وحشت و نوعی استرس رو در دل هواداران و بازیکنان تیم حریف می انداختند نیستیم اما زیاد هم به این و اون باج ندادیم...

مثلا مگه در اوج نا آمادگی(به قول شما و ...) به همین آرسنال بعد از 50 بازی که میگفتن نباخته و فلان کرده و بهمان کرده و سیستم بلوری و الماسی ونگر:wacko::lol::lol::lol: همه فوتبال جزیره رو به تسخیر در آورده در المپیک مونیخ 3 تا نتاپوندیم....مگه تیم هایی مثل منچستر و اینتر و یوونتوس و رئال و.... رو بارها و بارها نبردیم و از همه مهم تر مگه سریع ترین گل تاریخ رقابت ها رو نزدیم:happy::happy::happy:همین بارسلونا رو مگه در آخرین بازی رسمی 3-1 نبردیم:happy::happy:و....................

البته من می دونم همه از بایرن انتظار دارن مثل اون سال ها 8 تا 8 تا به رئال بزنه و یا یه بار دیگه 3 سال متوالی قهرمان اروپا بشه(البته جون داداش نه با "ت";)) و.....قبول دارم نسبت به اون دوران کمی افت کردیم ولی دوباره به اون دوران باز خواهیم گشت:cool:

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
کرواسی 1 - 4 انگلیس

تقدیم به همه ی کساییکه که باد به گلو انداختن و گفتن کاپلو به هیچ جا نمی رسه. ;) کرواسی در زمین خودش لگدمال شد و این تازه شروع راهه.

بد نیست به جای زیر سئوال بردن مربی بزرگی که بار های بار خودش رو در تیم های مختلف ثابت کرده، کمی به خودتون نگاه کنید... و بعد فکر کنید. ;)

http://************/files/sb20p911c1mdirn00l9j.jpg

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
بازی انگلیس مقابل کرواسی رو دیدم البته نیمه دوم رو باید بگم که انگلیس فوق العاده خوب بازی می‌کرد یعنی کل بازی توی دست بازیکنای انگلیسی بود حالا نمی‌دونم ده نفره شدن تیم کرواسی سبب این مسئله بود یا خلاقیت کاپلو. البته توی این مسئله که کاپلو مربی خیلی بزرگی هست هیچ شکی نیست ولی من نسبت به بازیکنای تیم ملی انگلیس یکم مشکوکم که همین طوری تا آخر خوب و مستحکم بازی کنن.

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
کرواسی 1 - 4 انگلیس

تقدیم به همه ی کساییکه که باد به گلو انداختن و گفتن کاپلو به هیچ جا نمی رسه. ;) کرواسی در زمین خودش لگدمال شد و این تازه شروع راهه.

بد نیست به جای زیر سئوال بردن مربی بزرگی که بار های بار خودش رو در تیم های مختلف ثابت کرده، کمی به خودتون نگاه کنید... و بعد فکر کنید. ;)

با منی دیگه؟! :D

هر چی که هست من دوس دارم با انگلیس و برای انگلیس موفق باشه . به هر حال فکر نکنم انکار کنی که ایتالیایی های مغرور خیلی خوشحال شدن که مربی ای از کشورشون مربی یه تیم بزرگ مثل انگلیس شده (کاری که ایتالیایی ها هیچ وقت در مورد کشور خودشون نمی کنن و نمی پسندن) من امشب بازی رو دیدم .و ولکات عالی بود . گل کرواسی هم که در واقع خطا بود ...

قبلا هم گفتن الان هم میگم: باید منتظر بود . انگلیس تیمی نیست که با صعود خوشحال بشه اونها قهرمانی جام جهانی میخوان . کاپلو همه ی بازیهای مقدماتی رو هم که اینجوری بازی کنه اگه نخواد نتایج خوبی توی جام جهانی بگیره همون بلایی سرش میاد که سر مک لارن اومد

به هر حال امیدوارم که انگلیس موفق باشه خواه با دون فابیو خواه بدون اون ...

Last edited:

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
من با اینکه تیم انگلستان رو خیلی دوست میدارم و مطمئنم امسال با روحیه مضاعف به میدان اومدن...ولی خب این انگلیس هنوز fh اون دوران طلاییش کمی فاصله داره...با چند تا بازی خوب انگشت شمار نمیشه هنوز محک اش زد..

و امیدوارم انگلستان صعود کنه و در جام جهانی با آلمان بخوره...:D

جدول نتایج:

http://************/files/7qp03cgnqj9atjd5w3x6.jpg

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
کرواسی 1 - 4 انگلیس

البته اين نتايج براي كاپلو هدف اصلي نيست . مطمئن باشيد كاپلو ادامه خواهد داد .
اما خوشحالم كه بالاخره محمود ياوري انگلستان ( بعضي از دوستان كاپلو رو با ياوري مقايسه كرده بودند) تونست نشون بده علم اون سرتره يا نظرات منتقدانش .

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
اوه اوه

4 تا زد :blink:

دمش گرم. من دیشب ندیدم. چه کار کرده:eek: . بکام هم بازی کرد ؟

بکام 6 دقیقه ی پایانی به جای ولکات اومد تو زمین . بازی قشنگی نبود . گل اول انگلیس روی اشتباه مدافع کرواسی به دست اومد , بقیه ی بازی هم خیلی دلچسب نبود

Roodbaraki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کرواسی 1 - 4 انگلیس

این کاپلو مربی خوبی هست ولی بیچاره دستش نمک نداره!
هنوز هم باورم نمیشه بعد از قهرمانی به اون شکل از رئال اخراجش کردند :(
بازی دیشب خیلی حال داد چون با یکی از دوستان سر ولکات شرط بسته بودیم که من بردم ;)

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
بازی انگلیس مقابل کرواسی رو دیدم البته نیمه دوم رو باید بگم که انگلیس فوق العاده خوب بازی می‌کرد یعنی کل بازی توی دست بازیکنای انگلیسی بود حالا نمی‌دونم ده نفره شدن تیم کرواسی سبب این مسئله بود یا خلاقیت کاپلو. البته توی این مسئله که کاپلو مربی خیلی بزرگی هست هیچ شکی نیست ولی من نسبت به بازیکنای تیم ملی انگلیس یکم مشکوکم که همین طوری تا آخر خوب و مستحکم بازی کنن.

این مشکل های روحی روانی هست که همیشه با انگلیسی ها بوده. فکر میکنم فرق کاپلو با امثال اریکسون و مک لارن در همینه، قدرت ***** داره. اگه کاپلو نتونه این تیم رو جمع و جور کنه، کی میتونه؟ :rolleyes:

با منی دیگه؟! :D

هر چی که هست من دوس دارم با انگلیس و برای انگلیس موفق باشه . به هر حال فکر نکنم انکار کنی که ایتالیایی های مغرور خیلی خوشحال شدن که مربی ای از کشورشون مربی یه تیم بزرگ مثل انگلیس شده (کاری که ایتالیایی ها هیچ وقت در مورد کشور خودشون نمی کنن و نمی پسندن) من امشب بازی رو دیدم .و ولکات عالی بود . گل کرواسی هم که در واقع خطا بود ...

قبلا هم گفتن الان هم میگم: باید منتظر بود . انگلیس تیمی نیست که با صعود خوشحال بشه اونها قهرمانی جام جهانی میخوان . کاپلو همه ی بازیهای مقدماتی رو هم که اینجوری بازی کنه اگه نخواد نتایج خوبی توی جام جهانی بگیره همون بلایی سرش میاد که سر مک لارن اومد

به هر حال امیدوارم که انگلیس موفق باشه خواه با دون فابیو خواه بدون اون ...

نه دقیقا! یادمه وقتی این تاپیک زده شد نظرات تند و تیزی دادید. قبل از پست نرفتم ببینم تو هم جزو شون بودی یا نه. البته در اینکه هیچوقت میونه'ت با ایتالیایی جور نبوده که شکی نیست. ;)

قدرت اصلی کاپلو قدرت تاکتیکی نیست (هر چند تاکتیسین بزرگیه). قدرت کاپلو یه جورایی روحیه ای هست. انگلیسی ها به چنین مربی ای نیاز دارن تا از خودشون و توانایی هاشون مطمئن باشن. مک لارن که در این زمینه یه جوک بود! کاپلو ابهت و کاریزما داره و بازیکن های زیر دست اش به یه خود باوری میرسن! وگرنه انگلیس همیشه بازیکن های بزرگ و خوب داشته (یه جورایی مثل اینتر دهه نود و اوائل 2000 هستن؛ تیمی که پر از بازیکن های خوب و فوق ستاره بود ولی معمولا از لحاظ روحی شکست میخورد - که الان به لطف یه سری فاکتور اون حس شون از بین رفته متاسفانه).

من فکر میکنم الان انگلیس انقدر از این برد - اون هم از تیمی که اونجوری تو ومبلی تحقیر شون کرد - روحیه میگیره که سخت بشه متوقف شون کرد. شاید هم اشتباه میکنم... زمان مشخص میکنه.

//

خب معلومه ایتالیایی ها و طرفدار های ایتالیا از اینکه یه ایتالیایی میشه سرمربی فوتبال کشوری مثل انگلیس خوشحال میشن. کجاش بده؟ :D قبول دارم ایتالیایی ها هیچوقت حاضر نیستن مربی خارجی بیارن. حس ناسیونالیستی شون یک طرف، اینکه خودش معمولا مربی های بزرگ داشتن یک طرف دیگه. ;)

بازی دیشب خیلی حال داد چون با یکی از دوستان سر ولکات شرط بسته بودیم که من بردم ;)
نمیدونم چرا منو یاد جوونی های اوون میندازه. امیدوارم البته به سرنوشت اون دچار نشه!

بالا