برگزیده های پرشین تولز

فروشندگان لپتاپ و خدمات پس از فروش

pesarkhale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای خرید لپ تاپ سونی و یا dellکدوم یکی از اینا بهترند؟
1-نقش
2- ایران رهجو
3-پارسه
4-دیجیتال
5-امرتات
.......

notaly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان گرامی ، در صورت نیاز به هر گونه اطلاعات فنی ِ سخت افزاری و نرم افزاری و نیز قیمت روز نوت بوک و گارانتی ها ی آن و از این قبیل میتوانید به سایت http://www.notaly.com مراجعه کنید .

dr-faust

Registered User
لایک‌ها
8
دوستانی که مطلعند و آگاه .پس چرا کسی اینجا چیزی نمی نویسه که باید توی این بازار بلبشوی لپ تاپ از کی خرید کرد ؟از کدوم گارانتی؟ لطفا یه راهنمایی بکنید دوستان مبتدی رو که کلاه سرشون نره .
من الان میخوام لپ تاپ بخرم بزرگتریم مشکلم ااینه که از کدوم شرکت بخرم؟
آی گفتی! من دو هفته هست دارم این تو چرخ میزنم. فقط گیج میشم.
این طور که من نتیجه گیری کردم برای dell اصلا دنبال گارانتی نباش یا برو سراغ ایران لپتاپ که ادعا میکنه نماینده رسمیه dell هستش. برای گارانتی خوب هم asus شرکت توسعه و تجارت رایانه که به نظر من نسبت به دل گرونه.
یک صحبت دیگه هم اینه که اصلا دنبال گارانتی ایران نباش ولی خب آدم نمیتونه که با حداقل 1 میلیون پول ریسک کنه.

عادل

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
0
آی گفتی! من دو هفته هست دارم این تو چرخ میزنم. فقط گیج میشم.
این طور که من نتیجه گیری کردم برای dell اصلا دنبال گارانتی نباش یا برو سراغ ایران لپتاپ که ادعا میکنه نماینده رسمیه dell هستش. برای گارانتی خوب هم asus شرکت توسعه و تجارت رایانه که به نظر من نسبت به دل گرونه.
یک صحبت دیگه هم اینه که اصلا دنبال گارانتی ایران نباش ولی خب آدم نمیتونه که با حداقل 1 میلیون پول ریسک کنه.
در تایید شما باید بگم:
یک:
هر سه شرکت زیگورات، ابزار پیشرو و ایران لپتاپ ادعای نمایندگی دل را دارند!
دل هیچ نماینده رسمی خدمات پس از فروش ندارد! ایران تحریم می باشد!

دو:
اکثر شرکت های گارانتی کننده در ایران، موارد بدی در کارنامه یشان دارند! این مسئله در اکثر گارانتی های ایران، وجود دارد. تعداد زیادی نوت بوک خریده اند و دچار مشکل نشده اند!

Nikonian

Registered User
لایک‌ها
5
يك آدرس معتبر براي تعميرات و ارتقاي لپتاپ با بروبچه هاي خوب و خونگرم.
http://www.shabakehpardazan.com/

تلفن:
۸۷۸۱۱۷۴

تلفاکس:
۸۷۷۹۷۶۸

ايميل:
[email protected]
shabakehpardazan @hotmail.com

آدرس:
ميرداماد-روبروی ساختمان اسکان -مجتمع کامپيوتری پايتخت ط ۳ -برج B -شماره ۳۶۷

دوستان عزیز متاسفانه من نیز تجربه تلخ خرید از این بچه های خونگرم رو دارم و خونشون اینقدر گرمه که منو سوزوند ! جون هر کسی که دوسش دارید از این شبکه پردازان نخرید ! لپتاپ با سی دی رایتر رو به جای دی وی دی رایتر به مردم میفروشند ..... اگر طرف فهمید که میگن : آقا شرمنده بفرست بیاد ...به ما هم به اسم DVDRW دادن :wacko: یعنی چی ؟ قسم میخوره میگه که این لپتاپ فقط در جعبه اش باز شده و آکبنده ولی می فرسته برات میبینی که ... :eek:
دیگه چی بگم ؟ فکر کنم که کافی باشه ! راستی وقتی هم مرجوع کردم ... گفتش که ما اینجا پول نداریم که به شما بدیم و چک میدیم به شما ....اگر هم مشکلی هست پول پیک اش رو بدید تا بفرستم چک رو براتون نقدش کنه :wacko: :wacko: :wacko:

عادل

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
0
شرکت تحقيق و توسعه فن آوري
http://www.techrdco.com

توضیحات از خود سایت شرکت:

شرکت تحقيق و توسعه فن آوري افتخار دارد عرضه کننده برترين محصولات کامپيوترهاي قابل حمل (نوت بوک) ایسر(Acer)، دل(Dell) و فوجیتسو زیمنس(Fujitsu SIEMENS) و مانیتور (LCD) ایسر(Acer) با بهترین قیمت ها درسطح ايران باشد، مدلهاي اين محصولات را ميتوانيد در دسته بندي ها و گروههاي ارائه شده مشاهده نماييد.

کلیه نوت بوک ها دارای یکسال گارانتی طلایی شرکت تحقيق و توسعه فن آوري می باشند.

yousofnejad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
انواع نوت بوک 80هزارتومان زیرقیمت بازار
فروش برندهای toshiba-IBM lenovo-HP-DELL-fujitsu siemens-compaq-packard-acer....
با 60تا 100 تومان کمتر از پایین ترین قیمتی که دارید
فقط مقایسه کنید

تماس بگیرید = به توافق می رسیم
عمده=کمتر از هر جایی - برای لیست قیمت عمده فروشی تماس بگیرید
لیست لپ تاپ ها:
www.try.askco.org/laptops.xls
نوت بوک مورد نظرتان را با کمترین قیمتی که دارید بگویید از من قیمت بگیرید مقایسه کنید
قیمت کمتر=فروش بیشتر=سود هر دو طرف
09153180224
[email protected]

alan 2ta 64004megcache daram1220000 ba garanti khodam va international

Lapbook

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمنت دوستان عزیز
میخوام بدونم تو این گارانتیهای معروف مثل نقش امرتات و جدیدا ارتاک و هایتک کدوم بهتر جوابگو بوده و هستند ضمنا نقش با اون تابلوی بزرگ سردر پایتخت چطور لطفا یک راهنمایی به ما بدین متشکرم:specool:

pesarkhale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمنت دوستان عزیز
میخوام بدونم تو این گارانتیهای معروف مثل نقش امرتات و جدیدا ارتاک و هایتک کدوم بهتر جوابگو بوده و هستند ضمنا نقش با اون تابلوی بزرگ سردر ÷ایتخت چطور لطفا یک راهنمایی به ما بدین متشکرم:specool:

من که دوستم از امرتات خریده و یک بار که رفت گارانتی برخورد خیلی خوبی باهاش داشتند و به کارش هم رسیدگی شده بود البته مشکل سخت افزاری نداشت .حالا نمیدونم که امرتات چون اول کارشه داره این طور میکنه یا اینکه همینطور قرار بمونه!!

Lapbook

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که دوستم از امرتات خریده و یک بار که رفت گارانتی برخورد خیلی خوبی باهاش داشتند و به کارش هم رسیدگی شده بود البته مشکل سخت افزاری نداشت .حالا نمیدونم که امرتات چون اول کارشه داره این طور میکنه یا اینکه همینطور قرار بمونه!!

با سلام
همینجوره که گفتید امرتات تازه شروع به کار کرده و خیلی هم خوب تبلیغ کرده ولی من چون باید برای چندتا از همکارام که به من اعتماد کردند لپتاپ بخرم می خوام مطمئن باشم چون نقش هم چند سالی هست که داره کار میکنه ولی قیمتهاشون به جاهای دیگه مثل ارتاک یکم بالاتر است همنین برام مشکل ساز شده به هرحال ممنونم:specool:

ipc110

Registered User
لایک‌ها
52
با سلام
همینجوره که گفتید امرتات تازه شروع به کار کرده و خیلی هم خوب تبلیغ کرده ولی من چون باید برای چندتا از همکارام که به من اعتماد کردند لپتاپ بخرم می خوام مطمئن باشم چون نقش هم چند سالی هست که داره کار میکنه ولی قیمتهاشون به جاهای دیگه مثل ارتاک یکم بالاتر است همنین برام مشکل ساز شده به هرحال ممنونم:specool:

نشانی زیر را ببینید:
HTTP://WWW.IPC110.PERSIANBLOG.COM

فاضلی

Lapbook

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نشانی زیر را ببینید:

فاضلی
با سلام خدمت جناب آقای فاضلی
می خواستم بدونم مدلهایی که معرفی نمودین با چه شرایط گارانتی است و نام گارانتی شما و همچنین نام شرکت و آدرس آن را نیز برای من قید بفرماییدو برای همکار قیمتها چگونه هستش؟
ممنونم:specool:

ipc110

Registered User
لایک‌ها
52
با سلام خدمت جناب آقای فاضلی
می خواستم بدونم مدلهایی که معرفی نمودین با چه شرایط گارانتی است و نام گارانتی شما و همچنین نام شرکت و آدرس آن را نیز برای من قید بفرماییدو برای همکار قیمتها چگونه هستش؟
ممنونم:specool:

سلام
کلیه لپ تاپهای ذکر شده با یک سال گارانتی ایران (امرتات) ارائه می شود.
قیمتهای همکار را هم باید تلفنی تماس بگیرید تا خدمتتان عرض کنم.

فاضلی- تهران
تلفن: 88942935
همراه: 09121597922

saminoooooooooo

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
لطفآ چند نمایندگی یا جایی که کارش خوب باشه برای سرویس و تعمیر لپ تاپ ایسر معرفی بفرمایید

کرج یا تهران!

ipc110

Registered User
لایک‌ها
52

arashp30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نشانی زیر را ببینید:

فاضلی

آقاي فاضلي سلام.
قيمت اين لپ تاپ رو مي خواست با مشخصاتي كه واستون نوشتم:
CPU : Intel 2.0 Dual 2 Core
Cache : 4 MB
RAM : 1024 MB (667 MHz)
HDD : 120 GB SATA
LCD : 15.4" WXGA TrueLife (Brite)
VGA 256 MB Dedicated ATI X1400
DVD+RW
Wi-Fi / Bluetooth
5 in 1 Card Reader
Windows XP Home
9 Cell Battery
Weight 2.8 Kg
Made in Ireland

با گارانتي امرتات. گارانتيش به چه شكل هست؟ آيا تمام قطعات جز گارانتي هستش؟ چند سال گارانتي؟ گارانتي تعويض داره؟ لطفاً يك كمي توضيح بدين. من تو اين هفته ميام پايتخت مي گيرم. ممنون مي شم راهنمايي كنيد.

Luxor

Registered User
لایک‌ها
22
سلام خدمت دوستان و عرض ادب و احترام

من تمامی صفحات و لینک هارو مرور کردم...خب وب سایت های مناسب و قوی خیلی کم بودند یا تخصصصی بودند مثل Zigorat که Dell بفروش می رسوند!و من دنبال Sony و Fujitso ...

از آقا اسفندیار گل و بقیه دوستان هم ممنون که لینک و توضیحات خوبی رو ارائه داده بودند...

اما بهترین سایت ها از دید من نقش و آرتین بود!
البته ایران رهجو خیلی جالب بود اما سایتش قیمت نداشت و با تماس من هم گفتند مدل در خواستی شما آمریکائی است و در ایرن نمی آید!:blink: خواستند لیست قیمت برام fax کنند که من fax نداشتم و بدون قیمت موندم!
در تماس با داده سیستم های ایران و ایران نوت بوک برای پرسیدن قیمت یک فقره T4215 گفتند که هفته آینده جنس براشون می رسه!
فروشگاه بهین هم که تا اسم این محصول رو اوردم داشتند گوشی روقطع می کردند (نمی دونم با کی قبلش دعوا کرده بودند؟!)
//----- خوبه بعضی جاها درست جواب می دن!:hmm:
تماس بعدی با آرتین رایان بود....
که خوب خدا رو شکر مدلی که من می خواستم توی سایتشون بود!!اما 80 تومن از جاهای دیگه مثل رایان گستر و نقش گرونتر بود... و جالابتر بشنوید....من دیروز...که زنگ زدم گفتند این مدل را نداریم!اما تو سایش بوده!
اما امروز یه دوست با حوصله و مودب جواب همه سوالات من رو داد و من با خیا ل راحت گوشی رو گذاشتم!
ایشون گرون تر بودن قیمت رو به خاطر گارانتی امرتات ذکر کردند:wacko: !

اما مدل سونی sz 430 N/B که من می خواستم در رایان گستر 2.140 و در نقش 2.150 و در آرتین 2.230 قیمت خورد!
حالا ببینید گارانتی که در ایران تحریم شده آنچنان معنی ندارد چقدر روی قیمت اثر می گذارد!
اینم از وضعیت پرس و جوی تلفنی قبل از خرید!!حالا فکر کنید وقتی خریدید گارانتی های این شرکت ها چگونه برخورد می کنند !!

پیروز باشید و سر بلند

بالا