برگزیده های پرشین تولز

فروش اقساطی گوشی ولبتاب وتبلت بابهترین شرایط بازاردیجی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hameche

Registered User
لایک‌ها
339
والا به نظر من باید چند روزی صبر میکردید و قضاوت بد نمیکردید
البته نظر شخصیمه

hameche

Registered User
لایک‌ها
339
بالاخره هر کس شرایطی داره شاید براش مقدوره یا شایدم ارزون تر میتونه گیر بیاره که براش سود بشه
البته بازم میگم نظر شخصیمه

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
دادا هر چی ارزون دیگه جنس 1500 رو 600تومن گیر نمیاره که>امدو تو یه روز 20 تا گوشی نوت 3 خواستن همه هم 500پیش دادن بقیشو از کجا میخواد بیاره تهیه کنه ؟کسی که همچین پولی داشته باشه دیگه نمیاد اینجوری کاسبی کنه که انقده راه های بهترو پر سود تر هست که من از روز اول خواستم بگم به دوستان اما نگفتم الانم پشیمونم که چرا نگفتم کلا حس بدی داشتم چون چند چا همین داستان پیش امده بود

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
محروم از فعالیت تجاری ؟! :eek:
عجب ! , تازه میخواستیم قیمت بگیریما

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
بعد هم نمیخوام توهین کنم ولی کسی که طرز برخورد و رفتارش با مشتریش اینجوریه هر چقد مشتری بد رفتار بوده باشه اصلا کاسب نیست تو این دوره وزمونه که روابط عمومی حرف اولو میزنه

arashiv

Registered User
لایک‌ها
18
داش مهران @mehran0152 واسه خودت دو تا صفحه مطلب گذاشتی!
من که پولو مدارکو دادم قراره 3شنبه برام پست کنن!ببینیم چی میشه!

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
انشاالله که بهتون میدن
من حرف سر چیز دیگه است
شمام دقیق فکر کنین میبینین جور در نمیاد

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
الان شما به چه اعتمادی مدارکتونو دادین؟سفته دادین؟

jeri

Registered User
لایک‌ها
37
منم پول و مدارک رو ارسال کردم و فکر نمیکنم با توجه به صحبتی که با ایشون داشتم نیت بدی داشته باشه .
انشاله همی چی درست میشه

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
@mehran0152 گوشی اونجا ارزون هست نیاز به سرمایه زیادی نیست , چون گوشی قاچاقه و داره با قیمت تهران و سایت ها میفروشه یعنی کلی سود :rolleyes:
حالا اینکه بنده خدا مشکل داره یا نداره رو فکر میکنم زود باشه برای قضاوت , ببینیم گوشی این دوستان ارسال میشه یا خیر

Adin

Registered User
لایک‌ها
769

خریت کردین اساسی ...

آقایان زنان بیوه زنان گرامی ... خواهشا تا اطلاع بعدی نه باهاش تماس بگیری نه پول واریز کنین ...

یه مورد رو میخوام بگم که متوجه بشین :

این بابا از پوریا پول گرفت و حتی براش گوشی هم نخرید به همین دلیل هم هیچ موقع شماره رهگیری پست نداد.. با هزار منت و خواهش به ما گفته که شما الکی بگین من گوشی رو فرستادم ... در صورتی که اصلا و ابدا گوشی پست نشده ... ما هم قراره فردا پول رو بگیریم .. اون هم اگر بتونیم.. پس خواهشا خریت دیگه ای نکنین و پولی واریز نکنین به این کلاهبردار ...

اینقدر شیر فهمتون کنم که این بابا حتی آدرس خونه اش رو هم اشتباه داده .... حالیتون باشه .. آدرس هم آدرس درستی نیست . هیچ اطلاعاتی راجع به شماره شناسنامه یا تاریخ تولدش شما ندارین .. فقط یه شماره تلفن دارین . زرتی پول رو واریز نکنین که خریت محضه.

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
خریت کردین اساسی ...

آقایان زنان بیوه زنان گرامی ... خواهشا تا اطلاع بعدی نه باهاش تماس بگیری نه پول واریز کنین ...

یه مورد رو میخوام بگم که متوجه بشین :

این بابا از پوریا پول گرفت و حتی براش گوشی هم نخرید به همین دلیل هم هیچ موقع شماره رهگیری پست نداد.. با هزار منت و خواهش به ما گفته که شما الکی بگین من گوشی رو فرستادم ... در صورتی که اصلا و ابدا گوشی پست نشده ... ما هم قراره فردا پول رو بگیریم .. اون هم اگر بتونیم.. پس خواهشا خریت دیگه ای نکنین و پولی واریز نکنین به این کلاهبردار ...

اینقدر شیر فهمتون کنم که این بابا حتی آدرس خونه اش رو هم اشتباه داده .... حالیتون باشه .. آدرس هم آدرس درستی نیست . هیچ اطلاعاتی راجع به شماره شناسنامه یا تاریخ تولدش شما ندارین .. فقط یه شماره تلفن دارین . زرتی پول رو واریز نکنین که خریت محضه.
با کمال شرمندگی حق با این داداشمونه از روز اول خواستم به همه بگم بابا بچه ها واقعا من تعجب میکنم یه جا که باید سخت بگیرین بیخیالین جایی که باید راحت گرفت سخت میگیرین

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
الان دقیقا از کجا به گچساران راهه که قاچاق بشه ؟!!!!

شما از کجا میدونی این بنده خدا اصلا گچسارانه ؟ این که ادرس منزل رو هم اشتباه گفته
در ضمن من کلی عرض کردم , چیزی که هنوز دست دلال نیافتاده قطعا ارزونه تره :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا