برگزیده های پرشین تولز

فروش اقساطی گوشی ولبتاب وتبلت بابهترین شرایط بازاردیجی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
سلام برار.اگه یه تومن پیش بدی قسطش 6 ماهه میشه ماهی 196000 تومن.من درخدمتم.بجای چک سفته ازبانک ملی بگیربرار.سفته که دیگه نمیخوادبه کسی روبزنی
زه خاستن که ایخوم ولی سابقه خوت رفیقت کمه تری اول فرسنی سی مو بعد پیل و چک پست کنم سیت یا نه مونه نصف بچل ایچو ایشنن

kolange

Registered User
لایک‌ها
2,097
قیمت این لبتاپ رو میخواستم وچند میدید نقدی؟

HP Pavilion e053 .
15.6
i5
4gig رم . 2 گیگ گرافیک 8670

پرسیکا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
زه خاستن که ایخوم ولی سابقه خوت رفیقت کمه تری اول فرسنی سی مو بعد پیل و چک پست کنم سیت یا نه مونه نصف بچل ایچو ایشنن
باعرض معذرت مو اول پیل ایسونم ومدارک بعدپست ایکنم..درخدمتم.اقای aryan_007 کاربقدیمی انجمنه ونماینده منه باهاش گفتگوکن وسفارش بده من در خدمتم.شمارش هم 09355091716

aryan_007

Registered User
لایک‌ها
39
اتفاقا توی تاپیک شکایت اکسپریا زد آقای smart.pro از شما خیلی شاکس بودن و حاضر نشدن واسطه بشی حالا سابقه من کمه ولی خدا رو شکر از این مشکلا نداشتم.

aryan_007

Registered User
لایک‌ها
39
آرین عزیز اگه میشه شماره همراه خودتون و دوستمون پرسیکا رو برام بفرستید...
ممنون
درود . دوست عزیز شماره من رو توی پست قبلی میتونی پیدا کنی ...در خدمتم

پرسیکا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بچه ها وقتی خودتون ایقد همدیگرو میکوبین پس دیگران حق دارن اعتماد نکنن.حداقل خودتون حرمت همدیگه روداشته باشین.بیخیال شین داداش.ایقد به هم نپرین وسط مردم.حداقل به هم خصوصی بگین.الان کاربرا میگن اینا دیگه کی هستن؟

aryan_007

Registered User
لایک‌ها
39
بچه ها وقتی خودتون ایقد همدیگرو میکوبین پس دیگران حق دارن اعتماد نکنن.حداقل خودتون حرمت همدیگه روداشته باشین.بیخیال شین داداش.ایقد به هم نپرین وسط مردم.حداقل به هم خصوصی بگین.الان کاربرا میگن اینا دیگه کی هستن؟
حق با شماست . آقا حمید من عذر میخوام...

prodoctornuke

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
48
استارتر عزیز کارتون جای تقدیر داره اول. دوم اخوی شما باید یه اعتماد سازی درست انجام بدید .ببینید ریسکش زیاده کسی چک یا سفته بده به شما بعد یکماه جنس تحویل بگیره
شما ببینید کسی از بچه ها زیاد میلی به اینکار نداره
شما ببینید میتونید یه کار کنید چند تا نماینده معتبر پیدا کنید توی بچه ها به عنوان واسطه
من وجه رو به حساب شما واریز میکنم شما هم بجاش چک یا سفته بدید به واسطه به عنوان امانتدار
بعد شما سفارش رو به واسطه تخویل بدید ایشون هم جنس رو به خریدار بده و مدارک و باقی چیزا رو برای شما ارسال کنه
من خودم حاظرم براتون اینکار رو توی اصفهان انجام بدم
بعد یه مدت هم شما کارتون جا میفته و میتونید خودتون مستقیم اینکار رو انجام بدید

aryan_007

Registered User
لایک‌ها
39
استارتر عزیز کارتون جای تقدیر داره اول. دوم اخوی شما باید یه اعتماد سازی درست انجام بدید .ببینید ریسکش زیاده کسی چک یا سفته بده به شما بعد یکماه جنس تحویل بگیره
شما ببینید میتونید یه کار کنید چند تا نماینده معتبر پیدا کنید توی بچه ها به عنوان واسطه
من وجه رو به حساب شما واریز میکنم شما هم بجاش چک یا سفته بدید به واسطه به عنوان امانتدار
بعد شما سفارش رو به واسطه تخویل بدید ایشون هم جنس رو به خریدار بده و مدارک و باقی چیزا رو برای شما ارسال کنه
ببین داداش اینکه شما نماینده بشی و کار بچه ها رو راه بندازی و خودت سود ببری جای تقدیر داره . اما با این حرفت دار منو میکوبی . منم به اندازه خودم اعتبار دارم درسته 124 تا امتیاز ندارم اما 1 متیاز منفی هم ندارم !!! شما خودت از کسی بالای 100 امتیاز داره منفی گرفتی . من کاری به معتبر یا غیر معتبر نبودن ندارم . شما برای اعتبار خودت کسی رو زیر سوال نبر لطفا" این پیام رو خصوصی میگفتی بهتر بود تا اینکه به این شکل...

پرسیکا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
داداش من الان دوتا نماینده دارم توپرشین تولز که جهت اعتمادسازی دارن برام سفارش میگیرن.
اگه خودت بخوای تو اصفهان نماینده بشی درخدمتم.بفرماداداش.توپرشین تولز اقایا sajad1366 و aryan_007 هستن.ازکاربرای قدیمی انجمن هستن
من درخدمتم.خواستی تو اصفهان مشتری پیدا کن من درخدمتم

پرسیکا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
از دوستان کسی خرید داشته ؟ ایا در تبریز نماینده دارید ؟ ایا لیست قیمت گوشیهاتون از اینجاست http://omdeh.net/list/Mobile/brand/Apple
عزیزم اقایان sajad1366 و aryan_007 توپرشین تولزنماینده بنده هستن به خودشون سفارش بدین کارتونوانجام میدن.قیمت گوشیهامون هم اینجایه:
تو این لینک http://www.sakhtafzarmag.com/لیست-قیمت/موبایل

prodoctornuke

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
48
من گفتم سود؟ سود منم واسه شما
اخه هیچ ادم عاقلی ندیده و نسناخته نمیاد چک دست کسی بده
کم از این چیزا توی پرشین تولز ندیدیم
شما هم توی کارتون موفق باشید

miladdn2

Registered User