برگزیده های پرشین تولز

فروش اكانت بازی فوتبال

utshop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
اكانت تيم فوتبال زير به فروش ميرسه
آدرس تيم
تيم دارای 700 الماس و 37 ميليون سكه هست
در ليگ دسته 5 حضور داره و استاديوم سطح B داره.
اما مشخصات كلی:
در خود بازی قيمت هر 500 الماس بصورت بسته ای 130 هزار تومان هست.
قيمت هر 1 ميليون سكه هم 30 هزار تومان هست.
اگه از صفر تيم شروع كنيد، از ليگ دسته 12 يا 13 شروع ميشه(چون ثبت نام نكردم، خبر كلی ندارم از تعداد ليگ ها)
جام هايی كه برای تيم كسب كردم، داخل لينك بالا قابل مشاهده هست.
تيمم دارای آكادمی هست كه قيمتش 5 ميليون سكه هست
استاديوم سطح B قيمتش حدود 200 الماس هست كه خريداری شده، قبلا هم برای استاديوم های سطح c تعداد 100 الماس هزينه شده
استاديوم های قبلی نيز سكه ای بودن كه همه آنها رو يكی يكی خريديم تا در آخر به سطح B رسيديم.
تيم دارای چندين بازيكن الماسی هست كه حدودا مجموع قيمتشون 600 الماس ميشه.
بازی قابليت درآمد زايی هم داره كه ميتونيد با فعاليت مناسب بازيكن رو بصورت نقدی خريد و فروش كنيد و درآمد كسب كنيد.
همچنين با انجام ماموريت های بازی امتياز كسب ميشه و در آخر بصورت ماهانه به نفرات اول جايزه ميدن، من يه بار داشتم ايكس باكس ميبردم كه به خاطر تخلفم، كل امتيازام صفر شد و جايزه رو از دست دادم، اما به خاطر با سابقه بودن تيمم، محروميت ندادن بهم!
تو اين بازی به تيمای با سابقه اهميت شديدی ميدن، من بيش از 2 سال هست كه تو بازيم.
قيمت تيم تو اين بازی در ليگ دسته 1 تا 10 ميليون تومان هم رفته و بسته به ليگ تيما و كيفيتشون قيمت تعيين ميشه.
قيمت تيم من بيش تر از 1 ميليون هست ولی چون وقت برای ادامه اين بازی ندارم، بصورت مزايده به فروش ميزارم، بالاترين قيمت رو يا پ.خ كنيد، يا از طريق تلگرام باهام در ارتباط باشيد.
آدرس تلگرام
به مشتری خوب، همراه اين تيم، يه تيم ديگه هم ميدم كه 4 بازيكن عالی توش هست.

Last edited:
بالا