منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

فروش انواع کارت های ویزیت الکترونیکی

jahanres

Registered User
امتیاز - 100%
4   0   0
تاریخ عضویت
20 فوریه 2014
نوشته‌ها
218
لایک‌ها
39
سن
33
260-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%9F


کارت ویزیت الکترونیک چیست ؟
260.jpg
کارت ویزیت الکترونیک معرف شخصیت کاری شماست
در واقع کارت ویزیت شما درگاهی به سمت معرفی کلیه خدمات و محصولات شما به صورت الکترونیک به همراه سامانه های مختلف ارتباطی با مشتریان شما می باشد.
کارت های ویزیت الکترونیک به دو بخش پیامکی و USSD تقسیم می شوند که مشخصا نوع اول در بستر سیستم پیامکی مخابرات و بخش دوم در بستر USSD ارایه می گردد.
کارت ویزیت پیامکی ، چنانچه فردی کد اختصاصی شما را به سامانه آی نوتی (سامانه 10008590 ) پیامک کند، تمام اطلاعات کاری شما شامل خدمات، آدرس مغازه یا شرکت، تلفن همراه، ثابت و... را در تلفن همراه خود دریافت خواهد کرد که این اطلاعات هر لحظه به وسیله تلفن همراه صاحب کسب و کار قابل ویرایش بوده و شماره تلفن ارسال کننده در باشگاه مشتریان ذخیره می شود.
(دفترچه تلفنی همنام با کد خریداری شده) کارت ویزیت USSD ، پنل اختصاصی به کسب و کار ها در بستر سرشماره *6655# فعال سازی می شود و کافی است مشتریان شما کد مخصوص کسب و کار شما را از این طریق وارد نمایند تا کلیه اطلاعات کاری شما، تلفن تماس ، راه های دسترسی ، نظرسنجی و... برایشان به نمایش درآید و تلفن مشتری نیز در باشکاه مشتریان شما اضافه گردد.
(دفترچه تلفنی همنام با کد خریداری شده) از این پس شما می توانید با مشتریان خود در هر لحظه و به مناسبت های مختلف در ارتباط باشید و آنها را از خود با خبر کنید.


بازاریاب کیست؟

هر شخص اعم از حقیقی یا حقوقی می تواند با ثبت نام رایگان در سایت رسمی آی نوتی به عنوان "بازاریاب" فعالیت کند و با تایید قوانین و مقررات مندرج در سایت، خدمات و امکانات سایت را به دیگران معرفی نماید و از مزایای این معرفی بهره مند شود.

پس از معرفی و فروش خدمات به یک فرد به عنوان خریدار، و بهره مندی وی از امکانات و خدمات سایت، به منظور جلوگیری از ایجاد شائبه، آی نوتی اجازه بازاریابی و مشارکت در امر فروش محصولات را به فرد معرفی شده(خریدار) در آن موقعیت رانخواهد داد و فرد معرفی شده صرفا به عنوانخریدار و مشتری محصولات به آی نوتی معرفی شده است و فقط در آن موقعیت می تواند از محصولات و خدمات سایت به عنوان مشتری بهره مند شود.

چنانچه فرد معرفی شده یا همان خریدار تمایل به فروش محصولات و خدمات آی نوتی داشته باشد و بخواهد در امر فروش مشارکت کند باید حتماًدرخواست خود مبنی بر بازاریابی محصولات را به آی نوتی ارایه دهد تا موقعیت جدیدی در خود آی نوتی ( مستقیما ذیل آی نوتی ) به عنوان بازاریاب جدید اختصاص داده شود و با این فرآیند یک امتیاز نیز در سوابق مهارتی فردی که محصول را به وی فروخته بود تعلق خواهد گرفت.


از این پس بازاریاب جدید نیز می تواند به فروش و بازاریابی محصولات و خدمات بپردازد و بدیهی است از فروش محصولات و خدمات هیچ پورسانتیبه فرد دیگر در هیچ جایگاهی پرداخت نخواهد شد.

انواع طرح های تشویقی آی نوتی به فروشنده:

  1. 30% به ازای فروش کدهای CRM به صورت پیامکی یا USSD
  2. 30% به ازای فروش iMap
  3. 10% به ازای ارسال پیامک و استفاده از پنل پیامکی
  4. 1% به ازای شارژ سیم کارت
  5. طرح تشویقی ویژه پرداخت قبوض
کلیه طرح های تشویقی آنی و در لحظه به حساب بازاریاب در سایت تعلق می گیرد که پس از درخواست بازاریاب و تطابق حساب بانکی اعلام شده با نام بازاریاب حداکثر ظرف 24 ساعت کاری به حساب بانکی بازاریاب واریز می شود.

علاوه بر طرح های تشویقی فوق، در ابتدای هر ماه طرح مخصوص همان ماه به اطلاع کلیه بازاریابان محترم آی نوتی می رسد که بنا به میزان فروش مستقیم به برترین فروشندکان به روش های مختلف تعلق می گیرد.


سایت آی نوتی تمامی مجوز های لازم جهت کار را دارد و می‌توانید به آن اعتماد کنید

لطفا قبل از خرید مشاوره بگیرید. تا بهترین پیشنهاد به شما بکنم

راه های ارتباطی :
پیام خصوصی
تلگرام 09031455070

پیامک و تماس 09024205699


لیست محصولات و قیمت ها

https://inoti.com
 
Last edited:
بالا