برگزیده های پرشین تولز

فروش انواع کتونی و کفش به قیمت عمده، زیر قیمت بین المللی (آدیداس، نایک، زارا، دوتی، ورساچ، دیزل...)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hazoo

Registered User
لایک‌ها
13
سلام.ازروبرتو کاوالی رنگ مشکی یا قهوه ایش,شماره 45 موجود دارید

M.Saleh

Registered User
لایک‌ها
153
اعلان مهم: همونطور که احتمالا میدونید ما برای تک فروشی و اینکه بتونیم آمار لحظه ای موجودی رو به دوستان بدیم، مجبور شدیم که جنس رو از انبار به مقدار مورد نیاز به اتاق خواب منزل منتقل کنیم. در حال حاضر با توجه به رو به اتمام بودن موجودی و با توجه به تغییراتی که میخوام توی اتاق مذکور بدم (آکوستیک)، میخوام تمام اقلام باقیمانده که البته زیاد هم نیست و اکثرشون تک رنگ و تک سایز شده اند رو زیر قیمت تمام شده تقدیم کنم که زودتر تمام بشه بتونیم به کارهای دیگمون برسیم. طی 4 ماه اخیر بیش از 400 جفت کفش و کتانی و نزدیک به 350 مورد انواع پوشاک (بافت و سویشرت و ...) برای دوستان ارسال شده. اکثر خریداران از گوگل به سایت منتقل شدند و بیشتر تحویل ها در تهران انجام شد، البته به شهرستان هم خیلی ارسال داشتیم. در حال حاضر هزینه پست پیشتاز هم 50% بیشتر شده با توجه به همین مساله میزان تخفیف حراج نهایی رو بیشتر کردم که برای خریدار خرید به صرفه ای باشه. بدیهی ست به دلیل میزان بالای فروش و همچنین چند فروش عمده که به لطف رنگ بالای پرشین تولز نصیب ما شد، ضرر فروش زیر قیمت تمام شده اصلا به چشم نخواهد آمد. سعی میکنم ظرف 24 ساعت آینده قیمت تمام اقلام رو ویرایش کنم و قیمت هارو با در نظر گرفتن این تخفیف نهایی درج کنم.

erfan_band

Registered User
لایک‌ها
1,057
منتظرتیم داداش........

کتونی سایز 45 چیزی موجود هست؟؟؟؟

kami77i

Registered User
لایک‌ها
14
منتظر قیمتیم همچنین سایز موجودی هر کفش رو هم بگید

123456mm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
منتظرم بزار داداش که میخوام بخرم باز:D

sinafl

Registered User
لایک‌ها
26
سلام . قیمتات خوبه فقط تنوع جنسات کمه . اگه لطف کنی از برند زارا هم جنس بیاری خودم مشتریم . تنوع جنساتونم بیشتر کنین . ممنون . موفق باشین .

shokrollah

Registered User
لایک‌ها
264
سلام
من معمولا ۴۱ میپوشم اما بسته به قالب کفشا ۴۰ یا ۴۲ هم پا کردم
این مدل
Adidas Climacool FreshRide که یدونه هم موجودیش هست بنظرت کوچیک میشه برام؟(تک و هست و امکان مرجوعی هم طبق قوانین نداره)

HOSSAIN-MHR

Registered User
لایک‌ها
6
Adidas Superstar I Special Program
قیمت بین المللی: 47 دلار
قیمت: 82،000 تومان
توضیحات: رویه چرم طبیعی بزی، مناسب خانم ها

موجودی:
تعداد اولیه: 12 جفت | فروخته شده: 9 جفت | باقیمانده: 3 جفت | سایزهای موجود: 36 38 39

نکته: با توجه به اینکه موجودی دو بار در روز اپدیت میشود، جهت اطمینان بیشتر سایز مورد نظر خود را در تاپیک یا پیام خصوصی استعلام نمایید.
برادر خسته نباشی این و سایز 39 داری رنگ طوسیش و!؟

A MI R

Registered User
لایک‌ها
32
سلام داداش این کارا Orginal هست یا Fake ?
ضمنا اگه میتونست Rebbock و CAT هم بیاری عالی بود

M.Saleh

Registered User
لایک‌ها
153
قیمت ها ویرایش شد و قیمت های نهایی با اعمال تخفیف نهایی درج شدند.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا