منتخب بازارچه

فروش اينا ..................

mohammadt3

Registered User
امتیاز - 100%
105   0   0
سلام

يكسري لوازم هست كه به قيمت مناسب براي فروش مي‌ذارم همشون آكبند هستند

قيمت فروش كيف و كنترل با هم 25 هزار تومان

All St 01.jpg
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1- فندك تفنگي *** فروخته شد ***
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2- كيف مردانه
يدونه ليوايز *** فروخته شد ***
1 عدد ويزي

All St 03.jpgAll St 04.jpg

3- كنترل ضبط JVC

All St 05.jpg

4- فندك طرح جاكيلدي *** فروخته شد ***
5- اكشن فيكور كشتي كج كاران ساخت برند جكس آمريكا *** فروخته شد ***6- ماشين كارتينك *** فروخته شد ***
7- ماشين كلكسيوني سايز 1/64 ساخت ژاپن كيفيت ساخت فوق‌العاده بالاست *** فروخته شد ***

Last edited:

ahijoon

Registered User
امتیاز - 100%
218   0   0
درود !
اکشن فیگوراتو با چیزی از امضام تعویض میکنی ؟

masod73

کاربر تازه وارد
امتیاز - 100%
7   0   0
کیف پول لیوایز چرمه یا نه ؟تو جیب شلوار جا میشه؟ من کرج هستم اخرش چنده

ahijoon

Registered User
امتیاز - 100%
218   0   0
سلام دادش شما هر سري اومدي قصد تعويض داشتي :p

كي مي‌خواي خريدار باشي دادا :D
ای شیطون:D
خوب مارو یادته ها... والا تعویض هم خرید محسوب میشه و جزو اصلی ترین رسومات ایرانیان که همون مبادله کالا به کالا میباشد هست. میخوام این سنت رو زنده کنم تا جلوی تورم و زرنگی ها و ... گرفته بشه. شما هم کمک کن بیا و تعویضانه کار کن.

mohammadt3

Registered User
امتیاز - 100%
105   0   0
ای شیطون:D
خوب مارو یادته ها... والا تعویض هم خرید محسوب میشه و جزو اصلی ترین رسومات ایرانیان که همون مبادله کالا به کالا میباشد هست. میخوام این سنت رو زنده کنم تا جلوی تورم و زرنگی ها و ... گرفته بشه. شما هم کمک کن بیا و تعویضانه کار کن.
بله داداش شما درست مي‌گيد
والا من كه هر چي تو اين سايت براي فروش گذاشتم قيمتش مناسب بوده و هست

newmj2

Registered User
امتیاز - 100%
24   0   0
قیمت فندک تفنگی چنده؟

بالا