برگزیده های پرشین تولز

فروش برد اصلی گوشی های مدل بالا

alivandad

Registered User
لایک‌ها
19
دستم به دامنت برد s2 میخوام . یه قیمت بده

slr560

Registered User
لایک‌ها
5
دوستان کمی صبر کنید . برد ها رسیدن .الان 2 روزه دارن چیدمان میشن
فقط همین اول کار انگار 3000 تا برد فرستادن یزد
به محض اینکه به من لیست داد میام اینجا قیمت ها رو میزنم

iranan99

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان کمی صبر کنید . برد ها رسیدن .الان 2 روزه دارن چیدمان میشن
فقط همین اول کار انگار 3000 تا برد فرستادن یزد
به محض اینکه به من لیست داد میام اینجا قیمت ها رو میزنم
دو روز پیش فرمایش فرمودین امشب لیست رو براتون میفرسته ولی الان ......
میدونم پول دارهائی هستن که با پولائی که از دلار بازی هزار کار ناشایست دیگه در آوردن حاضرن بیان و این بردها رو یه جا و گرون تر بخرن و احتکار کنن و چند برابر بفروشن اینشالا پولشو خرج دوا دکتر خودشون و خانوادشون بکنن و البته میدونیم این جور کار ها دیگه تو این کشور عادی شده ولی تقاضا میکنم به خاطر اینکه این جند ماه به این چند نفر امید دادی و امیدوارشون کردی مرام بخرج بده و این چند تا رو بده که در مقابل چند هزار تا هیچی نیست به خدا جای دوری نمی ره و خدا چند برابرشو با دل خوش بهت میده یادت نره پولی که اینشالا با دل خوش خرجش کنی

Last edited:

slr560

Registered User
لایک‌ها
5
دو روز پیش فرمایش فرمودین امشب لیست رو براتون میفرسته ولی الان ......
میدونم پول دارهائی هستن که با پولائی که از دلار بازی هزار کار ناشایست دیگه در آوردن حاضرن بیان و این بردها رو یه جا و گرون تر بخرن و احتکار کنن و چند برابر بفروشن اینشالا پولشو خرج دوا دکتر خودشون و خانوادشون بکنن و البته میدونیم این جور کار ها دیگه تو این کشور عادی شده ولی تقاضا میکنم به خاطر اینکه این جند ماه به این چند نفر امید دادی و امیدوارشون کردی مرام بخرج بده و این چند تا رو بده که در مقابل چند هزار تا هیچی نیست به خدا جای دوری نمی ره و خدا چند برابرشو با دل خوش بهت میده یادت نره پولی که اینشالا با دل خوش خرجش کنی

عزیزم فکر کنم شما درست متوجه نشدی
بهتره پست اول رو دوباره بخونی. من نه دلالم نه برد فروش
منم مثل شما برد سفارش دادم . هنوز خودمم منتظرم. گفتم اینجا هم بگم که اگه کسی خواست سفارش بده
اون اولم گفتم امکان داره اصلا چیزی فروش نره .
صبر کنید خبری شد من سریع میام اینجا میگم
منم منتظرم

00311

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام.
دوست‎ ‎عزیز‎ ‎یه قیمت‎ ‎هم از hd2‎ ‎واسه بنده بگیرید.ممنون

slr560

Registered User
لایک‌ها
5
سلام.
دوست‎ ‎عزیز‎ ‎یه قیمت‎ ‎هم از hd2‎ ‎واسه بنده بگیرید.ممنون

والا اینقد به یارو زنگ زدم واسه لیست قیمتا که دیگه فکر کنم 1 دفه دیگه زنگ بزنم فوش کشم کنه :D
گفت فردا 18/12/91 ساعت 10 شب لیست قیمتها رو میزنم
دیگه والا خودمم قاطی کردم

immoratal

Registered User
لایک‌ها
19
ببینم میتونی این گوشیه مارا زنده کنی ؟؟؟؟؟:D

iranan99

Registered User
لایک‌ها
0
والا اینقد به یارو زنگ زدم واسه لیست قیمتا که دیگه فکر کنم 1 دفه دیگه زنگ بزنم فوش کشم کنه :D
گفت فردا 18/12/91 ساعت 10 شب لیست قیمتها رو میزنم
دیگه والا خودمم قاطی کردم

خدا خیرت بد والا کار ثوابی میکنی کار ما رو را میندازی من یه دانشجو هستم با بدبحتی تو تابستون با تدریس خصوصی ساعتی پنج تومن و کمک بابام یه وان ایکس کار کرده گرفتم که کلی باهاش حال میکردم که متاسفانه مادرم با کاپشنم انداختش تو ماشین لباس شوئی و ... یه برد کارکرده و یه تاچ ال سی دی هم براش گرفتم ولی برده هم بعد از کلی بدبختی و 12 بار رفتن به علاالدین و این تعمیر کار و اون تعمیرکار کار نکرد و خلاصه 400-500 تومن هم خرج کردم و هیچ بیشتر به خاطر این میخوام درستش کنم که مادر اینقدر عذاب وجدان نکشه هر دفعه میپرسه چی شد میگم یه بابائی اینشالا قراره برام بردشو بیاره بنده خدا طلاهاشو که آنچنانی هم نیست آورده و میگه بفروش یه گوشی بخر سرتون و درد نیارم به خدا اگه کار منو را بندازی ثواب زیادی میبری

slr560

Registered User
لایک‌ها
5
خدا خیرت بد والا کار ثوابی میکنی کار ما رو را میندازی من یه دانشجو هستم با بدبحتی تو تابستون با تدریس خصوصی ساعتی پنج تومن و کمک بابام یه وان ایکس کار کرده گرفتم که کلی باهاش حال میکردم که متاسفانه مادرم با کاپشنم انداختش تو ماشین لباس شوئی و ... یه برد کارکرده و یه تاچ ال سی دی هم براش گرفتم ولی برده هم بعد از کلی بدبختی و 12 بار رفتن به علاعدین و این تعمیر کار و اون تعمیرکار کار نکرد و خلاصه 400-500 تومن هم خرج کردم و هیچ بیشتر به خاطر این میخوام درستش کنم که مادر اینقدر عذاب وجدان نکشه هر دفعه میپرسه چی شد میگم یه بابائی اینشالا قراره برام بردشو بیاره بنده خدا طلاهاشو که آنچنانی هم نیست آورده و میگه بفروش یه گوشی بخر سرتون و درد نیارم به خدا اگه کار منو را بندازی ثواب زیادی میبری

باشه داداش اول شمارو خبر میکنم تا اوکی شد

immoratal

Registered User
لایک‌ها
19
پسر چی پـ چیتو شد؟ :D

slr560

Registered User
لایک‌ها
5
پست اول ویرایش شد و قیمت تعدادی از برد ها زده شد

Last edited:

slr560

Registered User
لایک‌ها
5
پست اول ویرایش شد و قیمت تعدادی از برد ها زده شد

iranan99

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز از برد وان ایکس خبری نیست؟ چشمم به تاپیک خشکید به خدا :( جون به لب شدم البته یه چیز دیگه هم هست که اذیتم میکنه که اون هم قیمت هاییه که میبینم !!! خدا کنه خدا کنه خدا کنه خدا کنه خدا کنه برد من بیشتر از 700 نباشه حصرتش به دلم میمونه یعنی بیشتره؟

slr560

Registered User
لایک‌ها
5
دوست عزیز از برد وان ایکس خبری نیست؟ چشمم به تاپیک خشکید به خدا :(

فکر کنم یادش رفت بده قیمت رو
بهش پیغام زدم هنوز جواب نداده. خبرت میکنم.
با قیمت که مشکل نداری که ها؟ . که ۱۰۰٪ باشی

بالا