برگزیده های پرشین تولز

فروش بهترین سایت آزمون آنلاین آیین نامه ( مفت از دست ندید )

smartman2012

Registered User
لایک‌ها
9
بهترین سایت آزمون آنلایت آیین نامه به فروش میرسد
سلام بنده سایت کوئیزی رو مدت ها پیش راه اندازی کردم 14 آزمون آنلاین آیین نامه بدون سوالات تکراری و پست های آموزشی متنوع در صورت جستجوی آزمون آنلاین آیین نامه لینک اول گوگل هست آزمون آیین نامه لینک دوم، طراحی سایت خوب هست و رقیبی نداره طراحی سوالات هم همینطور کامنت ها رو میتونید بخونید ( البته از کامنت های 20-30 به بعد بعد از اصلاحات سایت ). به راحتی میشه آزمون طراحی کرد و خیلی ساده هست کار با سیستم.
سیستم بر مبنای وردپرس هست.
توی این سیستم جدید به فکر کس درآمد نبودم و میخواستم سایت بیاد بالا ولی در سیتم قبلی با آدرس test.taghedanesh.com که زیر مججموعه طاق دانش بود ماهی حدود 300 تا 350 درآمد داشت البته این کیفیت رو نداشت.
در مورد هزینه ها یه دامنه حدود 6 هزار تومن و هاست 1 گیگ از میهن وب هاست سالیانه 30 هزار تومن.
سایت رو میخوام واگذار کنم قیمت رو شما بفرمایید.

behnam69.x

Registered User
لایک‌ها
439
درآمد 300 تومن دقیقا از کجا در میومد ؟
تعداد بازدید کننده روزانه چقدره ؟
اطلاعات کلی + قیمت رو پخ بفرمایید .

smartman2012

Registered User
لایک‌ها
9
برای روشن شدن مطلب برای سایر دوستان اینجا مینویسم
درآمد از فروش آزمون های آنلاین بود توی این آدرس میتونید ببینید.http://test.taghedanesh.com الان تعدد ورودی از گوگل تقریبا بین ۲۵۰ تا ۴۰۰ هست یعنی افرادی که به صورت جدید آزمون میدن. سایت عملا ویزیتور تکراری نداره چون هر کس یه بار میاد آزمون ها رو میده و میره آزمون آیین نامه میده قبول‌میشه دیگه هم سراغ سایت نمیاد
این نوع سایت ها خاص هستند به این دلیل که نیاز نیست مطلب هر روز براشون ساخته بشه بعضا ممکنه ۲ هفته تا سه هفته نیاز به مطلب جدید نداشته باشند و باازدید کننده خودشون رو دارند پس کار سختی نیست اداره چنین سایتی. اینکه شما چطور بخواید کسب درآمد کنید میتونید برخی از آزمون ها رو خصوصی کنید این قابلیت در سایت هست.
در مورد قیمت من خیلی توی خرید فروش سایت نیستم الان هم به دلیل اینکه فشار کاریم زیاد هست قصد دارم سایت رو واگذار کنم که حیف نشه.
شما قیمتتون رو خصوصی کنید

mohandesin

Registered User
لایک‌ها
99
سلام
لطفا میزان بازدید و تعداد آزمون هایی که در روز انجام میشه را به همراه قیمت مد نظرتون برام پخ کنید.
در مورد قیمت حتما یه کف قیمتی مد نظرتون هست که پایین تر از اون نمیخواین بفروشین ( همین قیمت را برام بفرستین)

lifework

Registered User
لایک‌ها
6
سلام قیمت رو برام ارسال می کنید ممنون

amin94z

Registered User
لایک‌ها
224
سلام بیزحمت برای من هم اطلاعات بیشتر رو پ خ کنید

smartman2012

Registered User
لایک‌ها
9
اطلاعات و قیمت خصوصی ارسال شد، دوستان دقت کنید که دامنه ایت سایت خودش تک هست و زیبا.

matrix73

Registered User
لایک‌ها
60
قیمت فروش لطفا؟

بالا