برگزیده های پرشین تولز

فروش بیش از 50.000 ایمیل از کاربران یک انجمن فارسی

CITRON

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
در حال حاضر دیتابیسی در اختیار دارم که مربوط به اطلاعات کاربران ( ایمیل ) یکی از فروم های فارسی میباشد که از وی بولتین استفاده میکند
البته باید بگم که این دیتابیس فاقد پست و تاپیک ها و هرگونه اطلاعات اضافی از فروم می باشد و فقط و فقط تیبل یوزرها در این دیتابیس موجود میباشد ,
اکنون ما بروی یک هاست این بک آپ را ریستور کردیم و آماده ارسال ایمیل به کاربران آن می باشد
امکان ایمیل به صورت html نیز مهیا می باشد
ما به متقاضیان به مدت 6ساعت مشخصات سایت را می دهیم تا بتوانند وارد و ایمیل های خود را در این 6 ساعت ارسال کنند و بعد از اتمام این زمان نیز ما نسخه ای از بک آپ را در اختیار آن قرار می دهیم که بتوانند مجددا ان را در جائی دیگر رسیتور و برای همیشه بتواند از آن استفاده کند
تعداد کاربران این فروم حدودا 50.000 میباشد
یک نکته هم بگم که ثبت نام این فروم تماما با تائید ایمیل بوده و اکثر ایمیل ها فعال می باشند

قیمیت نیز 50.000 تومان می باشد

متقاضیان در همین تاپیک اعلام کنند تا اطلاعات بیشتری در اختیارشان گذاشته شود

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
در حال حاضر دیتابیسی در اختیار دارم که مربوط به اطلاعات کاربران ( ایمیل ) یکی از فروم های فارسی میباشد که از وی بولتین استفاده میکند
البته باید بگم که این دیتابیس فاقد پست و تاپیک ها و هرگونه اطلاعات اضافی از فروم می باشد و فقط و فقط تیبل یوزرها در این دیتابیس موجود میباشد ,
اکنون ما بروی یک هاست این بک آپ را ریستور کردیم و آماده ارسال ایمیل به کاربران آن می باشد
امکان ایمیل به صورت html نیز مهیا می باشد
ما به متقاضیان به مدت 6ساعت مشخصات سایت را می دهیم تا بتوانند وارد و ایمیل های خود را در این 6 ساعت ارسال کنند و بعد از اتمام این زمان نیز ما نسخه ای از بک آپ را در اختیار آن قرار می دهیم که بتوانند مجددا ان را در جائی دیگر رسیتور و برای همیشه بتواند از آن استفاده کند
تعداد کاربران این فروم حدودا 50.000 میباشد
یک نکته هم بگم که ثبت نام این فروم تماما با تائید ایمیل بوده و اکثر ایمیل ها فعال می باشند

قیمیت نیز 50.000 تومان می باشد

متقاضیان در همین تاپیک اعلام کنند تا اطلاعات بیشتری در اختیارشان گذاشته شود

خيلي قيمت بالاس آقاي عزيز

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
خرید و فروش E-mail فکر کنم ممنوعه !

CITRON

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خيلي قيمت بالاس آقاي عزيز

دوست عزیز توجه کنید که تمامی این ایمیل ها مربوط به کاربران فعالی می باشند که از طریق ایمیل اکانت کاربری خود را فعال کرده اند و اکثریت آنها معتبر می باشند !!!
با این حال شما قیمیت پیشنهادی خود را بدهید!!

CITRON

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هم قیمت بالاس
هم خرید فروش ممنوع
هم هک فروم ممنوع
جای پستت هم اینجا نیست

تازه همه هم که ایرانی !!! این به چه درد می خوره ،

دوست عزیز قیمیت بالاست اوکی ولی باید بدونید که ایمیل فعال دارید تحویل می گیرید
چیزی در مورد اینکه خرید و فروش ممنوع است من ندیدم
اگر مطلبی در این مورد هست لینک دهید من اصلاح کنم پست را
کی گفته هک کردم ؟ سایت خودمه عزیز
افرادی که اطلاع داشته باشند ارزش این لیمیل ها را می دونند

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
جسارتا يه سوال داشتم!

شما اگر ادمين اون فروم بودين، قائدتا در تعهدي كه هنگام ثبت نام در صفحه رجيستر به كاربران داديد، گفتين كه از ايميل شما به هيج وجه استفاده ديگه اي نميشه و ازش فقط جهت ارتباط با اونها استفاده ميكنيد! غير از اينه؟

اگر همينطوره اونوقت به نظر خودتون اين كار درسته كه بيايد ايميل كاربراني كه بهتون اعتماد كردند رو اينطوري پخش كنيد و بنده خداها از فردا ايميلشون پر بشه از تبليغات اين و اون؟

ديگه چه حس اعتمادي باقي ميمونه؟!!!

jeembey

Registered User
لایک‌ها
0
جسارتا يه سوال داشتم!

شما اگر ادمين اون فروم بودين، قائدتا در تعهدي كه هنگام ثبت نام در صفحه رجيستر به كاربران داديد، گفتين كه از ايميل شما به هيج وجه استفاده ديگه اي نميشه و ازش فقط جهت ارتباط با اونها استفاده ميكنيد! غير از اينه؟

اگر همينطوره اونوقت به نظر خودتون اين كار درسته كه بيايد ايميل كاربراني كه بهتون اعتماد كردند رو اينطوري پخش كنيد و بنده خداها از فردا ايميلشون پر بشه از تبليغات اين و اون؟

ديگه چه حس اعتمادي باقي ميمونه؟!!!

کاملا موافقم !!!

این کار خیانت در امانت است.

در هنگام ثبت نام حتما یوزر ها مشخص کردن که از مدیر یا اعضاء ایمیل دریافت کنند یا نه !

ولی فکر نکنم گزینه SPAM رو تیک زده باشند.
;):wacko::D

khodavandbozorg

Registered User
لایک‌ها
0
کاملا موافقم !!!

این کار خیانت در امانت است.

در هنگام ثبت نام حتما یوزر ها مشخص کردن که از مدیر یا اعضاء ایمیل دریافت کنند یا نه !

ولی فکر نکنم گزینه SPAM رو تیک زده باشند.
;):wacko::D
بيچاره ميخواست يه جوري كلاس بزاره كه بگه ايميل هاش معتبر هستن ولي انگار اشتباه كرد !!!!

بالا