برگزیده های پرشین تولز

فروش تبلت/لب تاب ویندوزی بسیار تمیز ASUS T100 32G + 500G + Dock

bigbang741

Registered User
لایک‌ها
85
با سلام خدمت دوستان پی تی،
قصد فروش این مدل لب تاب تبلت ویندوزی رو دارم: Asus T100TA-DK005H
مشخصات کلی: پردازنده چهار هسته ای، رم 2G، هارد 32G + 500G، داک کیبورد، سبک (وزن تبلت 570 گرم، وزن داک 600 گرم و مجموعا 1170 گرم حدودی)، صفحه تاچ، پورت USB3، وای فای، بلوتوث و ...
مشخصات کامل: داخل عکسها مشخصه، این هم لینک در اینترنت: لینک

فروخته شد

Last edited:

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
سلام
قربان این هارد 500 گیگ چطور هست؟ داخل داک هست یا داخل خود تبلت هست؟
ممنون

bigbang741

Registered User
لایک‌ها
85
سلام.. قربان این هارد 500 گیگ چطور هست؟ داخل داک هست یا داخل خود تبلت هست؟ ممنون
سلام دوست عزیز، هارد داخل داک هست و هنگام اتصال تبلت به داک، بعنوان یک درایو جدید شناسایی می شه

bigbang741

Registered User
لایک‌ها
85
یکعدد کاور چرمی مرغوب ایسوس، به خریداری که به قیمت فروش فوری تبلت رو بخره اشانتیون داده میشه. عکس از کاور چرمی:
IMG_20171117_184615_390.jpg

kaveevel

Registered User
لایک‌ها
132
درود بر شما دوست عزیز. عجب تبلت پی سی باحالیه ...
یه سوال فقط واسم پیش اومده.
یکی از دوستهام تبلت سامسونگ ویندوزی داره که مدلش 700t1a هست که خیلی ازش داره تعریف میکنه ولی حتی پورت usb 3 هم نداره ...
از نظر جنابعلی تبلت سامسونگ دوستم بهتره یا ماله شما ؟ (از نظر خودم ماله شما که خیلی شاختره ولی ایشون قبول نمیکنه )
اگر شما به عنوان یک کارشناس بخواهید قیمت روی تبلت دوستم بزارید ( با توجه به اینکه خیلی تمیزه ) حدودا چند قیمت میدید؟
ببخشید زیادی مزاحمتون شدم یک دفعه ای داشتم چرخ میزدم تاپیک شما به چشمم خورد گفتم از شما با تجربه تر کسی نمیتونه من را راهنمایی کنه با سپاس.
راستی اگر تا 1 ماه دیگه فروش نرفت شاید بتونم بخرم تبلتتون را ولی انشالله خوب بفروشید.یاعلی.

bigbang741

Registered User
لایک‌ها
85
درود بر شما دوست عزیز. عجب تبلت پی سی باحالیه ...یه سوال فقط واسم پیش اومده...
سلام دوست عزیز، این تاپیک فقط برای فروشه جنسی هست که در پست اول معرفی شده. لطفا بحث های متفرقه رو فقط داخل PM مطرح کنید.
به سوال شما در داخل PM پاسخ دادم. موفق باشید

SraRobin

Registered User
لایک‌ها
30

bigbang741

Registered User
لایک‌ها
85
سلام
خریدار واقعی ام اگه یه قیمت خوب پیشنهاد بدین. لطفا قیمت آخرتونو برام بفرستینن. ممنون
سلام دوست عزیز، قیمت برای مصرف کننده بسیار مناسبه و پایین تر از این امکانش نیست. چون یکبار قیمت رو کاهش دادم.
الان بدون هاردش رو دارن این قیمت می فروشن. اگر خواستید، داخل پی ام هماهنگ کنید. یکی دیگه از دوستان هم به همین قیمت خواسته که قراره خبر بده.

kaveevel

Registered User
لایک‌ها
132
سلام دوست عزیز، قیمت برای مصرف کننده بسیار مناسبه و پایین تر از این امکانش نیست. چون یکبار قیمت رو کاهش دادم.
الان بدون هاردش رو دارن این قیمت می فروشن. اگر خواستید، داخل پی ام هماهنگ کنید. یکی دیگه از دوستان هم به همین قیمت خواسته که قراره خبر بده.
سلام مجدد دوست عزيز
من ٧٠٠ خريدارم با كيفش بالاخره موجوديم اوكي شد
لطفا شماره كارت و شماره همراهتون را واسم بفرستيد تا بعدازظهر واريز ميكنم

بالا