فروش تجهیزات حرفه ای عکاسی بسیار تمیز

rogera75

Registered User
فروخته شد.لطفا بسته شود.

فایل های ضمیمه

Last edited:

samad5574

Registered User
سلام خواهشا نه اسپم بدونید نه کارشناسی و نه دشمن.دوست عزیز قیمت هایی که زدید واقعا از نظر کارشناسی درست نیست.الان بادی 60 دی 2550 الی 2750 تو بازار است.حالا بدون کارتن-با 8000 به بالا خودتون بگید حق الا نصاف قیمتش اینه.لنز 24-105 هم چیزی حدود 300 قیمتتون بالاست و مابقی قطعات رو هم قیمت ندارم .

rogera75

Registered User
ممنون بادی با همین قیمت مشتری داره همینطور لنز .اینا چیزی نیست که ناز کسیو بابتش بخرم، خیلی راحت فروش میرن

rogera75

Registered User
منظورتونو از آخرین قیمت نمی فهمم.قیمت همینه که می بینید و 18-200 هم نیست 70-200 دارم

rogera75

Registered User
قیمت لنز ها یکم تغییر کرد .چون دوتا از فیلتر ها proclass بودن که به ترتیب 190 و 150 قیمتشونه.لنز ها فقط با فیلتر UV فروخته می شن.قیمت هم به پست اول اضافه شد.

فقط فروشه .به نظر شما من که همه وسایلو دارم می فروشم 18-200 می خوام چیکار ؟!!

Last edited:

masoudrejae

Registered User
میخوای بزنی تو چه کاری که همه را با هم میفروشی؟
بساز بفروشی؟:D
اینواپ حساب کن

hossein137

همکار انجمن عکس و عکاسی
همکار انجمن
سلام
دادا با این تجهیزات.بهتر نبود عکس های بهتری برای نمونه میگذاشتی؟

hossein137

همکار انجمن عکس و عکاسی
همکار انجمن
والا عکسارو رفیقم گرفته به عکاسی وارد نیست.الان شما مشکلت فقط عکسه یعنی ؟! قول میدم یه خش هم روو هیچ کدوم نیس
نه عزیز.من اصلا" خریدار نیستم.چون پولم نمیرسه.منتها وقتی یه تجهیزات حرفه ای مثل لنز سری L این بدنه و .... برای فروش گذاشته میشه.حداقلش اینه که عکس ها هم لااقل آماتوری نباشه.کمی نورپردازی و پرداختن به بک گراند و کادر بندی بهتر فقط لازم داشت.
بنده هم با اجازه تون دیگه پیشنهادی نمیدم

samad5574

Registered User
سلام خواهشا نه اسپم بدونید نه کارشناسی و نه دشمن.دوست عزیز قیمت هایی که زدید واقعا از نظر کارشناسی درست نیست.الان بادی 60 دی 2550 الی 2750 تو بازار است.حالا بدون کارتن-با 8000 به بالا خودتون بگید حق الا نصاف قیمتش اینه.لنز 24-105 هم چیزی حدود 300 قیمتتون بالاست و مابقی قطعات رو هم قیمت ندارم .
الان که کارتون براش گذاشتید قیمتش مناسب شد.دیروز رفتم بازار قیمت 60 دی بادی هم گرفتم 2700 الی 2750 شده قیمتا واقعا تند شده.ان شاالله خوب بفروشید

mobin.parsian

Registered User
قیمتت بادیتون بالاست دوست عزیز... هر وقت اومدی 1.700.000 خریدارم!! به دلیل اینکه شات زیاد خورده!!!
میتونین آپ حساب کنین!

بالا