برگزیده های پرشین تولز

فروش تعداد بیش از 300عدد ریشتراش شارژی چینی نو به صورت یکجا با قیمت بسیار مناسب 14000تومن

tamimi3

Registered User
لایک‌ها
24
باسلام. (((دوستان لطفا" توضیحات رو با دقت بخوانید)))
دوستان تعداد 210عدد ریشتراش شارژی چینی نو موجوده که با قیمت بسیار مناسب فروخته میشه ولی تعداد حضوری.
دوستان خودم 12ساعت زدم تو شارژ بعد تست کردم ته ریش رو مثل تیغ میزنه کاراییش دربرابر قیمتش خوب هست. از خط اندازش هم برای زدن موهای بلند تنک میشه استفاده کرد. ریشتراشهای اصلی و گرون قیمت هم فقط تنها میتونن ته ریش رو بزنن ولی دربرابر قیمتشون استحکام و کیفت بالاتری دارن.
دوستانی که عمده خرید میکنن میتونن برای تست یک عدد تهیه بفرمایند اگه دربرابر پولی که برای خرید عمده میخوان بدهند برای هریک. از کارایی و کیفیت ریشتراش راضی بودن(البته رضایت دوستان از کیفیت باید در حد قیمت کالا باشه که از نظر من کیقتش خیلی بیشتر از قیمتش هست ولی نظر دوستان شرط و مهم هست) میتونن تشریف بیارن شهر ما حضوری من در خدمتشون هستم.
دوستان اگه مایل بودید با این شماره تماس بگیرید یا پیام بدید(09176592900)
دوستان میتونن برای تست یک عدد خریداری کنن اگه راضی بودن من به صورت عمده در خدمتشون هستم.(قیمت از14تومن به 11تومن کاهش یافت) قیمت برای تست 11هزار تومن+11هزار پست=22تومن ((((اول لطف کنن پرداخت بفرمایند در سریعترین زمان ممکن براشون با پست پیشتاز ارسال میشه و کدرهگیری پستی پیامک میکنم.))))))))
قیمت خرید بالای 100عدد بسیار پایینتر از 11هزارتومن تقدیم میشه.
لطفا" جهت اطلاع از قیمت عمده پیامک بدید یا با(09176592900)تماس بگیرید.
بسیار مناسب و زیبا هستند جهت کادو(هدیه) دادن.

n621d0flfo5n.jpg
6e6c0jjpi265.jpg
439cmux2i2rj.jpg
4u2u9rkb0ke5.jpg
91hm332ct46j.jpg
lxp51xe8ldkn.jpg

Last edited:

architect67

Registered User
لایک‌ها
308
دوعدد درصورت اول ارسال خریدارم

tamimi3

Registered User
لایک‌ها
24
باسلام دوست عزیز.با عرض معذرت فراوان اگه براتون مقدور هست اول لطف بفرمایید قبول کنیدکه واریز کنید.البته هزینه پست پیشتاز هم جدا هست که 15تومن فکر نکنم بیشتر بشه برای دو دستگاه .که 28تومن+15تومن=43تومن. اگه هزینه پست کمتر شد بقیه برگشت داده میشه.متاسفانه اینجا پست سفارشی قبول نمیکنن وگرنه با سفارشی براتون ارسال میکردم.
اینم لینک همین آگهی در سایت ایسام و اعتبار اینجانب البته نام کاربری اونجاtamimi2 هست.بندر گناوه
http://esam.ir/itemView.aspx/3846777/1

tamimi3

Registered User
لایک‌ها
24
دوعدد درصورت اول ارسال خریدارم
باسلام دوست عزیز.با عرض معذرت فراوان اگه براتون مقدور هست اول لطف بفرمایید قبول کنیدکه واریز کنید.البته هزینه پست پیشتاز هم جدا هست که 15تومن فکر نکنم بیشتر بشه برای دو دستگاه .که 28تومن+15تومن=43تومن. اگه هزینه پست کمتر شد بقیه برگشت داده میشه.متاسفانه اینجا پست سفارشی قبول نمیکنن وگرنه با سفارشی براتون ارسال میکردم.
اینم لینک همین آگهی در سایت ایسام و اعتبار اینجانب البته نام کاربری اونجاtamimi2 هست تعداد خریداران قبلی 43تا که بیشتر هم لپتاپ بوده و همه فیدبک مثبت بدون حتی یک ممتنع چه برسه به ناراضی.خیالتون راحت جانم.بندر گناوه
http://esam.ir/itemView.aspx/3846777/1

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361
سلام
عمر مفیدش چقدر هست ؟ در صورتیکه اول ارسال دارید بنده یکی لازم دارم.

tamimi3

Registered User
لایک‌ها
24
سلام
عمر مفیدش چقدر هست ؟ در صورتیکه اول ارسال دارید بنده یکی لازم دارم.
سام جانم.اطلاعی از عمر مفیدشون ندارم چون نو و چینی هست در حد قیمتشون کارایی دارن.اگه لطف بفرمایید اول پرداخت کنید ممنون میشم.و در منصفانه ترین حالت اینه که حداقل لطف کنید هزینه ارسال رو پرداخت کنید به دستتون که رسید مبلغ خود ریشتراش رو هم ارسال بفرمایید.11تومن هزینه ارسال و 11تومن هم قیمت ریشتراش.
ببخشید دوست عزیز شما تهران مشتری عمده میتونید پیدا کنید؟اگه لطف کنید به کسانی که همچین کالاهایی عمده میخرن اطلاع بدید ممنون میشم.

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361
سام جانم.اطلاعی از عمر مفیدشون ندارم چون نو و چینی هست در حد قیمتشون کارایی دارن.اگه لطف بفرمایید اول پرداخت کنید ممنون میشم.و در منصفانه ترین حالت اینه که حداقل لطف کنید هزینه ارسال رو پرداخت کنید به دستتون که رسید مبلغ خود ریشتراش رو هم ارسال بفرمایید.11تومن هزینه ارسال و 11تومن هم قیمت ریشتراش.
ببخشید دوست عزیز شما تهران مشتری عمده میتونید پیدا کنید؟اگه لطف کنید به کسانی که همچین کالاهایی عمده میخرن اطلاع بدید ممنون میشم.
دوست عزیز ریسک هم جزئی از تجارت هست، اگر از فعالیتتون اطمینان دارید حداقل می بایست برای افراد با سابقه انجمن اول ارسال داشته باشید تا رفته رفته امتیاز های مثبتتون بالا بره در غیر اینصورت هر کاربری تاپیک و شرایط رو میبینه ولو همان هزینه اندک پست و از خرید منصرف میشه.

tamimi3

Registered User
لایک‌ها
24
دوست عزیز ریسک هم جزئی از تجارت هست، اگر از فعالیتتون اطمینان دارید حداقل می بایست برای افراد با سابقه انجمن اول ارسال داشته باشید تا رفته رفته امتیاز های مثبتتون بالا بره در غیر اینصورت هر کاربری تاپیک و شرایط رو میبینه ولو همان هزینه اندک پست و از خرید منصرف میشه.
دوست گرامی با عرض معذرت فراوان شرایط فروش من به همین صورت هست زیرا نمیتون با شرایطی که مشتری مدنظرش هست بفروشم.حالا دوستان و سروران اگه مایل به خرید بودن من در خدمتشونم اگر هم که نه خدا پشت وپناهشون باشه انشاءالله. فقط هم همین تعداد که ذکر کردم موجود هست که در شهر خودم کم کم دارم میفروشمشون و همینطور در جاهای دیگه.

smsbaz

Registered User
لایک‌ها
20
سلاک
شماره تماس ارسال کن
یک عدد سفارش بدم
6فروردین میتونی ارسال کنی؟

tamimi3

Registered User
لایک‌ها
24
سلاک
شماره تماس ارسال کن
یک عدد سفارش بدم
6فروردین میتونی ارسال کنی؟
سلام جانم.پیام خصوصی شد.هرموقعه ای که دستور بفرمایید و تعطیلی نباشه من براتون بعداز واریز ارسال میکنم.و کد رهگیری پستی رو براتون پیامک میکنم.

tamimi3

Registered User
لایک‌ها
24

tamimi3

Registered User
لایک‌ها
24
دوستان هنوز تعدادی موجود هست.رو خرید تعداد قیمت بسیار مناسبی داره برای فروش در فروشگاهها.

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
باسلام
دوستان تعداد380عدد ریشتراش شارژی چینی نو موجوده که با قیمت بسیار مناسب فروخته میشه ولی تعداد حضوری.
دوستان خودم 12ساعت زدم تو شارژ بعد تست کردم ته ریش رو مثل تیغ میزنه کاراییش دربرابر قیمتش خوب هست. از خط اندازش هم برای زدن موهای بلند تنک میشه استفاده کرد. ریشتراشهای اصلی و گرون قیمت هم فقط تنها میتونن ته ریش رو بزنن ولی دربرابر قیمتشون استحکام و کیفت بالاتری دارن.
دوستانی که عمده خرید میکنن میتونن برای تست یک عدد تهیه بفرمایند اگه دربرابر پولی که برای خرید عمده میخوان بدهند برای هریک. از کارایی و کیفیت ریشتراش راضی بودن(البته رضایت دوستان از کیفیت باید در حد قیمت کالا باشه که از نظر من کیقتش خیلی بیشتر از قیمتش هست ولی نظر دوستان شرط و مهم هست) میتونن تشریف بیارن شهر ما حضوری من در خدمتشون هستم.
لطفا" پیام خصوصی بدید.
دوستان میتونن برای تست یک عدد خریداری کنن اگه راضی بودن من به صورت عمده در خدمتشون هستم.قیمت برای تست 11هزار تومن+11هزار پست=22تومن اول لطف کنن پرداخت بفرمایند در سریعترین زمان ممکن براشون با پست پیشتاز ارسال میشه و کدرهگیری پستی پیامک میکنم.
قیمت خرید بالای 100عدد بسیار پایینتر از 11هزارتومن تقدیم میشه.
لطفا" جهت اطلاع از قیمت عمده پیام خصوصی بدید.
بسیار مناسب و زیبا هست جهت کادو(هدیه) دادن.

n621d0flfo5n.jpg
6e6c0jjpi265.jpg
439cmux2i2rj.jpg
4u2u9rkb0ke5.jpg
91hm332ct46j.jpg
lxp51xe8ldkn.jpg
سلام شما خودتون کجا تشریف دارید؟

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
یک عدد برای تست میخوام شرایط و پخ کنید