برگزیده های پرشین تولز

فروش دزدگیر تصویری شرکت PLC مدل V5

HeSaM4388

Registered User
لایک‌ها
225
دارای 2 ریموت تصویری
ویبره و بوق آلارم ریموت
برد زیاد
پشتیبانی از سنسور اولتراسونیک
خروجی صندوق پران
ریموت ضد اسکن
نمایش ساعت نمایش
میزان باتری خروجی شیشه بالابر
خاموش کردن خودرو به هنگام سرقت

http://shop.pedal.ir/25-دزدگیر-تصویری-ساخت-شرکت-plc-مدل-v5.html

فروخته شد به دوست عزیزم Done

15.jpg 16.jpg 17.jpg

Last edited:

HeSaM4388

Registered User
لایک‌ها
225
آماده فروش

لایک‌ها
32
سلام داداش قیمت نو دستگاه از ۱۹۰تا۲۰۰تومنه سایت پدال یه خورده قیمتاش بالاست و میدونم ازش استفاده نکردین من خودم از پدال زیاد خرید داشتم وسیله خریدم و از بخت بد ماشینو فروختم و بهش گفتم پس بگیر حتی۲۵/.هم زیر نو قبول نکرد بازم من خریدارم اگه به قیمت خواستی بفروشی در خدمتم

HeSaM4388

Registered User
لایک‌ها
225
سلام
دوست من ساخت کجاست؟چین؟
دوست من با اجازه 130 خریدارم
بله داداش. چینیه. ولی مارکیه که تو بازار جای خودشو پیدا کرده. جنسای خوب که دیگه 200 تومن نیست. قیمت میره رو 400 به بالا

130 ! نه عزیز شرمنده ام. :general601:

سلام داداش قیمت نو دستگاه از ۱۹۰تا۲۰۰تومنه سایت پدال یه خورده قیمتاش بالاست و میدونم ازش استفاده نکردین من خودم از پدال زیاد خرید داشتم وسیله خریدم و از بخت بد ماشینو فروختم و بهش گفتم پس بگیر حتی۲۵/.هم زیر نو قبول نکرد بازم من خریدارم اگه به قیمت خواستی بفروشی در خدمتم
قربان شما هر کجای تهران رو بگردین 180 واسه تکی بهتون نمیدن.
این سایت پدال قضیه داره که خدمتتون عرض میکنم. این دزدگیر رو با هماهنگی مدیر محترم سایت آقا نوید که فرد بسیار بسیار خوش اخلاق و با معرفتی هستن 10 نفر از بچه های سایت خریدیم. اینو من واسه ماشین بابام خریدم که نصب نکرد. بقیه بچه ها همه استفاده کردن و راضی هم هستن (همه تو انجمن پدال حضور دارن)
اونموقع با تخفیف این قیمت رو خریدیم. یعنی بصورت عمده

تو بحث این که میفرمائین جنس رو پس نگرفتن هم واقعا برام عجیبه چون همین مدیر عزیز من ازشون خواستم یه کنسول وسط واسه تیبا واسم بخرن خودشون خریدن بصورت آزاد از بازار و واسم فرستادن رو ماشینم نصب بود و شماره کارت نمیداد که پولشو بدم بهش. به زور و اصرار پول رو بدون هزار تومن سود ازم گرفت. اونموقع فروشگاه نبود
اتفاقا من شدیدا از کار ایشون و مدیریتشون راضی هستم. شاید کسی دیگه ای بودن که این برخورد رو باهاتون داشتن.

بهرحال با قیمت هایی که تو بازار از 195 هزار تا 220 هزاری که هست یه تخفیفی هم باز میذارم تا خریدار راضی باشه

لایک‌ها
32
سلام داداش درست میگی مارک خوبی هستش و از برندای کیفیت داره داداش من تیبا دارم آقا نوید واقعا آدم کار درستی بی زحمت قیمتت رو پیام خصوصی بده من خریدارم ولی خوب قیمت تو بازارشو گفتم و آدم دو در باز نیستم اینم میگم یکی از مارکای خوب بازاره یه پیام بهم بده تا بهت زنگ بزنم ممنون۰۹۱۸۶۷۲۶۶۹۳

HeSaM4388

Registered User
لایک‌ها
225
بچه ها آخرین قیمت با ارسال توسط من رو میذارم رو ...
قیمت تو پ.خ

Done

Registered User
لایک‌ها
168
سلام جواب سوالم رو ندادید این مدلی که عکس گذاشتید با عنوان تاپیک اصلا نمیخونه این عکس برا زنوتیک مدل پی ال وی 5

HeSaM4388

Registered User
لایک‌ها
225
واستون پ.خ شد

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

HeSaM4388

Registered User
لایک‌ها
225
داداش من عنوان تاپیک رو از سایت پدال کپی کردم به بهمراه توضیحات

HeSaM4388

Registered User
لایک‌ها
225
Up....

لایک‌ها
32
سلام دوست عزیز خیلی وقت پیش قرار بود جواب بدی بی زحمت یه تک بزنین به شمارم تا معامله رو تموم کنیم 09399574131

لایک‌ها
32
چی بگم مردم رو علاف کردین خوب چرا پیام میدی میگی بیا وردا 1ماه امروز فردا میکنی این دوستمون تازه اومد من چند وقته میخواستمش بهرحال مبارکت باشه

HeSaM4388

Registered User
لایک‌ها
225
چی بگم مردم رو علاف کردین خوب چرا پیام میدی میگی بیا وردا 1ماه امروز فردا میکنی این دوستمون تازه اومد من چند وقته میخواستمش بهرحال مبارکت باشه
علاف؟!!!
قربان من اون موقعی که پول لازم بودم خودم بهتون گفتم اگه میخواین بیاین بگیرین با ارسال . 5 تومن کمتر از قیمتی که الان فروختم ولی قیمتم تا آخر همون روز بود.
این داداشمون هم عوض اینکه بخوان چند روز هی پی ام بدن . پول رو واریز کردن و صبحش هم فرستادم واسشون.
در هرحال اگه مشکل از طرف من بود من معذرت خواهی میکنم ولی شما یه بار گفتین با اتوبوس یه بار گفتین تماس بگیرین واسه صحبت های پایانی. من اگه عجله واسه فروشش نداشتم یا نیاز نداشتم خدایی نمیفروختم مینداختم رو ماشین خودم.

بازم معذرت خواهی میکنم اگه اگه اگه مقصر منم.:general406:

لایک‌ها
32
نه داداش فدای سرت شما اولین بار قیمتم رو بهتون گفتم قرار بود فکر کنید بهم جواب بدید بهم خبری نشد و چند روز اینترنت نداشتم وقتی وصل شدم دیدم پیام تون و و چندبار شماره تلفن بهتون دادم که تک بزنین خودم زنگ بزنن من معامله زیاد کردم و باید تلفی حداقل با طرف حرف بزنم و داداش مالته اختیارشه داشتی ولی قبول کن من خیلی منتظر شدم بازم شرمنده مزاحمتون شدم یا حق

بالا