برگزیده های پرشین تولز

فروش دو عدد عینک آمریکایی OAKLEY

وضعیت
موضوع بسته شده است.

K2P

Guest
لایک‌ها
0
سلام
دو عدد عینک آمریکایی از برند معروف OAKLEY موجوده
هر دو عدد از یک مدل هستند یعنی مدل
OAKLEY SI BALLISTIC M FRAME 2.0 BLACK STRIKE ARRAY
فقط چند نکته بگم (از لحاظ اصل بودن)
• عینک ها ساخت آمریکا هستند
• صد در صد اصل هستند
• دارای شماره سریال هستند
• دارای بارکد هستند
• تاریخ تولید فرم عینک و تاریخ تولید لنز عینک روشون هک شده
• دارای گارانتی هستند (البته در آمریکا)
• دارای دفترچه عینک

چند مورد درباره عینک
• این عینک قابلیت تعویض لنز رو داره و جعبه شامل یک لنز دودی و یک لنز CLEAR هست
• قیمت هر لنز چیزی بالق بر 55 دلار تا ( بسته به مدلش) 135 دلار
• حدود 30 مدل مختلف لنز رو می تونید برای این عینک تهیه کنید لنز های دودی و سفید درون جعبه لنز های HDO هستند که می تونید لنز HDO Polarized این عینک رو هم براش تهیه کنید

اما در مورد لنز عینک
همونطور که گفتم لنزها دارای فناوری HDO هستند که خلاصه جمله DEFINITION OPTICS HIGH هستش که این فناوری فقط مختص شرکت OAKLEY آمریکا هستش و یکی از عوامل اصلی در گرون بودن لنز ها استفاده از این فناوری در اونهاست کسایی که میخوان بیشتر در مورد این فناوری بدونن به لینک زیر مراجعه کنن
Sunglasses, Goggles, and Apparel - Oakley Official Site - Canada.
همچنین مقایسه لنز های OAKLEY با لنز های شرکت های دیگه رو میتونیین توی این لینک ببینید(حتما مقایسه لنز ها رو با لنز نایک و آدیداس رو ببینید)
Sunglasses, Goggles, and Apparel - Oakley Official Site - Canada.

قیمت 200 هزار تومان

rogera75

Registered User
لایک‌ها
30
سلام.اگر تمام متعلقات اش مثل این تصویر همراهش باشه 150 می خرم.$(KGrHqF,!g0E45)!CHwDBOY!c(i5rg~~60_3.JPG

K2P

Guest
لایک‌ها
0
سلام تمام متعلقاتش مثل همین تصویره ولی قیمت 200 تومنه

iran_text

Registered User
لایک‌ها
15
خریدارم قیمت آخرتو واسم پخ کن قیمت آخر لطفا که بیخال نشم

rogera75

Registered User
لایک‌ها
30
اگه میشه قیمت آخرو بذارین همینجا هم من ببینم هم بقیه .اگه راه بیاین منم خریدارم

Last edited:

run.exe

Registered User
لایک‌ها
1
برادر لطف کن چندتا عکس از خود محصول بگیر و تو تاپیک بزار.
قیمت آخرتم پخ کن.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116

K2P

Guest
لایک‌ها
0
سلام یه سری عکس گرفتم ببخشید که کیفیتش پاینه

Last edited:

rogera75

Registered User
لایک‌ها
30
اوکی اصله قبول.ولی قیمت بالائه.عینکا تولید دو سال پیش هستن.آکبند هم نیستن...جعبه ها باز شدن ...بخ هر حال پ خ دادم اگه واقعا فروشنده اید منم خریدار ام ولی نه به قیمت نو.من 160 می خرم و فکر می کنم برای عینکی که دو ساله تولید شده قیمت خیلی خوبیه شما قیمت هارو خودت اینجا ببین.مدلایی که فقط دو تا لنز دارن خیلی پاینتر از اونی هستن که شما داری میگی
http://www.google.com/search?q=http...gc.r_pw.&fp=fdaacdf799ef8cf6&biw=1360&bih=665
همینطور که توو این لینک مشخصه میانگین قیمت این مدل با دو لنز حول و خوش 120 دلاره که من دارم میگم 160 می خرم .اگر مستنداتم اشتباهه توجیه ام کنین

ziaratgah

Registered User
لایک‌ها
94
شما که تهران هستی میشه از نزدیک هم این عینکها رو دید؟

K2P

Guest
لایک‌ها
0
اوکی اصله قبول.ولی قیمت بالائه.عینکا تولید دو سال پیش هستن.آکبند هم نیستن...جعبه ها باز شدن ...بخ هر حال پ خ دادم اگه واقعا فروشنده اید منم خریدار ام ولی نه به قیمت نو.من 160 می خرم و فکر می کنم برای عینکی که دو ساله تولید شده قیمت خیلی خوبیه شما قیمت هارو خودت اینجا ببین.مدلایی که فقط دو تا لنز دارن خیلی پاینتر از اونی هستن که شما داری میگی
http://www.google.com/search?q=OAKLEY+SI+BALLISTIC+M+FRAME+2.0+BLACK+STRIKE+ARRAY&hl=en&safe=off&client=firefox-a&hs=hT5&rls=org.mozilla:en-US:eek:fficial&prmd=ivns&source=univ&tbm=shop&tbo=u&sa=X&ei=_EZqToHdBYm78gPJrLgU&ved=0CDUQrQQ - Google Search
همینطور که توو این لینک مشخصه میانگین قیمت این مدل با دو لنز حول و خوش 120 دلاره که من دارم میگم 160 می خرم .اگر مستنداتم اشتباهه توجیه ام کنین

سلام

اولا عینک ها آکبند هستن عکس هایی که گرفتم از عینک خودم هستش

دوما قیمت به هیچ عنوان بالا نیست خیلی هم مناسبه تو همین سایت و همچنین خیلی جاهای دیگه عینک ری بن تقلبی به عنوان های کپی تا 150 هزار تومن فروخته میشه تو بازار هم خیلی بیشتر تا 200 تومن مردم برای عینک تقلبی پول میدن و عینک های اصل بالای 400 تومن هستند بنده خودم یه مغازه سوال کردم گفتن اوکلی بخوای برات میارن اما همه مدل ها بالای 400 یا 450 تومن و بعضی جا ها تا 600 تومن قیمت دادن اگر هم قیمت من اینه بخاطر اینکه من کاسب نیستم و چندتا برای خودم و دوستام سفارش داده بودم که دو سه دونه اضافه آمده اگه می خواستم کاسبی را بندازم خیلی بیشتر می فروختم

سوما اگه تاریخ تولید قدیمی هستش بخاطر اینکه من دنبال این مدل بودم و این مدل نایاب شده بود ولی چندتا تونستم پیدا کنم ولی شما می تونید 100 تومن پول عینک تقلبی بدی که نه معلوم از کجا آمده نه کی تولید شده نه گارانتی آمریکا داره نه لنز اضافه داره نه لنزش با فناوری HDO تولید شده نه می تونی براش 20 - 30 نوع مختلف لنز بگیری

سوما قیمت ها تو لینک از 100 دلار هست تا 200 دلار و مثل اینکه شما پول مالیات و شیپنگ و .... رو محاسبه نمیکنی انگار بنده از در خونمون عینک هارو گرفتم

در هر حال به نظر بنده رسید شما بیشتر خواستید تو سر جنس بزنید اگه برداشتم اشتباهه عذر خواهی میکنم

rogera75

Registered User
لایک‌ها
30
اولا انگار معنی آکبند رو نمی دونین.آکبند به بسته ای میگن که هنوز باز نشده.پس این آکبند نیست.در حد نو هستش.ثانیا خریت خیلی ها که دوست دارن پولشونو بریزن دور یا اینقدر احمقن که جنس تقلبیو تشخیص نمیدن باعث نمیشه قیمت جنس شما بالا بره.شاید یکی بخواد 800 هزار بده پای یه ری بن تقلبی.این مشکل خودشه.قیمت 200 دلاری مال عینکایه که 3 تا لنز دارن.دوباره نگاه کنین.پول مالیات و شیپینگ هم محاسبه کردم که این قیمتو دادم چون در حد نوعه و باز شده و آک نیست و تضمینی هم نیست توو این دو سال استفاده نشده هست ؟.من اینجا قیمت دادم که همه بدونن خریدار ام.به نظر من تا کسی صداقت توو کارش باشه نمیگه قیمت هاتونو پ خ کننین ..بهتون بر نخوره ولی فروش صادقانه این مدلی نیست .به هر حال امیدوارم با قیمتی که دوست دارین بفروشین ولی به دوستان توصیه می کنم اول یه سری به میدون گمرک بزنن و چند مورد اوکلی اصل با همه مشخصات و لوازم همراهشون قیمت کنن.هر چیزیو باید جاش خرید.کسی اوکلی نظامی رو از خیابون فلسطین قیمت نمی کنه ! موفق باشین

Last edited:

K2P

Guest
لایک‌ها
0
اولا انگار معنی آکبند رو نمی دونین.آکبند به بسته ای میگن که هنوز باز نشده.پس این آکبند نیست.در حد نو هستش.ثانیا خریت خیلی ها که دوست دارن پولشونو بریزن دور یا اینقدر احمقن که جنس تقلبیو تشخیص نمیدن باعث نمیشه قیمت جنس شما بالا بره.شاید یکی بخواد 800 هزار بده پای یه ری بن تقلبی.این مشکل خودشه.قیمت 200 دلاری مال عینکایه که 3 تا لنز دارن.دوباره نگاه کنین.پول مالیات و شیپینگ هم محاسبه کردم که این قیمتو دادم چون در حد نوعه و باز شده و آک نیست و تضمینی هم نیست توو این دو سال استفاده نشده هست ؟.من اینجا قیمت دادم که همه بدونن خریدار ام.به نظر من تا کسی صداقت توو کارش باشه نمیگه قیمت هاتونو پ خ کننین ..بهتون بر نخوره ولی فروش صادقانه این مدلی نیست .به هر حال امیدوارم با قیمتی که دوست دارین بفروشین ولی به دوستان توصیه می کنم اول یه سری به میدون گمرک بزنن و چند مورد اوکلی اصل با همه مشخصات و لوازم همراهشون قیمت کنن.هر چیزیو باید جاش خرید.کسی اوکلی نظامی رو از خیابون فلسطین قیمت نمی کنه ! موفق باشین

دوست عزیز با یه سری از حرفات موافقم اما بعضیش نه
بهتره یکم تحقیق بیشتری بکنید بنده الان دو سال هستش که دنبال اوکلی بودم در مورد سه لنز بگم که از سال 2008 اوکلی این عینک رو به هیچ عنوان با سه تا لنز نمی فروشه پس اول تحقیق کنید بعد یه حرفی بزنید با مراجعه به سایت اینرنتی و دو روز تو نت چرخ زدن نمیشه در مورد همه چیز اظهار نظر کرد

بعد هم بنده نگفتم من دوسال این عینک ها رو گرفتم من تاریخ تولیدشون رو گفتم متوجه نشدید گفتم این عینک نایب شد (بخاط نایاب شدن تاریخش مال تولید 11/2009 و 3/2010 هست )و من تو نستم بالاخره سفارش بدم یه نفر برام بیاره نه اینکه دوسال دست من باشه
در مورد آکبند بودن من می تونم بگم آکبند هستند اما سندی نمی تونم براتون بیارم در این مورد یه مقدار حق با شماست و برمیگرده به من که چقدر با شما صادق بوده باشم انتخابش با خریداره می تونید تشریف بیاره و ببینه تنها کاریه که می تونم در این باره بکنم و به خریدارم حق میدم که این سوال تو ذهنش باشه

در ضمن من به هیچ وجه، تاکید میکنم به هیچ وجه تو این تاپیک و تو پ.م به دوستان نگفتم قیمتاشونو پ.م کنن(نمی دونم این مورد رو از کجا آوردید) و قیمت مقطوع عینک رو توی استارت تاپیک نوشتم بعلاوه پ.می که به کسایی که قیمت آخر و خواسته بودن فرستادم عینا برای همه یه پ.م فرستادم از هرکدوم که خواستید بپرسید تاکید می کنم حتما بپرسید

در مورد فروش صادقانه علاوه بر چیزایی که بالا نوشتم گفتم تو همین تاپیک دوست دارم حضوری معامله انجام بشه هر کدوم از دوستان هم خواستن میتونن بیان و بینن که مشکلی نباشه دویست تومن هم پولی نیست که ...

بنده هم با شما موافقم و به دوستان توصیه میکنم حتما یه سر به گمرک و فلسطین و غیره بزنن و یه تحقیق بکنن و حتما اینجا مطرح کنن من خوشحالم میشم اگه شما هم رفتین و تحقیق کردین اینجا اعلام کنید بنده خوشحال میشم
در نهایت ما دو تا دوستیم در این باره با هم بحث میکنیم شاید به یه نتیجه درستی برسیم قرار نیست در باره یه عینک کدورت بینمون به وجود بیاد
ولی در کل خوشحال میشم اگه شما در مورد این عینک تو تهران تحقیقی کردین بنده رو هم در جریان بزارید که بفهمم اشتباه کردم یا حق با من بوده
راستی در مورد قیمت هم متاسفانه برای من صرف نمی کنه که پایین تر بدم وگرنه قابل شما رو هم نداره دوست من
راستی من هم به همراه دوستان عینک رو برای کوه گرفتیم (یه نقطه اشترک هم داریم:D)
موفق باشید

Last edited:

rogera75

Registered User
لایک‌ها
30
دوست عزیز من کدورتی با شما ندارم.جنش شماست ایشالا خوب بفروشین...موفق باشین .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا