برگزیده های پرشین تولز

فروش روتر وایرلس D-Link

mehran50

کاربر فعال موسیقی
لایک‌ها
1,690
خیلی آقایی مهران خان

این کابل افزایش که اشاره بهش داشتید در اصل یک سرش نری هست و یک سرش مادگی سوکت شبکه میخوره که فایده ش هم در محدوده آوردن اون مودم وایرلس هست! درسته؟
شکل و شمایلی از این کابل افزایش هست من ببینم ؟؟

--------------
روتر این دوستمون هم فروش رفت
ولی من باید دنبال یک مودم/روتر اساسی بگردم و ترجیحا هم مارک Zyxel که خیلی هم از اسمش خوشم میاد هم از کیفیتش!!

سلام استاد
بزرگوارید
خیر منظور حقیر از کابل افزایش کابل افزایش USB بود که یکسر آن نری و یکسر آن مادگی usb است در جاهایی که فاصله کامپیوتر از مودم روتر بیسیم زیاد است برای تقویت سیگنال میتوان کارت شبکه بی سیم اکسترنال (همان مدل که شبیه فلش مموری میباشد ) را به آن وصل مینمایند تا به نزدیکی روتر بیسیم انتقال دهند البته در بعضی از مدلهای این کارت های بیسیم usb پایه ای نیز وجود دارد که خود از طریق کابل به درگاه usb رایانه متصل شده و آن فلش usb به سر دیگر آن متصل میشود در نشانی های زیر میتوانید نمونه های از آنها را ببینید
D-Link | کارت شبکه بی سیم
TP-Link 54Mbps Wireless USB Adapter TL-WN321G - تی پی لینک کارت شبکه USB بی سیم TL-WN321G

اما در مورد روتر بیسیم ما نیز قصد فروش روتری را داریم که در ابتدا برای استفاده در دفتر کار تهیه گردید اما با خرید یک عدد مودم adsl مجهز به سیستم وای فای عملا به گنجه منتقل شد مارک آن لینکسیس و مدل آن e1000 است و بزودی جستار مربوط به فروش آنرا راه اندازی خواهیم نمود
یا حق

w a s p

Registered User
لایک‌ها
1
45 مال من اگه طالبی به این خظ اس بده 09190919910

بالا