برگزیده های پرشین تولز

فروش ساعت هوشمند Asus Zenwatch 2 در حد نو(خود آک|فقط باز شده)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

batavm

Registered User
لایک‌ها
318
سلام دوستان...
قصد فروش Asus Zenwatch 2 WI501Q رو دارم که شاید یک ماه تا 40 روز باشه که خریدم و متاسفانه نمیدونستم که برای استفاده ازش باید اندروید 4.3 به بالا داشته باشم و گوشی من DESIRE 700 هست با اندروید 4.1 و یه ویندوزفون لومیا 730 دارم که کلا امکان استفاده از ساعت برام از بین رفت.گوشی HTC رو هم بنا به یک مشکلی که داره ترجیح میدم نفروشمش و وینفون هم که کلا آدم باید عقلش رو از دست داده باشه بخواد بفروشه...
همه این موارد رو عرض کردم که برسم به اینجا که من اصلا امکان استفاده از ساعت رو نداشتم و یکبار فقط با گوشی یکی از دوستان ساعت رو پیر کردم تا قابلیت هاش رو تست کنم و واقعا کیفیت و کارایی ساعت عالیه و با آپدیت سیستم عاملش حتی قابلیت تماس و گوش دادن به موسیقی بدون هدست فراهم میشه و صدای قوی ای هم داره...
شاید کلا دو روز دست من بوده چون وقتی ساعت با گوشی سینک نشه عملا دست کردنش فایده زیادی نداره و منم هر چه منتظر موندم امکان خرید یه گوشی اندرویدی دلچسب با قیمت دلخواه فراهم نشد.قیمت آکش 630 640 تومن بالاست و خدایی منم اشتباه کردم بازش کردم هرچند الانم از نظر من واقعا آک هست اما قیمت رو میذارم 500 تومن و هزینه پست هم با خریدار...
لطفا برای تخفیف پیام ندید چون واقعا نمیتونم ارزون تر بدم و کسی که ساعت رو میخره داره جوری میخره که ضرر در رفته باشه وگرنه آک بخره یا اینو بگیره هیچ فرقی ندارن...
عکس بیشترم خواستید بگید بذارم...

فایل های ضمیمه

• WP_13950218_11_26_55_Pro.jpg
    WP_13950218_11_26_55_Pro.jpg
    318.6 KB · نمایش ها: 86

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
یه لینک از مشخصات و قابلیت هاش میزارید