برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت آندروید

SMJ SOFT The Great

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
سایت آندرویدی دارم که چند ماه از راه اندازه اون میگذره ولی به دلیل مشغله کاری نتونستم حدودا از یک ماه پیش آپدیتش کنم و میخوام برای فروش بزارمش چون دوست ندارم بیش از این افت کنه .
هاستش نقره ای نت افراز که یک ساله پرداخت شده و چند ماه دیگه تاریخ داره - وی پی اس با قیمت مناسب که هزینه ماهیانش 35 هزار تومانه از نگین آسیا
قالب رو از یک فروشگاه قالب خریداری کرده ام به ارزش 100 هزار تومان و کمتر سایتی دیدم از این قالب استفاده کنه خیلی خیلی کمن
مطالب 100% اختصاصی هستند و خودم تمامی مطالب را کاملا اختصاصی نوشته ام
سئوی قالب و وب سایت و مطالب فوق العادست
بازدید کننده روزانه حدودا نزدیک 300 هست ولی اگه مرتب یک ماه مطلب بزارین مطمئنا با این سئو بالا و ایندکس خوب سریع میاد بالا
تا این لحظه بیش از 600 هزار تومان هزینه های سایت برام دراومده لطفا قیمت پیشنهادی خودتون رو بگین . آدرس سایت در امضا

net711

Registered User
لایک‌ها
38
سلام دوست عزیز.
قیمت سایت با توجه به درآمدی که دارد محاسبه می شود.
سایت شما هیچگونه درآمدی ندارد؟؟ تا حالا سایت اندروئید نداشتم. میشه بفرمایید چه پتانسیلی برای کسب درآمد از سایت شما وجود دارد؟

SMJ SOFT The Great

Registered User
لایک‌ها
10
سلام دوست عزیز.
قیمت سایت با توجه به درآمدی که دارد محاسبه می شود.
سایت شما هیچگونه درآمدی ندارد؟؟ تا حالا سایت اندروئید نداشتم. میشه بفرمایید چه پتانسیلی برای کسب درآمد از سایت شما وجود دارد؟
ببینید با توجه به سئوی عالی ای که در سایت و مطالب کار شده اگه یک ماه در سایت فقط مطالب بزارین سایت به بازدید قابل توجهی میرسه و میتوانه از راه های زیادی کسب درآمد کنه مثل تبلیغات ، فروشگاه های اینترنتی ، فروش محصولات آندروید و ...

mosi.kh

Registered User
لایک‌ها
71
سلام
قیمت آخر رو پ.خ کنید
در ضمن قالب هم قیمتش اینی که گفتید نیست و تو نت خیلی سایت ها دارن استفاده میکنن

SMJ SOFT The Great

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
قیمت آخر رو پ.خ کنید
در ضمن قالب هم قیمتش اینی که گفتید نیست و تو نت خیلی سایت ها دارن استفاده میکنن
پ خ شد
قالبش تو نت فروخته شده ولی چندتا سایت استفاده میکنن که بیشترشون هم غیر فعالن

SMJ SOFT The Great

Registered User
لایک‌ها
10
این قالب مال mfamo هست که میفروشه

یادم نیست از کجا خریدمش ولی ویرایشش کردم و مشکلات رو برطرف کرده و قسمت هایی رو که میخواستم اضافه کردم و سئوش هم بهتر کردم ...

بالا