برگزیده های پرشین تولز

sun2rise

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام دوستان
سایت korok . ir توسط تیم خودمون نوشته شده و به دلایلی قصد فروش داریم
این سایت به صورت اختصاصی و به زبان asp.net نوشته شده که از لحاظ طراحی و سئو همه چیزش رعایت شده
روی سایت هیچ فعالیتی نشده و تازه راه اندازی شده فقط پنجاه شصت تا آگهی به صورت تست گذاشته شده
این سایت آگهی خودرو مثل باما هستش ولی با امکاناتی بیشتر از باما که یه توضیح مختصری در موردش میدم
شما میتونید عضو سایت بشید افراد به دو صورت میتونن عضو بشن یکی عادی و یکی هم نمایشگاه دار
توی پلن نمایشگاه دار ما پیج اختصاصی به نمایشگاه داران با آدرس دلخواه خودشون میدیم مثلا korok.ir/name مثل شبکه های اجتماعی اینستاگرام ، فیس بوک و...
تو پنل امکانات حرفه ای به نمایشگاه داران میدیم که از این لحاظ قابل رقابت هستش
پیشنهاد میکنم عضو سایت بشید و خودتون یه نگاهی بندازید
دارای پنل ادمین قدرتمند ، افرادی که قصد مشاهده پنل ادمین رو دارن اطلاع بدن براشون اسکرین شات ها رو بفرستم به صورت خصوصی
این سایت چون توسط تیم ما برنامه نویسی و طراحی شده دارای پشتیبانی سه ماهه رایگان هستش که شما تو این سه ماه که خریدین هر مشکل ، ویرایش ، افزودن امکانات جزئی داشتین ما براتون رایگان حل میکنیم
بعد از سه ماه بازم اگه بخواید میتونیم باهم ادامه بدیم البته با دریافت هزینه (اگه کارهاتون سنگین نباشه هزینه ای دریافت نمیشه)
سورس کاملا در اختیار شما قرار داده میشه و کارهای نصب و راه اندازی به عهده ما هستش
این دامنه فروخته نمیشه و شما بایستی هاست و دامنه خریداری کنید و ما روی اون بارگذاری کنیم

در صورتی هم که بخواید ارتقا بدین مثلا اپلیکیشن یا ربات براش طراحی کنید باز ما میتونیم اینکارو با عقد قرارداد براتون انجام بدیم
شاید براتون سوال باشه که چطور میشه به درآمدزایی رسوند به چندین روش میشه اینکارو کرد به عنوان مثال با فروش آگهی ویژه به کاربران
با فروش پنل نمایشگاهی به نمایشگاه داران
که افرادی که قصد خرید دارن میتونیم تو تلگرام در موردش حرف بزنیم
دیگه اینجا زیاد توضیح نمیدم افرادی که مایل هستن فقط و فقط به آی دی تلگرام @sun2rise پیام بدن تا در مورد قیمت و... صحبت کنیم

وقتی وارد سایت میشید یه پاپ آپ براتون باز میشه مربوط به خبرنامه هستش و تو هر صفحه ای میرید اون میاد پیشنهاد میکنم اگه میخواید براتون دیگه باز نشه یه ایمیل از خودتون وارد کنید و ثبت کنید تا دیگه براتون باز نشه این قسمت رو هم درست میکنم که فقط یکبار برا کاربر باز بشه ولی به صورت موقت شما به این صورت کار کنید . تشکر

بالا