برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت اختصاصی ریمیکس های خارجی و اهنگ های ایرانی

Alireza2016

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام وقت بخیر - به دلایل شخصی و نداشتن وقت و اینکه چون نمیخوام سایت پیشرفتش متوقف بشه میخوام سایت رو بفروشم -

سایت فروخته شد به دوست گلی در همین انجمن ! لطفا کسی پیام دیگه نده

Last edited:

yootoo

Registered User
لایک‌ها
181
سایت نویسنده داره و بعد فروش نویسنده میتونه پست بذاره؟ چون من فرصت ندارم
این موزیک ها رو میذارید بعدا از نظر کپی رایت و مسائل حقوقی مشکلی نداره؟
قیمت آخر؟
مقدار و هزین های هست؟

Alireza2016

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام وقت بخیر بله نویسنده هم داره توضیحات بیشتر رو خواستید بیاید تلگرام خدمتتون عرض میکنم یا ای دی تلگرام رو بفرمایید پیام بدم - مهم ترین نکته این سایت این هستش که تنها سایت ریمیکس در ایران هستش که به صورت اختصاصی ریمیکس های خارجی قرار داده میشه ! و همه سایت ها اگر هم ریمیکس بذارن از روی سایت ما کپی میکنن و منبع همه ریمیکس ها ایران ریمیکس هستش ! دوم بعد از فروش هم نویسندگی پست ها ادامه پیدا خواهد کرد - نکته اخر و مهم دیگه هزینه های هاست دانلود و به همراه هاست میزبانی که نزدیک 100 گیگ هاست دانلود داره و 5 گیگ هاست میزبانی به صورت اسپانسری هاستینگ پذیرفتن و در نتیجه هیچ هزینه ای نمیخواد بابت هاست بدید و هزینه نویسنده توضیح رو در تلگرام میگم بهتون ! قیمت رو هم با همه این شرایط واقعا مناسب گفتم ! ولی تخفیف جزیی هم بازم داده میشه ! در تلگرام پاسخگو هستم یا ای دی بدید با تشکر

یه نکته تمامی اهنگ ها مجاز هستش و زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد نیز سایت هشتش حتی برای گرفتن لوگو اقداماتی انجام شده و مرحله اولش تایید شده سایت @! و هیچ البومی هم قرار ندادیم که حقوق مادی و معنوی رعایت بشه و نزدیک 22 گیگ اهنگ در سایت موجود هستش با تگ خود سایت و اختصاصی

yootoo

Registered User
لایک‌ها
181
سایت توسط من خریداری شد...

بالا