برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت بدون نیاز به مدیریت با 6000 تا 7000 آی پی در روز و 20000 تا 25000 بازدید

file3

Registered User
لایک‌ها
69
سلام
موضوع سایت : مرجع انتخاب و معنی اسم (داخل امضا)
درآمد: 500 تا 800 هزار تومان
آی پی : 6-7 هزار روزانه

بازدید: 20 تا 25 هزار
اتوریتی: 3
قدمت : 4-5 سال
علت فروش: راه اندازی سایت جدید کتاب و نداشتن وقت.
دوستانی که با این سایت ها آشنایی دارن میدونن که اینجور سایت ها تقریبا نیاز به مدیریت نداره و فقط کافیه نظر تایید کنن.
آمار ضمیمه شد
قیمت پایه 6 میلیون زیر این قیمت لطفا پیام ندین. (اسپمر های عزیز لطفا پیام ندین فقط وقت منو میگیرن که جواب بدم)
فقط و فقط قیمت بالای 6 -7 تومن پیام بده
هیچ عجله ای ندارم برا فروش

حالا اگه این اسپم ها فهمیدن
خریدار واقعی : تلگرام : file3support@

اینجا دیگه جواب نمیدم چون وقتمو میگیرن عزیزان اسپمر

فایل های ضمیمه

• babynames.jpg
    babynames.jpg
    135.7 KB · نمایش ها: 77
Last edited:

kateb

Registered User
لایک‌ها
199
سلام
درخصوص بدون نیاز به مدیریت توضیح میفرمایید؟
چون به هرحال باید مطالب سایت اپدیت شوند

tatagonbadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
لطفا ادرس و توضیحات رو برای من هم بفرستین ممنون

file3

Registered User
لایک‌ها
69
چطور دوست عزیز روزی 7 هزار آی پی داره و 3 هزار ایران هست سایت ؟؟؟
لطفآ شرایط + آمارگیر و قیمت آخر رو ارسال کنید
ارسال شد

برای رتبشم 3000 نیست و 4000 شده :)
شما ببخشید دیگه فکر کنم گوگل اشتباه شمارش میکنه آی پی ها رو .
رتبش به این خاطر پایین هست چون به روز نیست نیاز نداره که به روز باشه اصلا مطلب نمیخاد توش بزاری - من رتبشو نمیروفشم خود سایتو با 5 سال قدمت میفروشم.

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164
ارسال شد

برای رتبشم 3000 نیست و 4000 شده :)
شما ببخشید دیگه فکر کنم گوگل اشتباه شمارش میکنه آی پی ها رو .
رتبش به این خاطر پایین هست چون به روز نیست نیاز نداره که به روز باشه اصلا مطلب نمیخاد توش بزاری - من رتبشو نمیروفشم خود سایتو با 5 سال قدمت میفروشم.
سلام
خیر عزیز گوگل اشتباه شمارش نمیکنه آی پی هارو من فکر میکنم شما اشتباه نوشتی تعداد آی پی های سایتتو دیگه هر رنک الکسایی تعداد آی پیش مشخصه
موفق باشی

file3

Registered User
لایک‌ها
69
سلام
خیر عزیز گوگل اشتباه شمارش نمیکنه آی پی هارو من فکر میکنم شما اشتباه نوشتی تعداد آی پی های سایتتو دیگه هر رنک الکسایی تعداد آی پیش مشخصه
موفق باشی

تشکر از کارشناسی شما.
فقط سایت فیلم و موزیک نیست برادر - شما فقط تا به حال سایت موزیک داشتی برای همین علتشو شاید ندونی
شما خواستی بخری من آمارشو تو گوگل نشونت میدم ، زیاد فکرتو مشغول نکن

file3

Registered User
لایک‌ها
69
سلام
موفق باشی

جهت برطرف شدن حس کنجکاوی شما تصاویر مربوطه ضمیمه شد، فقط خیلی تعجب نکنی

فایل های ضمیمه

• babynames.jpg
    babynames.jpg
    135.7 KB · نمایش ها: 42

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164
تشکر از کارشناسی شما.
فقط سایت فیلم و موزیک نیست برادر - شما فقط تا به حال سایت موزیک داشتی برای همین علتشو شاید ندونی
شما خواستی بخری من آمارشو تو گوگل نشونت میدم ، زیاد فکرتو مشغول نکن
من که چیز نگفتم عزیزم چرا قاطی میکنی / 100 درصد اینطور که شما میگید نیست و البته سایت شما هم اینقدر آی پی واقعی نداره که میفرمایید / بنده کارشناسی هم نکردم فقط جوابتون رو دادم / در مورد سایت موزیک هم بگم که شما اگه وب مستر باشی خودت میدونی که سایت های موزیک سخت ترین seo رو دارن و اصلا با سایت های دیگه قابل مقایسه نیستن / در ضمن بنده فقط سایت موزیک هم نداشتم ;) / تصویر هم که ضمینه کردی به هیچ وجه قابل استناد نیست / خوش باشی عزیزم

file3

Registered User
لایک‌ها
69
من که چیز نگفتم عزیزم چرا قاطی میکنی / 100 درصد اینطور که شما میگید نیست و البته سایت شما هم اینقدر آی پی واقعی نداره که میفرمایید / بنده کارشناسی هم نکردم فقط جوابتون رو دادم / در مورد سایت موزیک هم بگم که شما اگه وب مستر باشی خودت میدونی که سایت های موزیک سخت ترین seo رو دارن و اصلا با سایت های دیگه قابل مقایسه نیستن / در ضمن بنده فقط سایت موزیک هم نداشتم ;) / تصویر هم که ضمینه کردی به هیچ وجه قابل استناد نیست / خوش باشی عزیزم

نه قاطی نکردم
اما مطمعنا کم سن و سالی یا بچه ای که داری اینو میگی - آخه خوشتیپ مگه میشه بدون اثبات سایت میلیونی رو فروخت !!! شما خریدار باش تاپیک خراب نکن موقع خرید همه این آمار هارو میدمت خیالت تخت کلاه نمیزارم سرت ;)
دیگه وبمستر هم برات ضمیمه کردم که روت کم شه اما ماشالا خیلی کارت درسته کمم نمیاری...

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
پ.خ دادم لطفا بررسی کنید

file3

Registered User
لایک‌ها
69
قصد خراب کردن تاپیکت رو نداشتم خودت پا دادی با حرفات
جالبه که حدس و گمانم زیادی میزنی کم سن سالیو و ... :general304: جای این حرفا شما تاپیکتو درست کن ملتم الکی الاف نکن

خب چیرو درست کنم ؟ شما بفرما تا همونو درست کنم ؟ به نظرت آمار مورد داره ؟ آمار واقعی نیست؟ رتبه الکیه؟ مشکل کجای کاره؟
شما فرض کن که این آمار درست باشه و کامل وبمستر و آنالیزو در اختیارت بزارم ، اونقد داری که بتونی بخری؟ فرض کن درسته آمار

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164
خب چیرو درست کنم ؟ شما بفرما تا همونو درست کنم ؟ به نظرت آمار مورد داره ؟ آمار واقعی نیست؟ رتبه الکیه؟ مشکل کجای کاره؟
شما فرض کن که این آمار درست باشه و کامل وبمستر و آنالیزو در اختیارت بزارم ، اونقد داری که بتونی بخری؟ فرض کن درسته آمار
5 تا سایت گنده تر از سایت تو رو میخرم عزیزم / ولی از اون 5 تا یکیش 100 درصد سایت شما نیست / چون نمیخوام پولمو دور بریزم / در مورد اصلاح تاپیک هم خودت میدونی چی رو باید درست کنی / درستش کن که دیگه کسی به قول خودت اسپم نده / گرچه من قصدم اسپم نبود

file3

Registered User
لایک‌ها
69
5 تا سایت گنده تر از سایت تو رو میخرم عزیزم / ولی از اون 5 تا یکیش 100 درصد سایت شما نیست / چون نمیخوام پولمو دور بریزم / در مورد اصلاح تاپیک هم خودت میدونی چی رو باید درست کنی / درستش کن که دیگه کسی به قول خودت اسپم نده / گرچه من قصدم اسپم نبود

حالا که خراب کردی و اسپم بودی دیگه نمیشه کاری کرد
جواب سوالمو ندادی؟! فرض کن درسته میخری؟ اگه میخری که خب شما امر بفرما تا هرچی نیاز هست در اختیارت بزارم تا ثابت شه بهت - تا 3 ماه هم تضمین میکنم برات درآمد + آمار + آی پی ورودی + 3 ماهم از رو قیمت کم میکنم - یعنی اگه سایت 500 درآمد داره 1500 از قیمت اصلی کم میکنم - شما که وب مستری و حرفه ای و ... دیگه حتما میتونی تو 3 ماه تشخیص کیفیت سایتو بدی؟ بعد 3 ماهم اگه نخاستی پولتو پس میدم البته فقط برای شما

اگه نمیخری خب چرا اصلا نظر میدی؟ اگه 5 تا گنده تر از سایت منو میخری خب چیکار به کار من داری؟ بزار سایتمو که رو دستم باد کرده و خریدار نداره به یکی قالب کنم

file3

Registered User
لایک‌ها
69
آره / من از اولم گفتم بهت آمارگیر بده برسی کنم / شما ندادی و به سخره گرفتی
تصاویر آمارگیرو که ضمیمه کردم ، آمارگیر که نمیشه به هرکسی داد - شما هر سوالی از آمار داری بپرس اگه جواب های من راضیت کرد که سایت خوبه و قیمت و همه چه اوکی بوذ و قرار شد معامله کنیم قبل ازینکه پولی بدی کل آمارگیر در اختیارت میزارم و بررسی کن اگه جایی آماری که بررسی کردی با گفته های من متفاوت بود معامله نکن - اگه این تصاویر ضمیمه شده حتی 1 آی پی با خود آمارگیر تفاوت داشت بعد بیا شاکی شو که چرا دروغ نوشتم ...

هنوزم راضی نشدی؟
میخای اونقد بهت پیشنهاد بدم که خودت خجالت بکشی ؟
سایتو کلا 3 تومن بده درآمد 6 ماهش برا من باشه خوبه؟
یا 2 تومن بده درآمد 7 ماهش برای من باشه این چطوره؟

تازه تو این مدت هروقت پشیمون شدی پولتو پس میدم دوباره سایت برا خودم باشه.

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164
تصاویر آمارگیرو که ضمیمه کردم ، آمارگیر که نمیشه به هرکسی داد - شما هر سوالی از آمار داری بپرس اگه جواب های من راضیت کرد که سایت خوبه و قیمت و همه چه اوکی بوذ و قرار شد معامله کنیم قبل ازینکه پولی بدی کل آمارگیر در اختیارت میزارم و بررسی کن اگه جایی آماری که بررسی کردی با گفته های من متفاوت بود معامله نکن - اگه این تصاویر ضمیمه شده حتی 1 آی پی با خود آمارگیر تفاوت داشت بعد بیا شاکی شو که چرا دروغ نوشتم ...

هنوزم راضی نشدی؟

اوکی اطلاعات رو بفرستید من 2 ملیون نقد خریدارم ببینم شما رو حرفت هستی یا نه ؟؟؟
منتظرم دوست عزیز

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164

هنوزم راضی نشدی؟

منتظرم دوست عزیز

هنوزم راضی نشدی؟

اوکی اطلاعات رو بفرستید اگر درست بود من 4 ملیون نقد خریدارم ببینم شما رو حرفت هستی یا نه ؟؟؟
منتظرم

file3

Registered User
لایک‌ها
69
منتظرم دوست عزیز

من قیمت سایتو 2 تومن تعیین کردم؟
عرض کردم 2 میلیون الان بدید - هاست دست شما و دامنه به نام بنده میمونه - 7 ماه درآمد سایت هم برای من - تو اون 7 ماهم هروقت پشیمون شدی پولتو پس میدم.
اوکی؟

بالا