برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت بزرگ 8pic (آپلود سنتر)

v0me

Registered User
لایک‌ها
5
خوب پس میگی ممکنه بیاد زیر 100، یه مورد دیگم هست! من تا حالا وب مستر نبودم، طراحی وب و برنامه نویسی و غیره رو هم هیچ سررشته ای ندارم، تنها تخصصم در زمینه اینترنتی فوتوشاپ و گرافیک هست، حالا به نظرت تو اداره سایت به مشکل بر نمیخورم؟! گفتم هیچ تجربه و تخصصی ندارم تو این زمینه! سایت رو میتونم بگردونم؟ راحته سخته چطوریه؟!

ببنید من نمی تونم قول بدم که سایت میاد زیر رنک 100 ایران چون نمی خوام بهتون دروغ بگم... ولی اگه روش کار کنید و هزینه کنید به احتمال خیلی زیاد میاد ... اداره سایت کار زیاد سختی نیست فقط باید وقت بگذارید... روزی باید 4-5 ساعت وقت بزاید تا فایل های آپلود شده رو چک کنید. چک کردن هم کاری نداره فقط عکس ها رو نگاه می کنید و اضافی ها رو پاک می کنید...

ضمن تایید حرف دوستمون لطف بفرمایید از پنل نیک (nic) عکس بزارید.

پنل irpoweweb خیلی معتبر هست ولی به خاطر شما پنل نیک رو هم گذاشتم.
http://8pic.ir/images/ad7dejiqfpawahsg0ha0.jpg

toofan245

Registered User
لایک‌ها
58
وقتی سایت تازه راه افتاده بود بهشون سفارش تبلیغات دادم یک ماهه 3 هزار تومن!! الان خیلی بالا رفته!!!!

آپ واسه شما

v0me

Registered User
لایک‌ها
5
وقتی سایت تازه راه افتاده بود بهشون سفارش تبلیغات دادم یک ماهه 3 هزار تومن!! الان خیلی بالا رفته!!!!

آپ واسه شما
سلام
فکر کنم شما اون موقع تبلیغات متنی سفارش دادید درسته ؟

mailservis

Registered User
لایک‌ها
86
قیمت آخر + جزئیات انتقال و هارد مصرفی و پهنای باند مصرفی و تماما اطلاعاتی که میدونید مورد نیاز هست :) بنده اگر بگیرم میبرم روی سرور اختصاصی اسپانسری پس زیاد به فکر هزینه سرور نیستم

v0me

Registered User
لایک‌ها
5
قیمت آخر + جزئیات انتقال و هارد مصرفی و پهنای باند مصرفی و تماما اطلاعاتی که میدونید مورد نیاز هست :) بنده اگر بگیرم میبرم روی سرور اختصاصی اسپانسری پس زیاد به فکر هزینه سرور نیستم
آخرین پیشنهاد 6 میلیون تومان هست ... هارد مصرفی حدودا 300 گیگ + پهنای باند ماهیانه حدودا 5 ترابایت. دامنه رو براتون انتقال میدیم ولی در مورد سرور اختصاصی خودتون هر طور صلاح میدونید انجام بدید... اطلاعات رو در اختیارتون قرار میدیم اگه خواستید انتقال میدید و یا نه همین سرور رو تمدید می کنید...
در ضمن سایت در ساماندهی ثبت شده هست و هر روز ازشون ایمیل میاد. چیز خاص دیگه ای به ذهنم نمیرسه اگه سوال داشتید من در خدمتم.

mailservis

Registered User
لایک‌ها
86
آخرین پیشنهاد 6 میلیون تومان هست ... هارد مصرفی حدودا 300 گیگ + پهنای باند ماهیانه حدودا 5 ترابایت. دامنه رو براتون انتقال میدیم ولی در مورد سرور اختصاصی خودتون هر طور صلاح میدونید انجام بدید... اطلاعات رو در اختیارتون قرار میدیم اگه خواستید انتقال میدید و یا نه همین سرور رو تمدید می کنید...
در ضمن سایت در ساماندهی ثبت شده هست و هر روز ازشون ایمیل میاد. چیز خاص دیگه ای به ذهنم نمیرسه اگه سوال داشتید من در خدمتم.

تاریخ و زمان پایان مزاید را بفرمایید ؟!

haghft

Registered User
لایک‌ها
328
درود
خرج های ماهیانه سایت از چه زاه هایی درمی آید؟
فقط تبلیغات هست یا اکانتینگ هم می فروشید؟
قابلیت اکانتینگ شدن رو داره؟

mailservis

Registered User
لایک‌ها
86
درود

با اجازه استارتر!

دوست عزیز سیستم (اسکریپت) مورد استفاده ایشون میهلیسم هست، که بیشتر برای آپلود عکس هست، و قابلیت های زیادی نداره :) (سرچ کنید در گوگل هم برای دانلود هست و هم اینکه توضیحات زیادی در موردش داده شده)

Microsoft Corporation

Registered User
لایک‌ها
310
این چیزی که شما می خواهید کار آخر هست .
مراحل رو به ترتیب طی کنید چشم میدم خدمتون.
یعنی باید 6 میلیون پولو بریزم به حساب شما
اونوقت شما میخواین تازه رمز وبگذرو بهم نشون بدین؟
سایت گوگل که نیست بابا
نترس نمیگیم بازدیدت پایینه

v0me

Registered User
لایک‌ها
5
درود

سلام
خرج ماهیانه رو فقط از تبلیغات بدست میاد.سایتی که بازدید داره مطمئن باشید ضرر نداره ...
همان طور که دوستمون گفتن اسکریپت ما رایگان هست و امکان این چیزی که می خواین رو نداره . می تونید خودتون بعدا اضافه کنید...

تاریخ و زمان پایان مزاید را بفرمایید ؟!
چون این جور سایت دیر فروش میره پایان مزاده تا آخر اسفند ماه هست و هر کی دست به نقد بود ... . مطمئن باشید سایت رو 6 میلیون نمیدم چون من برای این سایت 2 سال خون دل خوردم...

یعنی باید 6 میلیون پولو بریزم به حساب شما
اونوقت شما میخواین تازه رمز وبگذرو بهم نشون بدین؟
سایت گوگل که نیست بابا
نترس نمیگیم بازدیدت پایینه

دوست عزیز من نگفتم پول واریز کنید ... من محتاج 6 میلیون نیستم . فقط چون برای سایت زحمت کشیدم نمی خوام همین جوری الکی جمش کنم .
شما اول نشان بدید که خریدار هستید بعد...( در ضمن شما تو گوگل بنویسید " آپلود عکس " بعد متوجه می شوید که سایت بازدید داره یا نداره ... )

Last edited:

Microsoft Corporation

Registered User
لایک‌ها
310
دوست عزیز من نگفتم پول واریز کنید ... من محتاج 6 میلیون نیستم . فقط چون برای سایت زحمت کشیدم نمی خوام همین جوری الکی جمش کنم .
شما اول نشان بدید که خریدار هستید بعد...( در ضمن شما تو گوگل بنویسید " آپلود عکس " بعد متوجه می شوید که سایت بازدید داره یا نداره ... )
سخن شما متین

v0me

Registered User
لایک‌ها
5
دوستان این سایت جوری نسیت که بگم رو به نابودی هست و می خوام ازشر این سایت خلاص شم. اگه دقت داشته باشید می بینید که سایتی آینده دار هست و از همینی که هست روز به روز بهتر میشه... مثلا سئو بشه و چند جا تبلیغ شه مطمئن باشید اولین سایت آپلود عکس ایران میشه ...( الآن هم جزو تاپ 3 هست )

moeinab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان این سایت جوری نسیت که بگم رو به نابودی هست و می خوام ازشر این سایت خلاص شم. اگه دقت داشته باشید می بینید که سایتی آینده دار هست و از همینی که هست روز به روز بهتر میشه... مثلا سئو بشه و چند جا تبلیغ شه مطمئن باشید اولین سایت آپلود عکس ایران میشه ...( الآن هم جزو تاپ 3 هست )

عزیز من به یه کارشناس نشون دادم، شما میگی سئو نشده ولی طرف با یه نرم افزار چک کرد! گفت سئو شده! اما نه 100 درصد! اما گفت خوب سئو شده! در ضمن گفت یکی از دلایل اصلی رنک گوگلش کلمات کلیدی هست که به بهترین صورت در سایت قرار دادی! حالا بگذریم، پس میگی منی که تجربه و تخصصی در زمینه وب ندارم میتونم ادارش کنم؟ وقت گذاشتنش مهم نیست، من به جای روزی 5 ساعت 10 یا 12 ساعت وقت میذارم! خودم هم فکر می کنم اداره سایت آپلود عکس راحت تر از انواع دیگه سایت هست و پیچیدگی زیادی نداره، درسته؟ راستی vbs هم احتیاج هست براش؟ بعد اگه من بخوام بریزم رو یه سرور قوی سایت رو مشکلی پیش نمیاد؟! یعنی بدم برام منتقل کنن؟! گفتی تا آخر اسفند نمیفروشی، اگه تا بعد از عید نفروشی سایت رو من خودم از هر پیشنهادی بهت بشه بالاتر میخرم! تا اون موقع هم میتونی روی سئوش که میگی نشده کار کنی و بازدید و رتبه رو بالاتر ببری که قطعا به قیمت بهتری هم به فروش میرسه و به نفع خودته! راستی ایمیلت رو هم تو پستت بنویس عزیز...

mailservis

Registered User
لایک‌ها
86
سایت ایشون از نظر بازدید و ... تایید میشه، بنده اگر روی یک پروزه آپلودسنتر کار نمیکردم (داریم اسکریپت اختصاصی مینویسیم با تمامی امکانات نظیر اکانتینک و .... یعنی از نظر امکانات و ... تکمیل شده هست و هزینه پروژه حدود 34 میلیون تومان شده تا به الان) این سایت را خریداری میکردم چون نسبت به هزینه ایی که یک اسکریپت اختصاصی برای آدم داره به صرفه تر هست و آدم نیازی نداره از صفر شروع کنه گرچه اسکریپت اختصاصی جامع تر و بهتر و کلاً تمام امکاناتی که نیاز هست را داره و میشه به راحتی تغییرات داد و امکانات جدید اضافه کرد همچنین به خاطر اختصاصی بودن وجه سایت بهتر هست گرچه از قدیم گفتن هر چی پول میدی آش میخوری.

v0me

Registered User
لایک‌ها
5
عزیز من به یه کارشناس نشون دادم، شما میگی سئو نشده ولی طرف با یه نرم افزار چک کرد! گفت سئو شده! اما نه 100 درصد! اما گفت خوب سئو شده! در ضمن گفت یکی از دلایل اصلی رنک گوگلش کلمات کلیدی هست که به بهترین صورت در سایت قرار دادی! حالا بگذریم، پس میگی منی که تجربه و تخصصی در زمینه وب ندارم میتونم ادارش کنم؟ وقت گذاشتنش مهم نیست، من به جای روزی 5 ساعت 10 یا 12 ساعت وقت میذارم! خودم هم فکر می کنم اداره سایت آپلود عکس راحت تر از انواع دیگه سایت هست و پیچیدگی زیادی نداره، درسته؟ راستی vbs هم احتیاج هست براش؟ بعد اگه من بخوام بریزم رو یه سرور قوی سایت رو مشکلی پیش نمیاد؟! یعنی بدم برام منتقل کنن؟! گفتی تا آخر اسفند نمیفروشی، اگه تا بعد از عید نفروشی سایت رو من خودم از هر پیشنهادی بهت بشه بالاتر میخرم! تا اون موقع هم میتونی روی سئوش که میگی نشده کار کنی و بازدید و رتبه رو بالاتر ببری که قطعا به قیمت بهتری هم به فروش میرسه و به نفع خودته! راستی ایمیلت رو هم تو پستت بنویس عزیز...

والا تا اون جایی که یادم میاد سایت رو ندادم سئو بکنن... تنها کاری که کردم گذاشتن تگ پایین صفحه بود.
نمیدونم اگه کسی نخواد شاید به طور کل از فروختنش منصرف شم.الآن بهترین سایت آپلود عکس هست ...
ایمیل ام رو براتون پ.خ کردم

Last edited:

aea

Registered User
لایک‌ها
0
سایت قیمت مناسبه

soheil x

Registered User
لایک‌ها
134

سئو شده نه اینکه نشده باشه ولی هنوز خیلی جای کار داره به عنوان مثال در حال حاضر با تگ " آپلود عکس " صفحه اول گوگل هست ولی باز جای پیشرفت داره و میتونه اولین سایت باشه
و خوب قطعا اولین سایت باشه ورودی خیلی خوبی هم از گوگل میگیره

moeinab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سئو شده نه اینکه نشده باشه ولی هنوز خیلی جای کار داره به عنوان مثال در حال حاضر با تگ " آپلود عکس " صفحه اول گوگل هست ولی باز جای پیشرفت داره و میتونه اولین سایت باشه
و خوب قطعا اولین سایت باشه ورودی خیلی خوبی هم از گوگل میگیره

ممنون از توضیحاتت دوست عزیز...

v0me

Registered User
لایک‌ها
5
همچنان منتظر پیشنهادات دوستان هستیم...

Last edited:

v0me

Registered User
لایک‌ها
5
کم کم دارم به طور کل پشیمون می شم از فروختنش...

بالا