منتخب بازارچه

فروش سایت فیلم

saeedfotoohi

Registered User
امتیاز - 100%
13   0   0
سلام اطلاعاتی در مورد بازدید سایت و هاست دانلود و ... بدین
سلام بازدیدش 1 ماه پیش 3000 تا ورودی گوگل بود الان افت داره بخاطر اینکه حدودا 1 ماه بیشتر هست ک مشغول ب کار شدم نمیتونم پست بزنم
تمام پست ها اختصاصی هست درآمدش از فروش فیلم هست ک خرج خودش رو در میاره حتی بیشتر
الان ماهی 80 پول هاست دانلود داره ک هاست دانلودش بینهایت هست دیگه از این بیشتر نمیشه یعنی
با اینکه این ماه هیچ کاری نکردم ولی فروش فیلمش 145 تا بوده ک عکسهاشو میفرستم نگاه کنید
سایت هیچگونه مشکلی نداره فقط بخاطر وقت نداشتن هست

فایل های ضمیمه

hosseinsees

Registered User
امتیاز - 100%
1   0   0
سلام بازدیدش 1 ماه پیش 3000 تا ورودی گوگل بود الان افت داره بخاطر اینکه حدودا 1 ماه بیشتر هست ک مشغول ب کار شدم نمیتونم پست بزنم
تمام پست ها اختصاصی هست درآمدش از فروش فیلم هست ک خرج خودش رو در میاره حتی بیشتر
الان ماهی 80 پول هاست دانلود داره ک هاست دانلودش بینهایت هست دیگه از این بیشتر نمیشه یعنی
با اینکه این ماه هیچ کاری نکردم ولی فروش فیلمش 145 تا بوده ک عکسهاشو میفرستم نگاه کنید
سایت هیچگونه مشکلی نداره فقط بخاطر وقت نداشتن هست
در این مورد که بولد کردم اشتباه میکنی دوست عزیز .
هیچ هاست دانلودی بی نهایت نیست ، اگر بود سایتهای بزرگ فیلم الان مشکلشون هزینه سر سام آور هاست فایلاشون نبود .
ممکنه فروشنده هاست بهتون بگه فضا نامحدوده ( که البته همینم فقط حرفه ) اما بابت ترافیک مصرفی هزینه دریافت میکنن .
در واقع یه ترفنده چون هر چی حجم دیتا بالاتر حجم ترافیک هم بالاتر

saeedfotoohi

Registered User
امتیاز - 100%
13   0   0
در این مورد که بولد کردم اشتباه میکنی دوست عزیز .
هیچ هاست دانلودی بی نهایت نیست ، اگر بود سایتهای بزرگ فیلم الان مشکلشون هزینه سر سام آور هاست فایلاشون نبود .
ممکنه فروشنده هاست بهتون بگه فضا نامحدوده ( که البته همینم فقط حرفه ) اما بابت ترافیک مصرفی هزینه دریافت میکنن .
در واقع یه ترفنده چون هر چی حجم دیتا بالاتر حجم ترافیک هم بالاتر
سلام
سایت های بزرگ هیچکدوم خرج سنگین ندارن
اگر اطلاع داشته باشید برای هر ترابایت دانلود از هاست دانلود پول هم میدن - یکی از درامدهای سایتهای بزرگ فیلم ک هیچگونه تبلیغی ندارن همین درامد از همین هاست هاشون هست ک از ترافیکش پول خیلی زیاد در میارن

saeedfotoohi

Registered User
امتیاز - 100%
13   0   0
سلام
شما همکاری در فروش فیلم اضافه کردین؟
درآمدش از طریق چه سایت هایی هست ؟
با تشکر
من از فروش همین فیلم های ایرانی خرج خودش رو در میارم هرچقدر بازدیدت بیشتر بشه و وقت بزاری و کار کنی فروش فیلمت میره بالا
من پنل فروش فیلم از سایت اپرا هست میتونید درامد رو ببینید ک از فیلم ها چقدر فروختم
اگر وقتش رو داشتم سایت رو ب روز میکردم مطمئنا نمیفروختمش چون درامد داره

yootoo

Registered User
امتیاز - 100%
13   0   0
من از فروش همین فیلم های ایرانی خرج خودش رو در میارم هرچقدر بازدیدت بیشتر بشه و وقت بزاری و کار کنی فروش فیلمت میره بالا
من پنل فروش فیلم از سایت اپرا هست میتونید درامد رو ببینید ک از فیلم ها چقدر فروختم
اگر وقتش رو داشتم سایت رو ب روز میکردم مطمئنا نمیفروختمش چون درامد داره
سلام
میشه آدرس سایتش رو بدین؟

hosseinsees

Registered User
امتیاز - 100%
1   0   0
سلام
سایت های بزرگ هیچکدوم خرج سنگین ندارن
اگر اطلاع داشته باشید برای هر ترابایت دانلود از هاست دانلود پول هم میدن - یکی از درامدهای سایتهای بزرگ فیلم ک هیچگونه تبلیغی ندارن همین درامد از همین هاست هاشون هست ک از ترافیکش پول خیلی زیاد در میارن
تا همین یک ماه پیش حرفتون صدق میکرد.

بالا