منتخب بازارچه

فروش سایت معروف با بازدید بالا و درآمد بالا

toppatogh

Registered User
امتیاز - 0%
0   0   0
داداش گلم لابد کش شده برای شما وگرنه هیچ ریفرشی رو سایت نیست - در ضمن عرض کردم مشخصات وبگزر به خریدار داده میشه و میتونید کامل چک کنید . لطفا اگه بحث سر این موضوع ریفرش میخوایید بکنید دیگه ادامه ندید

khafan11

Registered User
امتیاز - 100%
45   0   0
یه چیز دیگه شما مطالب جدید نمیزارید ؟ کلا بازدید کننده های شما قدیمی خون هستن ؟ مثلا فال روز 13 بهمن 91 رو میخونن ؟ یا اس ام اس های 8 آذر 91 ؟

mohama226

Registered User
امتیاز - 0%
0   0   0
داداش گلم لابد کش شده برای شما وگرنه هیچ ریفرشی رو سایت نیست - در ضمن عرض کردم مشخصات وبگزر به خریدار داده میشه و میتونید کامل چک کنید . لطفا اگه بحث سر این موضوع ریفرش میخوایید بکنید دیگه ادامه ندید
تایید میشه.
رفرش وجود ندارد

toppatogh

Registered User
امتیاز - 0%
0   0   0
یه چیز دیگه شما مطالب جدید نمیزارید ؟ کلا بازدید کننده های شما قدیمی خون هستن ؟ مثلا فال روز 13 بهمن 91 رو میخونن ؟ یا اس ام اس های 8 آذر 91 ؟
نمیدونم قصد شما چیه از این حرفا !!!! والا ما در روز داریم حدود 50 مطلب رو سایت میزاریم این رو میتونید از سایت مپ هم چک کنید - نمیدونم این 13 بهمن رو از کجا اوردی داداش- لطف کن دیگه مزاحمت ایجاد نکن در غیر این صورت مجبورم به پلیس فروم گزارش بدم

Last edited:

7_f_7

Registered User
امتیاز - 100%
19   0   0
من رفتم توی سایت... رفرش میشه... تا حالا اینطوریشو ندیده بودم! حالا واسه چی رفرش میشه؟

مرورگرم ie هست.

بالا