برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت موزیک با قیمت عالی و استثنایی

hasancom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
فروش فوری سایت نکس فور موزیک

با سلام

بعد از حدود بیش از 6 ماه فعالیت تصمیم دارم سایت nex4music.ir رو بفروشم

ویژگی های سایت :

- قالب بسیار زیبا و اختصاصی شده و کم نظیر + یک قالب فوق العاده دیگر بعنوان هدیه

- پشتیبانی بر روی سرور مجازی پرسرعت و ساپورت بازدید بالا (به تازگی انتقال یافته است)

- هاست دانلود 60 گیگابایتی با پهنای باند فوق العاده بالا + سرور مجازی ویندوز جهت دانلود و آپلود با سرعت بالا

- حدود بیش از 1500 مطلب ارسالی و بیش از 150 صفحه

- افزایش بازدید ورودی به صورت ماهانه و کاهش رتبه الکسا

- بازدید سایت روزانه 3000 به بالا - حتی به روزانه 4000 و 7000 نفر هم رسیده ولی فعلا حدود 3000 نفر هست که به دلیل انتقال سرور کمی متضرر شده -

- سایت دارای برنامه اندروید فوق العاده قوی و زیبا می باشد ک آخرین آهنگ ها ، ویدیو ها ، آلبوم ها و قسمت بزودی را شامل می شود. نیازی نیست شما با برنامه کاری داشته باشید شما فقط باید پست خودتون رو ارسال کنید برنامه به طور خودکار اضافه میکنه - لینک تضیحات کامل برنامه : http://nex4music.ir/android-app

- سایت فعلا درآمد کمی دارد در ماه حدود 100 هزار تومان به بالا حدود 70 هزار تومان از کد پاپ آپ به همراه اثبات. هزینه سایت هم ماهانه 90 تومن هست که با بروزرسانی منظم بعد از گذشت چندماه میونید هم هزینه سایت رو به راحتی بپردازید و هم درآمد کسب کنید. در ضمن می توانید از طریق تبلیغات متنی و بنری حدود 40 هزار تومان در آمد داشته باشید و می تونید اسپانسر سرور مجازی هم پیدا کنید که هزینتون کم تر میشه. همچنین از سیستم همکاری در فروش هم میتونید در آمد کسب کنید

- توسط سایت سوپروب براش لینک سازی انجام شده که این لینک ها دائمی هستن و سایت رو کلمه دانلود موزیک ، دانلود موزیک جدید و کلماتی مشابه تا صفحه 3 4 گوگل بالا بردن. در سایت های تهران موزیک و دانلود روز و چند سایت دیگه تبلیغ بنری قرار داده بودیم بازدید حدود 2 تا 4 هزار نفر و بازدید کننده حدود 1000 نفر هست که داره ماه به ماه بیشتر میشه و ورودی گوگلش بالا میره

برای این سایت قیمت پایه 600,000 هزار تومان رو در نظر دارم چون چندین ماه روش زحمت کشیده شده ، هزینه ای زیادی از جمله برنامه اندروید قالب و لینک سازی و تبلیغ براش انجام شده.و در کل قیمت سایت کمتر از هزینه هایی هست که براش انجام شده

دلیل فروش : واقعیتش یه سری مشکلات دارم از جمله دانشجو هستم و نیاز مالی شدیدی دارم الان - اینکه انتظارداشتم این سایت زود تر به نتیجه برسه اما توان مالی خرید بک لینک و تبلیغات اضافه رو ندارم گرچه سایت بازدیدش بیشتر مییشه و یه مختصر درآمدی داره . اگه آدم صبوری باشید و یکم هزینه کنید و مرتب بروزرسانی بشه حتما نتیجه میده - یه قیمتی هم گفتم که نه سیخ بسوزه و نه کباب -

یه اسکرین شات هم از در آمد پاپ آپ امروز صبح براتون گرفتم - اگه تو اسکرین شات دقت کنید از 28 آبان که تو این سایت پاپ آپ ثبت نام کردم روزانه حدود 2000 تومان به بالا درآمد دارم و برخی از روزها حدود 3000 تومان هم رسیده - البته بازم اشاره میکنم به دلیل انتقال سرور یکم بازدید ها کم شده اگه سایت به حال عادی برگرده در آمد بیشتر میشه - اگه سر انگشتی حساب کنید میشه حدود 70 هزار تومن ماهیانه
خب دیگه فکر کنم توضیحات کافی داده باشم - قضاوت با شما http://nex4music.ir/wp-content/uploads/Screenshot-9.png

قیمت پایه : 600,000 هزار تومان
آیدی یاهو : zibadownload.ir68
شماره تلفن : 09396999204
ایمیل : [email protected]
فقط خریدار واقعی در ارتباط باشه

بالا